SONFEDAI | X-Rây Engeli, M2 Tarzı Pazar Sistemi ve Dahası! [Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu] [1.12]

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hem bir oyuncuyu trollüyorsun, sonra gelip bunu buraya atıyorsun.
Sonra bunun üzerine kar kalacağını düşünüyorsun, sen sanıyorsunki burada en haklı kişi sensin.
Küfretmiş olabilirim, bu arada bu görüntüleri konuya taşıyarak bir şey elde edemezsin.
Hak etmediğin bir eşyaya sahip olamadın diye kudurdun kaldın değil mi?
Sunucumuzun özelliklerini beğenmediysen seni burada zorla tutmuyoruz çık git.
Herkes bilir ki kurallara uyan oyuncular bu sunucuda çok keyifli dakikalar geçiriyor.
Edit: Başarım mesajları sunucu ile alakalı değildir, cahil cahil yorum yapma burada.

LycosaTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O kişi ben değilim. Adım yazıyor yanda. İstersem trollerim, istersem gerçekleri yüzüne vururum. Bir şey diyemezsin. Onu ben öldürseydim ben haketmiş olurdum. Oyuncu ilişkilerin buradan belli. Tek yaptığın VIP lerin kölesi olmak. O kadar yazıma verebildiğin şu azıcık cevapla kendini mi haklı sanıyorsun sen? Haha. Evet en haklı kişi benim. Çünkü gerçekler bende, sende değil. "Küfretmiş olabilirim" diyerek geçiştiriyorsun ve küfürün yasak olmadığını kendin itiraf ediyorsun. Ve hala utanmadan oyuncular çok keyif alıyor diyorsun. O ingilizce mesajlar sunucuyla alakalı. Sunucu derken ne anlıyorsun bilemiyorum, çözümünü de bilmiyorsun belli. Cahil cahil laf yapma. Sunucuda ne huzur var ne eğlence. Aç hileyi, millete ana avrat söv. Yetkililer de seni alkışlasın. Buna mu keyif diyorsun? Hahaha. Azcık utan be.

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İngilizce başarım mesajları sunucu ile alakalı değildir, oyunu Türkçe yaptığında başarım mesajlarının Türkçe olduğunu göreceksin.

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda adalet denen bir şey yok.

Küfür yasak değil. (İtiraz etme boşa, kendin (kurucu) sövüyorsun. UTAN! Herkesten duyduk bunu.)
Hakaret yasak değil. Aşağıdaki resimlerde de "*****" falan görebilirsiniz. Eeee tabi vip olduğu için hiç tınlanmazlar bile.

Yetkililer VIP üyelere ayrıcalık yapıyor.
VIP olmayan oyuncuların yetkililerle konuşması için 2-3 defa yazması gerekiyor. (Aman dikkat, sonra flood diyip susturmasınlar!)
Kurucu herkesin içinde küfür etmeye utanmıyor.

Yetkililerin fazla bilgisi yok. Daha spawnda ölümü kapatmayı bilmiyorlar, sonra şu olanlara bakın:
Bir VIP oyuncu spawnda AFK kalınca, başka bir oyuncu onu ittirip suya atıyor ve boğarak öldürüp eşyalarını alıyor. Kurucu denen kişi de bu oyuncuyu banlamakla tehdit ediyor. Sen ilk önce ölümü kapatmayı bil!

Sunucuda "öldü", "başarı kazandı" yazıları türkçe değil.

Çok az sistem var ve bunlar değişik, özellikli sistemler değil.

Rehberler susturmayı bilmiyor, arkadaşlarını susturmuyor. Zaten rehberler de kurucunun torpillileri.

Hile kullanan çok. İlgilenildiğini sanmıyorum. Hile engeli falan var demeyin boşa, tek yaptığı yürürken geri atmak. Zaten engelleyemediği birsürü hile var.

Buna Konu Baltalama diyemezsiniz.
Kardeşim Konuyu Baltalamaya Geldigin Ne Kadarda Belli Oluyor Spawndaki Bir Bug Nedeniyle ALBAYRAGIM Adlı Oyuncuyu Suya İttiler Adminlerde Suya İtem Oyuncuyu Bulup İtemleri İstedi Adam İtemler Bende Değil Diyince Zorluk İle Karşılaştılar Sinirlendiler Koca Gün Serverle Uğraşmışlarıdı Zaten Gerilmişler Hayli İle İtemleri Vermeyince Ban İle Tehtit Ettiler İtemlerde Adamda Çıktı Banı Duyunca Hayli Vermek Zorunda Kaldı Yani Bunda Uzatılcak bir şey Yok Oyuncu Bile Olsa Bu Yapılırdı Kesinlikle Ayrımcılık Yok Amacın Konuyu Baltalamaksa Bu Senin Suçun Olayları Sende Biliyorsun Serverde Sende Oynursunki Ssleri Çekmişsin Sırf Serveri Kötülemek İçin Ramazan Ramazan Yaptığına Bak Ayıp Be Enesin Ben Sunucuda Sabahladığını Hatırlıyorum Herhangi Bir Sorunu Düzeltmek İçin Uykusunu Sattı Adam Saygılı Ol Lütfen Bu Sunucuda Hiçbir Sunucuda Olmayan Yenilikler Var Sizin Böyle Yapmanız İnsanın Hevesini Kaçırıyor Sonra Türk Sunucuları Gelişmiyor Niye Acaba Siz Böyle Yaptıkçada Gelişmiyecek Saygılar...

LycosaTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Spawn da ölmeyi kapatabilirdi ki böyle bir şey olmuş uslubu daha düzgün olabilir kurucunun öyle ağalık paşalık kesmekte olmaz...
Albayrağım zaten sürekli bi küfür bi anaya aile ye saydırmalar Ama mute yiyormu yemiyor Ekber adlı arkadaş cevap veren normal oyuncaya Mute atiyor gözlerimde gördüm ya ne yazarsanız boşuna ...

Sunucuda yenilik falan yok boşa sallama. Hiç güzel bir sistem göremezsin. Yazdığım yazılarda sadece spawnda ölme olayına cevap yazabilmişsin. Böyle yapınca kurucu sana bir şey veriyor sanırım da savunmacılık yapıyorsun. Tabi sıfırlamıştır çünkü çözümünü bilmiyor, bulmak için çabalıyor ve bulamıyor. Sonra zaman boş boş geçiyor. Daha spawnda ölümü kapatamayan kurucuyu savuma bana. Konu baltalamanın ne demek olduğunu bilmiyorsun daha. Ben gerçekleri söylüyorum, iftira/yalan yok.

Son düzenleme:

Zelodux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu an bal gibi de konu baltalama var yetkililerin gereğini yapmasını istiyoruz

Sunucu gayet yenilikçi ve kaliteli, hile de bir tane gördüm şu ana kadar, o da ban yedi. Ve bu sunucuda oyuncuları rahatsız etmek yasaktır. Evin etrafını toprakla kapatmak, kullanılmayan claim atmak, grief, afk oyuncuları iterek öldürmek yasaktır. Bunların hepsi rahatsız etmeye girer. Amacınız sunucuyu yermek ise bunu her türlü yapabilirsiniz. Yeter ki iftira atmayın.

Spawnda ölüm kapatilmama sebebi de viplerin örneğin yanarken spawna isinlanip ölmeme gibi şeyleri engellemektir. Viplere ayrıcalık olsaydı bu da olmazdı.

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Spawn da ölmeyi kapatabilirdi ki böyle bir şey olmuş uslubu daha düzgün olabilir kurucunun öyle ağalık paşalık kesmekte olmaz...
Albayrağım zaten sürekli bi küfür bi anaya aile ye saydırmalar Ama mute yiyormu yemiyor Ekber adlı arkadaş cevap veren normal oyuncaya Mute atiyor gözlerimde gördüm ya ne yazarsanız boşuna ...

Sunucuda yenilik falan yok boşa sallama. Hiç güzel bir sistem göremezsin. Yazdığım yazılarda sadece spawnda ölme olayına cevap yazabilmişsin. Böyle yapınca kurucu sana bir şey veriyor sanırım da savunmacılık yapıyorsun. Tabi sıfırlamıştır çünkü çözümünü bilmiyor, bulmak için çabalıyor ve bulamıyor. Sonra zaman boş boş geçiyor. Daha spawnda ölümü kapatamayan kurucuyu savuma bana. Konu baltalamanın ne demek olduğunu bilmiyorsun daha. Ben gerçekleri söylüyorum, iftira/yalan yok.
Kardeşim Kurucu Oyunda Takılmıyor Dcde Takılıyor Sorunun Varsa Ordan İleticeksin Ekber Arkadaşımız Bir Oyuna Daldıgından Görmemiş Olabilir Abartılcak bir şey Yok Sonuçta Oda Bir İnsan Bu Arada Sunucuya İngilizce Diyorsun Ya Kardeşim Çok Cahilsin Be Adamlar Takımı Bile Türkçe Yapmış Git Diğer Serverlere Bak Alıyolar Bukkitten Plyi Hiç Editlemeden Koyuyorlar Servere Sistem Yok Diyorsun Kapalı Çarşı Sistemini Şimdiye Dek Hangi Serverde Gördün Kumar Sistemini Şimdiye Dek Hangi Serverde Gördün WorldGuarddan Suda Boğulmayı Kapamamış Olabilirler herkes Birşeyler Unutur Ama Sizin Gibi İnsanlar (İnsan Dediğime Bakma Başka Laf yok...)Bu Açıktan Hemen Faydalanır Gelip Burda Boş Yapmayacaksın Sevmediysen Serveri Yol Orda Kardeşim Baltalamana Gerek Yok Bende Serverde Bir Oyuncuyum Pledixin Ayrım Yaptığnı Görmedim Oyuna Yazınca Pek Görmüyor Ama Dcye Gidersen Her Çarene Dert Bulurlar Kardeşim İyi Forumlar...

LycosaTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
O açık falan değildi. Sunucunun en başından öyleydi ve kaç gündür kapatamadınız. Birsürü oyuncu size bunu bildirdi ama tabi takmadığınız için görmediniz. "Ayrım yapmıyorum, torpil yapmıyorum" diyerek yalan konuşmanın anlamı yok. Çünkü benim bildiğimi yalanlar değil, gerçekler değiştirebilir. Çok iyi biliyorsun kendinin ne olduğunu. Belkide ne yaptığını sen bile görmüyorsundur?
PvP yi kapatıp da ölümsüzlüğü açmayı hiçbir yetkili unutmaz birkere. O suya iten oyuncuyu tebrik ediyorum, engeli olmayan bir şeyi kendi hakkıyla yapmış. İsterse 9999 tane elmas bloğu olsun öldüyse ölmüştür. VIP olmasa eminim hiçbir şey yapmayacaktınız. Burdada yalana gerek yok. Gerçekten "geceni, gündüzünü" katsan birsürü açığı görürdün ve oyuncularla ilgilenirdin. Tek yaptığın AFK olmak, millete sövmek, mute atmamak, küfür edenleri seyretmek, VIP leri korumak. Bunu kendinde çok iyi biliyorsun!

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
O açık falan değildi. Sunucunun en başından öyleydi ve kaç gündür kapatamadınız. Birsürü oyuncu size bunu bildirdi ama tabi takmadığınız için görmediniz. "Ayrım yapmıyorum, torpil yapmıyorum" diyerek yalan konuşmanın anlamı yok. Çünkü benim bildiğimi yalanlar değil, gerçekler değiştirebilir. Çok iyi biliyorsun kendinin ne olduğunu. Belkide ne yaptığını sen bile görmüyorsundur?
PvP yi kapatıp da ölümsüzlüğü açmayı hiçbir yetkili unutmaz birkere. O suya iten oyuncuyu tebrik ediyorum, engeli olmayan bir şeyi kendi hakkıyla yapmış. İsterse 9999 tane elmas bloğu olsun öldüyse ölmüştür. VIP olmasa eminim hiçbir şey yapmayacaktınız. Burdada yalana gerek yok. Gerçekten "geceni, gündüzünü" katsan birsürü açığı görürdün ve oyuncularla ilgilenirdin. Tek yaptığın AFK olmak, millete sövmek, mute atmamak, küfür edenleri seyretmek, VIP leri korumak. Bunu kendinde çok iyi biliyorsun!
Ben Ne Zaman Biri Sövdüde Mute Atmadım Ha ? Sana 40 Kişi Mesaj Atsa Cevap Verebilirmiydin Kardeşim ? Vipleri Korumak Amacı Değil Enesin Hakkın Yerini Bulmasını Sağlamak Birde Bunları Yazıp Yüzsüz Yüzsün Serverde Oynuyorsun Kim Olduğunu Öğrenicez En Yakın Zamanda Serveri Kötülemek İçin Bir Yerlerini Yırtmana Gerek Yok Ama Dua Ederek Belki Kemik Yağdırabilirsin Hadi Güveniyorum Sana :* Ha Bu Arada Hackını Gizlemek İçinde Fotoğrafları Kırpmışsın :):)

LycosaTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Ne Zaman Biri Sövdüde Mute Atmadım Ha ? Sana 40 Kişi Mesaj Atsa Cevap Verebilirmiydin Kardeşim ? Vipleri Korumak Amacı Değil Enesin Hakkın Yerini Bulmasını Sağlamak Birde Bunları Yazıp Yüzsüz Yüzsün Serverde Oynuyorsun Kim Olduğunu Öğrenicez En Yakın Zamanda Serveri Kötülemek İçin Bir Yerlerini Yırtmana Gerek Yok Ama Dua Ederek Belki Kemik Yağdırabilirsin Hadi Güveniyorum Sana :* Ha Bu Arada Hackını Gizlemek İçinde Fotoğrafları Kırpmışsın :):)

Oyunda kim olduğuımu öğrendikten sonra napıcaksanız anlamadım ? Neyinize güveniyorsunuz ?
Ordaki ekranı kırpmam direk sohbet i gözünüze vurgulamaktır.
HACK ini demissin hileni demek çok mu zordu ÖNYARGILI artist :) :)

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda kim olduğuımu öğrendikten sonra napıcaksanız anlamadım ? Neyinize güveniyorsunuz ?
Ordaki ekranı kırpmam direk sohbet i gözünüze vurgulamaktır.
HACK ini demissin hileni demek çok mu zordu ÖNYARGILI artist :) :)
Tamam kardeşim sen hatalı olduğumuzu belirtmiş, sunucumuzu hiç beğenmediğini belirtmişsin, daha neyi zorluyorsun?
Beğenmiyorsan neden artık hala burayı terk etmiyorsun?
Acaba niyetin konu baltalamak mı? Aklında o mu var, düşündürüyorsun.

frog55

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim sen hatalı olduğumuzu belirtmiş, sunucumuzu hiç beğenmediğini belirtmişsin, daha neyi zorluyorsun?
Beğenmiyorsan neden artık hala burayı terk etmiyorsun?
Acaba niyetin konu baltalamak mı? Aklında o mu var, düşündürüyorsun.
En başından doğru düzgün bir şekilde geri dönüş olsaydı emin olunuz bu kadar uzamazdı oyuncularınızdan bir özür dilemek yerine kaç kişi agresif yorumlar yazdı ki bunlar sunucu da normal user değil sağ üste bildirim yeri var göz görüyor yoksa napim konunuzu siz özelden bana yazıyorsunuz hatalı olduğunuzu da belirtiyorsunuz burda iki arkadaş bana artistlik yapıyor olmaz öyle iş

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yazık gerçekten yazık. Bir hata olmuş olabilir bir şeyi defalarca yazmak konuyu kirletmekten başka bir şey değil.
Benim konumu kirletmek için açmadığınız yan hesap kalmadı, aciz insanlar..

Mevcut orman Eski Orman olarak değiştirildi.
Yeni Orman eklendi. (/warp orman)

1.12 sürümüne başarıyla geçiş yapıldı.
Hiçbir şekilde kimsenin emeğine zarar gelmedi.
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
IP Adresimiz: SonFedai.mcsunucum.net
┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika... Olmuş Artık Yeni Bloklar Da Geldi

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.12 sürümünün aşırı işlemci kullanımı yaratması sebebiyle sunucu 1.11.2 sürümüne geçiş yaptı.
Sunucu 1.11.2 - 1.12 geçiş aralığına geri sarıldı.
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┓
IP Adresimiz: SonFedai.mcsunucum.net
┗━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛​

Sunucu tanıtım konusu güncellendi.