SonHükümdar Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONUYU HEMEN DEĞİŞTİR ANCA BÖYLESİN SEN
YAŞIM 12 GEL SKYPEYE GÖSTEREYİM YAŞIMI
SENİN GİBİ HER SERVERİ KÖTÜLEYEN KİŞİ DEĞİLİM BEN
SENİN SERVERİN BİR GRAM BİLE ETMEZ!

Baris naber eski kardo :D geçenlede bi kavga etmiştik yaşın 15 felandı senin ?
herneyse servere geleyimde bi yine geçeyim seni :)
not: Skyblock güzelmiş[DOUBLEPOST=1436735208,1436731095][/DOUBLEPOST]Bu arada bu rehbere yani Baris itine ne kadar yardım ettiniz siz oyle ya ?

Boyle konusuyosam boş değil hiç boşunada buada yorum yapıpda savunma rehberini .

Bu adama yardım yapılmadıysa bende neyim kardeş. Adam 1 gün once başlamış ve 200 stack stone brick kasmıs nasıl kastın diyoum taş aldım diyo nasıl aldın ka satmıs hadi olabilir dedim ama bi hesaplama yaptım 150 stack sadece krıık taş için 30 k lagzım kııktaşı aldı diyelim hadi belki alır zaten almasını en az 4 -5 saat sürmektedir cunku adamlar kar satmıslar , aldılar diyelim peki neyse , adamların adaya spawner koyulmus kendiside itiraf etti kim bilir ondan ne kadar kastılar.
Sadece bu kadar değil devamı çok fazla var neyse ben daha bir şey demiyorum .

SonHukumdarTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu +50 online herkesi bekleriz![DOUBLEPOST=1436801225,1436794023][/DOUBLEPOST]

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Baris naber eski kardo :D geçenlede bi kavga etmiştik yaşın 15 felandı senin ?
herneyse servere geleyimde bi yine geçeyim seni :)
not: Skyblock güzelmiş[DOUBLEPOST=1436735208,1436731095][/DOUBLEPOST]Bu arada bu rehbere yani Baris itine ne kadar yardım ettiniz siz oyle ya ?

Boyle konusuyosam boş değil hiç boşunada buada yorum yapıpda savunma rehberini .

Bu adama yardım yapılmadıysa bende neyim kardeş. Adam 1 gün once başlamış ve 200 stack stone brick kasmıs nasıl kastın diyoum taş aldım diyo nasıl aldın ka satmıs hadi olabilir dedim ama bi hesaplama yaptım 150 stack sadece krıık taş için 30 k lagzım kııktaşı aldı diyelim hadi belki alır zaten almasını en az 4 -5 saat sürmektedir cunku adamlar kar satmıslar , aldılar diyelim peki neyse , adamların adaya spawner koyulmus kendiside itiraf etti kim bilir ondan ne kadar kastılar.
Sadece bu kadar değil devamı çok fazla var neyse ben daha bir şey demiyorum .
Lan çocuk 30k ya para mı diyon sen ! biz o serverde 100 k kastık oda bir şey değil 2 kişi ile kaç saat uğraştık sen tabi no4b sun ya hiçbir şey bilmiyosun. HERŞEYE ADMİN YARDIMI DERSİN 270 LEVEL ADA YAPTIK 1 GÜNDE bunada admin yardımı dersin anca boş boş konuşuyon
Adaya 20 dakika blaze spawneri koyuldu blaze çubuğu markette satılmıyor onla para kasmadık Sana yalancılık ünvanını veriyorum
Defol burdan !

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan çocuk 30k ya para mı diyon sen ! biz o serverde 100 k kastık oda bir şey değil 2 kişi ile kaç saat uğraştık sen tabi no4b sun ya hiçbir şey bilmiyosun. HERŞEYE ADMİN YARDIMI DERSİN 270 LEVEL ADA YAPTIK 1 GÜNDE bunada admin yardımı dersin anca boş boş konuşuyon
Adaya 20 dakika blaze spawneri koyuldu blaze çubuğu markette satılmıyor onla para kasmadık Sana yalancılık ünvanını veriyorum
Defol burdan !
abi sende haklsıın ya zaten seni rehber yapan serverden ne beklersinki :) 2 kişi ile en fazla 1 günde senin uğaşabilecegin saat süesi 5-6 saattir zaten o kadarda online olmamıssındır ve yinedeo kada paayı kasamazsın o sürede az mantiken düşün bi markete bak

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
16 kar satsak 60 tl
Envanteri doldurup satsak=2160 tl eder
Biz 1 envanteri 5 dakika doldurduk diyelim ve 3 saat kastık
129k 600 tl eder sen 5-6 saat dedin ben 3 saat dedim gine ben haklıyım
V e defol burdan Sıkıyosa sen rehber olda görelim v3l3t
ve 2 kişi olduğumuzda 260k eder !!

BU YORUMU OKUYANLAR KİM HAKLI BEYLER LÜTFEN YAZSIN !

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen 1 envantei taş kazma ile 5 dakikada doldur ben burada ******* ederim :)[DOUBLEPOST=1436809337,1436809299][/DOUBLEPOST]+ Adanızda Kardan adam bile yok , sordugumda eridi dediniz etrafı gezdigimde onu koyabileceginiz yer bile yoktu :([DOUBLEPOST=1436809372][/DOUBLEPOST]+ 5 dakikadan sürekli kastınız diyelim siz hiçmi başka bir şey ypamadınız ? o taşları ısıtması + koyması onlar en az kaç saatinizi alır sen düşün[DOUBLEPOST=1436809403][/DOUBLEPOST]+ o 2 katlı mobtropu yapmak 10 - 15 dakikanıda almaz 2 katlı mobtrop yapmak da kaç dakikalarını alır onuda sen düşün .[DOUBLEPOST=1436809437][/DOUBLEPOST]Haydi hepsini yaptın diyelim paranıda 0 kuusuna kada aldın taş , o kada odun - kömüü nerdne buldun ısıtmak için ?[DOUBLEPOST=1436809492][/DOUBLEPOST]+ Hadi onuda yaptın diyelim hadi belki yparsın tabi olmazda , paran bitti zaten şimdiye sen o kadar ışık taşını ne aa buldun ? ulan bu 3 -4 saatle olabilecek bişeymi bu kada şey az mantıklı salla !

Not : bana V3l3t diyen kendisi 12 yaşında ve kendisi demiştir bunu ![DOUBLEPOST=1436809574][/DOUBLEPOST]Şimdi sus ve hiçbir admin yardımı olmadan geçtigim sunucuyu hatırla !
O sunucuda bile kendin 100 lwl i 2 - 3 günde kasıtn bunuda unutma !

tamma diyelim kendin 1 kişi nıormal 2 kşişi 300 lwl de 4 -5 saate olmaz yani abisi az dogru salla ! senin yşaınnın 50 katı skyblock sunucusu oynamışımdı ben

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O kardan adam yeri evin içindeydi sen görmediysen sen körsün 1 blok üstünde hatta çit bile vardı
biz mobtrapı 10-15 dakikada yapmadık öyle birşeyde demedik ******** uydurma
1 gün yani 24 saat içinde 3 saat kastık öyle bi mantık düşün !
ve taş kazma nerden çıktı taş kürek ile 5 dakika da doldurum ne var ?

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+ Senin yaşın kadada sunucu açmışımdır , haddini bilip büyükleine sayglı ol bundan sonar !

Sana tavsiye : Bir yalanla digerini kapatmaya çalışma

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
15 yaşındayım lise 2 ye geçtim sende öylesin sanamı saygılı olcam lan !
Ve yalancı sensin ben değilim yaşım 12 değil yalancı yılan
Gel lisemi vereyim uğra !
Ve o kömürleri ağaçlardan kestik
Işıktaşlarınıda netherdan bulduk
Herşeyin yalan senin yediremiyon anca
2009 dan beri mc oynasaydın
MC yi düzgün bilmen gerekti bir şey bildiğin yok
Ben skyblocka girdğimde marketi incelerim hangisi çok para veriyo diye !

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
16 kar satsak 60 tl
Envanteri doldurup satsak=2160 tl eder
Biz 1 envanteri 5 dakika doldurduk diyelim ve 3 saat kastık
129k 600 tl eder sen 5-6 saat dedin ben 3 saat dedim gine ben haklıyım
V e defol burdan Sıkıyosa sen rehber olda görelim v3l3t
ve 2 kişi olduğumuzda 260k eder !!

BU YORUMU OKUYANLAR KİM HAKLI BEYLER LÜTFEN YAZSIN !
Barışoncu her forumu chatını kirletiyorsun biraz erkek ol.!!!! adam gbi forum görevini yap

Barisoncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bak bi Kimin chesti kirletiğine sorna konuş
Kavgayı başlatan o
Arkadaşın diye hemen onu savun !

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim o kişi tanıdıgım bile yok ?
ve dün sunucuda sen diyordun yaşım 12 diye :) keşke ss alsaydım

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı Sunucu Kardeşim.. Gördüğüm en iyi serverlerden olabilir ama O factiondaki balıkcı bozmuş sanki ? :)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve o kömürleri ağaçlardan kestik
Işıktaşlarınıda netherdan bulduk
Herşeyin yalan senin yediremiyon anca

Bir şu konuşmaya bakalım :

Kömürle riçin agac kazmıssın ve suan ele aldıgımızda o kısıtlı sürende o agacla riçin kemik tozu kullanmalısın ya almalısın yada mob dan dusumelisin yine falzadan sure ,
Işıktaşını netherden 2 snye de 1 tane bulamıyorsun arka akaya da 1 stack buldun diyelim 5 dakikada topladın diyelim hadi neyse :D bunlar olabilir yani dimi :D sne 2009 dan beri oynuyorsun yani : 6 yaşından itibaren :D ,

Ve daha ne denilebilirki :)[DOUBLEPOST=1436811707,1436811599][/DOUBLEPOST]Neyse seni kaale aldıgım suç zaten :D
KONUYU HEMEN DEĞİŞTİR ANCA BÖYLESİN SEN
YAŞIM 12 GEL SKYPEYE GÖSTEREYİM YAŞIMI
SENİN GİBİ HER SERVERİ KÖTÜLEYEN KİŞİ DEĞİLİM BEN
SENİN SERVERİN BİR GRAM BİLE ETMEZ!
bu konuda yazdıgın bir şeyi nasıl itiraz edebiliyo nanlamıyorum :)
neyse daha uzatmıyacagım :)

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu daha uzatma diye dedim ama hala da uzatıyon
Bizde ipeksi kazma vardı netherda ışıktaşlarını öyle kasıyorduk
Mobtrap var kemikleri ordan alıyoruz
boş boş konuşuyon yürü git yediremiyon zırlama artık yeter boş boş ağlıyosun
barış kardeşim forumlardaki üyeleri gereksiz yere rahatsız etme. İstediğin Yorumu Yapabilirsin ama adamları oyundan soğutamazsın serverlere giriyorsun hep kötülüyorsun.