Sonic Ether's 1.6.2 ye Ne Zaman Gelecek !

reykral16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler minenin grafiklerinden bıktım sonic ether's ne zaman gelir , geldiyse verebilirmisiniz birde mineyi 300 fps den düşük oynamıyom kasmaz dimi sonic de

ElmasSword

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 3GB Ram Var Ekran Kartı 1.5GB XP Olması Kötü Ondan Kasıyor Azda Olsa Normal Win7de Kasmaz.

ProStar07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Win7 ve win8 ile alakası yok.Sistem boşta işlemi için ne kadar boş yer olursa javaw.exe o kadar kendine geniş alan alacaktır.Bu da oyunun kasmasını engelleyecektir.O yüzden 8 gb laptoplarda çoğu zaman crysis ve Call of duty var.Bu ram ile alakalı bir şey kasma sorunu.Görüntü olaraksa 2 Gb ram GLSL Shader için en iyisi.

Bence alakasi var benim 16 gb ram. Windows 7'de kasıyordu oynayamıyordum. Windows 8'de bir kere bile takıldığını görmedim.

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Hayır 1.6.2'ye saece gsl shaders mod çıktı skydazda. ama normal indirmek için google amcaya sor skydazan inderemeyenler google amcaya soarabilir ama sonic eathers shader aha çıkmadı evet.

ProStar07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartından olabilir.Çünkü windows 8 networkleri neredeyse herşeyi otomatik olarak güncelliyor.Ekran kartını güncellemiş olma ihtimali var.Yoksa 16 gb ram'li bir bilgisayarda bir oyunun kasması genel olarak mümkün değildir.

ekran kartım 4 gb gtx 680

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
32 bit Minecraft için çok kötü bir seçim.Açıkcası 8gb ram bilgisayarla 10 dakika boyunca çektiğim çileden sonra Minecraft'ı silesim geldi.

ProStar07

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartın ne kadar iyi olursa olsun güncel değilse oyun falan boş.Windows 8 network yüzünden herşeyi güncellediği için genellikle oyunlarda problem çekmemen normal.Gene benim dediğime geliyo.[DOUBLEPOST=1376738558,1376738487][/DOUBLEPOST]

Benim eski bilgisayarım 32 bitti ama fps 190'dı.Ram bir de 2 düşün.Bu bilgisayarda böyle düştü 120-140'a.Çok garip doğrusu :sırıtmak:

kardesim gtx 680 oldukca güncel bir ekran kartidir. yazdikca batiyorsun. bilmiyorsan yazma