[sonMİLAS] - 1.8 - Hayatta Kalma Sunucu - İP : 151.80.237.82 - DUYURU: Görev Sistemi Geldi !

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AÇILIŞ ZAMANINDA ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAF

Sunucu Bilgilerimiz
Sunucu IP Adresi:
151.80.237.82
Sunucu Sürümü: 1.8.x
Toplam RAM Miktarı: 4GB
TeamSpeak3 Server: [Yakında]
Web Site: [Yakında]

SUNUCUMUZDA ÇEKİLMİŞ VİDEOLAR.

SonMilas Nedir ?
Amacımız Minecraft Survival Konsept'inde bir fark yaratmakdır, bunun içinde ekip haline gelip sizlere nasıl güzel bir biçim'de sunucu açabiliriz diye düşünerek başladık, aksi takdir de amacımız " Türkiye'mizi iyi yerlere kadar getirebilmek'tir, profesyonel Kadromuz ile düzenli bir ekip halinde iş sürdürmekteyiz ve bu işi çok disiplinli şekılde yapan bır " Network " diyebiliriz,

Ekibimiz
BadActivebSS (Skript,Map,Plugin)
Mr_Eskioglu (Admin+,Oyunİçi,Destek Sistemi)
PerfecTolga (Skript,Plugin,Yardım)

Özelliklerimiz
# Agacı Kırınca Hepsi Düşmesi #
# Yenile Bilen Elmalar Çürük Çıkabiliyor.( 2 SN Zehir. 5 SN Açlık Veriyor ) #
# İpeksi İle Spawner Kırma Vardır ( %70 İhtimalle Düşüyor ) #
# Sanal Market Eklenmiştir Tamamiyle Türkçedir. (/market) #
# Taş VB Kazarken Anahtar Parçaları Düşüyor Bunları Birleştirip Kutu Anahtarı Yapabiliyorsunuz. #
# -/Magaza Yazarak Pet/Efekt Satın Alabilirsiniz. Verilmiştir. Oyuncular Belirli 4 Tane Pet #
# Kredi Sistemi İle VIP'ler Alınabilir Kredi Oyundan Alınabilir. #
# Ticaret Sistemi Vardır. -/Trade Veya -/Ticaret <Oyuncu> Yazarak Yapabilirsiniz. #
# Pvp Koruması Geliştirildi Ormana Asla Giremiyorsunuz PVP'de iken. #
# Kuma Oturma Yeniden Geldi ! ( Fakat Kumun İçinde Oturuyorsunuz Giderilcek ) #
# Görev sistemi /görev yaparak ödül alırsınız. #

# Rütbe Sistemi (Bakımda) #

Sunucu Sistem Özellıkleri (Detaylı)
Intel Xeon E3 1245v2 3.40 GHz
4 GB DDR3
1 Gbps (Min. 250Mbps)
Sınırsız Trafik.
VMware ESXi Virtualization
Ddos Firewall
Power Paneli
Kontrol Paneli
7/24 Teknik Destek
Centos 6.7 x64

Peki gelelim saldırı,bot yermiyiz konusu'na
Ddos yememiz aramızda bilgili kişi varsa özel vps hiçbir şekılde ddos yemez anca sunucu'dakı plugın skript vb. bugları üzerinden saldırı yer biz'de profesyonel Skript yapımcımız bunların hepsini tek tek kodlayıp pluginleri hazırlamıştır (Tahminen 8 Aydır Uğraşılıyor.) Yani size şöyle diyebilirm Ddos yeme oranı %4 (Makina Kararı)
Bot yememiz imkansız gibi bir şey sunucuya girdiğiniz zaman sunucu sizi ilk girdiğinizde almıyacak, Ekran'a yeniden girin yazısı çıktık'dan sonra yenı'den tıklayıp gireceksiniz, yani bot girmeye çalıscak ama Kendı yaptığımız bot koruma skript'i sizi'de attığı gibi bot'u sunucu'ya almıyacak ve bot 2. kez giremiyecek, hadi girdi diyelım sadece çok az kişi'nin bildiği AuthMe açığını kapatarak hiçbir şekılde bot yemeyeceğiz. Ayrıca ekstradan bot eklentileri kullanmaktayız.
Bot yeme oranı %1
Lag konusuna gelelim sunucu'da 4 Gb ram olduğu ıçın fazla lag olmıyacaktır,olursa bile çözümü bulunup lagsız bir ortam yaşayacaksınız.
Lag oranı %6

İletişim
İletişim'de ise skype öneriyoruz ve bunu kullanıyoruz, bir sıkıntınız olursa aşağıdaki hesap'ları eklıyerek derdinize derman olmaya çalışacağız, ve merak ettiğiniz konuları cevaplıyabiliriz,
Web Sitemizde Forumumuz Olacaktır Forum Kısmından Bize Sorularınızı Bildirebileceksiniz. Tabi Daha Sitemiz Açılmadı.
Engin Doğan (Kurucu) Skype ; engin20011

Emir Eskioğlu (Admin) Skype ; skyblockgamer1
Tolga Sezen (Admin) Skype ; mylifetolga1

Sosyal Medya Adresimiz

Detaylı Özellikler Map'lar Duyurular Facebook Adresimizden Yapılmaktadır.
https://www.facebook.com/Minecraftdayiz/

https://www.youtube.com/channel/UCAFsCZucSRG5kO1Ftdq144g

Sunucu Resimleri

TANITIM VİDEO

Son düzenleme:

KrzysiekLegia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tanıtım güzele benziyor birde şu resimler ve özellikler gelince yeniden değerlendirmek lazım ama zaten map alıntı değilse gram söyliyecek sözüm olmaz kendinizin uğraştığınız her şey alıntı dan iyidir

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Hakkında Biraz Görsel Eklerseniz Daha İyi Olur

Exhaust_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu Reklamı Bence Hoş Değil , Hoş Olsaydı İlk Önce Ekibi Tanıtıp , 2 Başlık Sonrasında Ekibin İletişimini Vermezdiniz.
Görsel Olarak , Sananlar Resmi Sunucunun Mapını Çalacaklar . Bukadar Korkmaya Gerek Yok.
Geçen Konularda Yok 10 GB Yok 8 Yok Şu Vs. Dediniz Şuanda 4 Yazıyor Hayretler İçerisindeyim.
Birde Plugin Yapımcınızın , Yazdığı ( Gerçek Bir ) Plugini Göstersinde , Gerçek Pluginer Görelim Şu Forumda.
Başarılar.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Yorum Yaptığınız İçin Teşşekürler.
Tanıtım güzele benziyor birde şu resimler ve özellikler gelince yeniden değerlendirmek lazım ama zaten map alıntı değilse gram söyliyecek sözüm olmaz kendinizin uğraştığınız her şey alıntı dan iyidir
Teşşekürler.

Sunucu Hakkında Biraz Görsel Eklerseniz Daha İyi Olur
Bugun 5 6 Civarı Resimler Eklenecek Özellikler Girilecektir. Umarım Bazı Sunucular Çalmaya Uğraşmaz.
Sunucu Reklamı Bence Hoş Değil , Hoş Olsaydı İlk Önce Ekibi Tanıtıp , 2 Başlık Sonrasında Ekibin İletişimini Vermezdiniz.
Görsel Olarak , Sananlar Resmi Sunucunun Mapını Çalacaklar . Bukadar Korkmaya Gerek Yok.
Geçen Konularda Yok 10 GB Yok 8 Yok Şu Vs. Dediniz Şuanda 4 Yazıyor Hayretler İçerisindeyim.
Birde Plugin Yapımcınızın , Yazdığı ( Gerçek Bir ) Plugini Göstersinde , Gerçek Pluginer Görelim Şu Forumda.
Başarılar.

Yorumunuza Saygı Duyuyorum, Fakat Eskiden Hep Bize Özendiler Eklentilerimizin Aynısını Yapmaya Çalıştılar Hele Gecen Sunucumuzun Paketi Dağıtılınca Dahada Korumacı Oldum Bu Konuda. Bu Nedenle Bugun 5 6 Gibi Resimler Paylaşılcak. Onun Dışında Eski Makinamızın Suresi Bitti Bu Sebepden Dolayı Yeni Sunucu Aldık. Bazı Yerleri Editlemeyi Unutmuş Olabilirim, Düzelttim.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunu fazla başarılı bulamadım ama uğraşıyorsunuz.
Facebook sayfanıza baktım spawn gibi bir şey gördüm, beğenmedim.

Konunuz daha iyi olabilirdi, fazlaca göz yoruyor. Bu arada sunucunuz 4 GB VDS mi?

kaantrk123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yarın saat kaçta açılcak server ?

Sunucunu fazla başarılı bulamadım ama uğraşıyorsunuz.
Facebook sayfanıza baktım spawn gibi bir şey gördüm, beğenmedim.

Konunuz daha iyi olabilirdi, fazlaca göz yoruyor. Bu arada sunucunuz 4 GB VDS mi?
senin bir serverin var onu biliyorum bir ara oynuyordum ve senin bu yüzden bu serveri kötülediğini düşünüyorum eğer çok kötü buluyorsan bundan iyisini senden bekliyorum ip yi yazarsın.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yarın saat kaçta açılcak server ?
senin bir serverin var onu biliyorum bir ara oynuyordum ve senin bu yüzden bu serveri kötülediğini düşünüyorum eğer çok kötü buluyorsan bundan iyisini senden bekliyorum ip yi yazarsın.
Peki kardeşim, iyi günler :ci:

xTheHeist

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peki kardeşim, iyi günler :ci:
Mehmet, herkesin konusuna böyle çamur atıp kaçıyosun. Bi açıkla kardeşim burda seni kötüleyen yokta konunun neresi göz yoruyor hadi bunu geç spawnı görmüşsün kötüymüş bundan sana ne? Senin ki çok mu iyiydi ki?

EFSANELER ÖLMEZ, ŞEKİL EĞİŞTİRİRLERMİŞ... Aa çok şaşırdım kaçıncı değişmen acaba bu senin? Son açtığın sunucular nerden baksan en az 5 saat bile açık kalamadı. Efsane deme buna ve ayrıca milletin emeğini çalıyosun, kimsenin emeğiyle oynamaya hakkın yok, bu oyuncular da safmıdır nedir daha ne oynuyolarsa...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mehmet, herkesin konusuna böyle çamur atıp kaçıyosun. Bi açıkla kardeşim burda seni kötüleyen yokta konunun neresi göz yoruyor hadi bunu geç spawnı görmüşsün kötüymüş bundan sana ne? Senin ki çok mu iyiydi ki?

EFSANELER ÖLMEZ, ŞEKİL EĞİŞTİRİRLERMİŞ... Aa çok şaşırdım kaçıncı değişmen acaba bu senin? Son açtığın sunucular nerden baksan en az 5 saat bile açık kalamadı. Efsane deme buna ve ayrıca milletin emeğini çalıyosun, kimsenin emeğiyle oynamaya hakkın yok, bu oyuncular da safmıdır nedir daha ne oynuyolarsa...
Tarık, sana ne oluyor? Önce bi' resimi kesmeyi öğren, sonra gel bana laf at. Etrafını Paint'te silgi ile silmiş, beyaz hale getirmissin. Ayrıca oyuncular saf felan değil, sebebini biliyorlar ki tekrardan oynuyorlar. Ekran açtım, resim attım, video çektim ve gösterdim hepsine, hiçbir şey diyemediler " Tamam, bekliyoruz. " dediler ve bekliyorlar. Doğru, EFSANE'LER ölmez, şekil değiştirir. Olayı bilmiyorsun, etmiyorsun gelip burada konuşuyorsun. :)

xTheHeist

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tarık, sana ne oluyor? Önce bi' resimi kesmeyi öğren, sonra gel bana laf at. Etrafını Paint'te silgi ile silmiş, beyaz hale getirmissin. Ayrıca oyuncular saf felan değil, sebebini biliyorlar ki tekrardan oynuyorlar. Ekran açtım, resim attım, video çektim ve gösterdim hepsine, hiçbir şey diyemediler " Tamam, bekliyoruz. " dediler ve bekliyorlar. Doğru, EFSANE'LER ölmez, şekil değiştirir. Olayı bilmiyorsun, etmiyorsun gelip burada konuşuyorsun. :)
Bana bir şey olduğu yok paint kullanmamdan sana ne? Sana batıyo mu kusura bakmayın da, ayrıca efsaneler ölmez felan diye bir şey yok, biz neden bu kadar saldırı almıyoruz acaba. Demek ki birinin kuyruğuna basıyorsun. Ayrıca bence bu saflık ben kaç kere battığın anı gördüm, bence sus. Üstelik senin konuya yorum yapınca "Baltalamayın, kirletmeyin." başkası olunca "şu kötü bu kötü" bence bu işlerden çık sen. Yoksa daha çok saldırı yersin... :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana bir şey olduğu yok paint kullanmamdan sana ne? Sana batıyo mu kusura bakmayın da, ayrıca efsaneler ölmez felan diye bir şey yok, biz neden bu kadar saldırı almıyoruz acaba. Demek ki birinin kuyruğuna basıyorsun. Ayrıca bence bu saflık ben kaç kere battığın anı gördüm, bence sus. Üstelik senin konuya yorum yapınca "Baltalamayın, kirletmeyin." başkası olunca "şu kötü bu kötü" bence bu işlerden çık sen. Yoksa daha çok saldırı yersin... :)
:) Çok iyi okumussun yazıları, tebrik ediyorum seni. Orada saldırı ile ilgili bir kelime geçiyor mu? İşte biz saldırı yedik ve o saldırı sonucunda çöktük gibi bir kelime yazıyor mu? Benim konuya yorum atınca beğeniyorum, "o sizin görüşünüzdür diyorum" ve geçiyorum. Burada ben gerçekleri söylüyorum, baltalamıyorum ki zaten? Daha da bi' şey yazma, konuyu kirletme. İyi günler Tarık. Haa, bu arada unutmadan ; Herkes'in peşinden Amele gibi koşupta bana rehber ver, reklamını yaparım gibi vs. yazma. :)

Bana yaptığın gibi...

xTheHeist

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
:) Çok iyi okumussun yazıları, tebrik ediyorum seni. Orada saldırı ile ilgili bir kelime geçiyor mu? İşte biz saldırı yedik ve o saldırı sonucunda çöktük gibi bir kelime yazıyor mu? Benim konuya yorum atınca beğeniyorum, "o sizin görüşünüzdür diyorum" ve geçiyorum. Burada ben gerçekleri söylüyorum, baltalamıyorum ki zaten? Daha da bi' şey yazma, konuyu kirletme. İyi günler Tarık. Haa, bu arada unutmadan ; Herkes'in peşinden Amele gibi koşupta bana rehber ver, reklamını yaparım gibi vs. yazma. :)

Bana yaptığın gibi...
Neden kalitesiz sunucularda rehber alıp reklam yapmak suç mu? :) Sana yardımım dokunurdu. Ayrıca neden kapanıyor o zaman sunucunuz? :) Bi açıkla. :) Yetki istediğim de doğrudur kalitesiz sunuculara kaldıysak demek ki. :)

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neden kalitesiz sunucularda rehber alıp reklam yapmak suç mu? :) Sana yardımım dokunurdu. Ayrıca neden kapanıyor o zaman sunucunuz? :) Bi açıkla. :) Yetki istediğim de doğrudur kalitesiz sunuculara kaldıysak demek ki. :)
O zaman bu sunucuda da Rehber'lik için Amelelik yapacaksın, böyle koruduğuna göre :) Halen nasıl Kalitesiz diyorsun anlamıyorum... Birde demişsin "benim skype'te ne kadar adam var biliyorsun" HAHA. Açtığın sunucuları gördük 4 kişilik açıp bug yaparak 5 kişi soktuğun sunucu hahaha. Burada bi' KALİTE söz konusu ise o da biziz. EFSANELER ÖLMEZ, ŞEKİL DEĞİŞTİRİR...