Yardım SonOyuncuLauncher'dan oyuna girememe sorunu

Safith

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
SonOyuncuLauncher'dan giriş yaparken üstte şu sorun karşıma çıkıyor: Connection Timed Out no further information.Ve şunu söylemem gerekir ki oyunun dosyalarına girdiğimde oyunun klasörlerinin içinde tek bir şey bile yoktu.Sadece launcher.jar ı ve içi boş olan dosyaları yüklemişti.
SonOyuncu Minecraft Launcher 30.07.2019 02_34_31.png

Ekli dosyalar

• 66157303_141132623653176_3891209240253038592_n.jpg
    66157303_141132623653176_3891209240253038592_n.jpg
    99.9 KB · Görüntüleme: 235

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Windows+R tuşu ya da Başlat sağ tıklayıp çalıştır açın.
İlk olarak çalıştır arama kutusun sırasıyla temp ve %temp% yaz.
Screenshot_3.png

Screenshot_4.png
Bu dosyaların içeriklerini sil. Silmeden önce arka planda açık tüm uygulamaları kapat.
Sonrasında Çalıştır tekrar aç ve arama kutusuna %appdata% yazın.
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png
Çıkan sayfada ''.sonoyuncu'' klasörünü silin. Silmeden önce eğer doku paketi vb. kullanıyorsan yedeklemeyi unutma.
Sonra tekrar Son oyuncu launcheri çalıştırıp giriş yapmayı deneyin.

Ayrıca sistemde hangi antivirüs yazılımını kullanıyorsunz?
Bazı antivirüs yazılımların Fidye koruma seçenekleri dosya kurulumuna izin vermiyor.
Sistem özelliklerini de bağlantıdaki konuya göre buradan paylaşır mısın?
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/4028644/windows-open-and-run-dxdiagexe
Dxdiag log dosyasını oluştur. Dosyayı Mediafire sitesine yükleyip bağlantısını paylaş.

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Sorun hala çözülmediyse .sonoyuncu klasörünü silin ardından SonOyuncu'nun sitesindeki indirme bağlantısından alternatif-1 olan sürümün indirin ve tekrar giriş yapmayı deneyin.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
@Safith Merhaba sorununuz çözüldü mü? Çözüldü ve çözümü yorumda var ise, onu en iyi cevap olarak işaretlemeniz aynı sorunu alan kişilere de yardımcı olabilir.

Nail_Nur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
@Safith Merhaba sorununuz çözüldü mü? Çözüldü ve çözümü yorumda var ise, onu en iyi cevap olarak işaretlemeniz aynı sorunu alan kişilere de yardımcı olabilir.
Merhaba Size bir Sorum var? Ben SonOyuncuya giremiyorum.Acmaya Calistigimda Ayarlar yuklenemedi diye bir hata ile karsilasdim.Dosyalari sildim amma yeniden installamaya calistiyimda yuklenmedi.Java surumunu guncelledim amma hala bi sey olm adi ne yapabilirim sizce ?

xlockman

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben de EndPlayer'a erişemiyorum. Başlatmayı denedim ama Ayarların yüklenemediğini söyleyen bir mesaj aldım. Dosyaları silmeme rağmen programı yeniden yükleyemedim.