[SonSurvival.Nitrado.Net] 29.08.2016 Tarihinde Vip Çekilisi ! Haydi Durma Katil Aramıza

SurvivalHastası

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Bilgilerimiz
Sunucu IP Adresi:
SonSurvival.Nitrado.Net
Sunucu Sürümü: 1.8.x
Toplam RAM Miktarı: 2GB
Toplam Slot: 32 [Artılıcak]
Web Site: [Yakında]

SonSurvival Nedir / Kimdir ?
SonSurvival 24 Aralık 2014'de açılarak minecraft survival eğlencesini sizlere sunmuş bir kadrodur. 11 Ay Açık Kalmış SonSurvival Efsanevi bir survival sunucusu olmuştur Survival Devrinde En Çok Açık Kalmış Sunuculardandır. desteğiniz eksik olmadığı sürece kurucumuz Tolga her türlü destek yaparak, oyuncularımıza keyifli dakikalar sunacaktır...

Ekibimiz
PerfecTolga ( Tolga Sezen)

Özelliklerimiz
# Sunucu ticaret üzerine kurulmuştur oyun parasına değer verilmiştir. oyun parası çok değerlidir. #
# /rütbe ile rütbe atlayip farkli kit sahibi olabilirsiniz. #
# /görev ile birlikte verilen görevi yapip para kazanabilirsin. #
# /market yazarak SanalMarket Alışverini yapabilirsiniz. #
# /koruma ile 15dk Kimse size vuramaz. oyuna ilk girenlere tavsiye. #
# /radio ile keyifli müzik zamanı ! #
#Kafa Düsürme #
# Top 10 En İyi Öldürenler Listesi #

#/trade Sistemi (Yakında !) #
# Açık Artırtma (Yakında !) #

İletişim

Sosyal Medya Adresimiz

Detaylı Özellikler Map'lar Duyurular Facebook Adresimizden Yapılmaktadır.
https://www.facebook.com/SonSurvival-708465485917602/
https://www.youtube.com/channel/UCxhrRXJ6CTSQ_Isv50nfFwQ

Sunucu Resimleri

# BUİLDLERE ALINTI DEMENİZ HAKKIMIZ'A GÖZ DİKMEKTİR HİÇBİR BUİLD ALINTI DEĞİLDİR HEPSİ BİLEK GÜCÜDÜR #

# SONSURVİVALGERİDÖNDÜ#
18.07.2016 Rehber Alimi Olucaktir !
18.07.2016 +30 Kiside Vip Çekilisi Olucaktir !

Son düzenleme:

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
1.8 olmanıza rağmen sadece "radyo" ek bir yenilik. Diğer sunuculara göre farklılık yaratmak istiyorsanız bu konunun üstünde durun. Buildler de güzel gibi. İnşallah önceden yetkili olduğunuz serverin şahsiyetleri gibi olmaz durumunuz, kendinizi onlardan ayırmışsınızdır.

SurvivalHastası

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builder güzel sunucuya girme şansım olmadı @SurvivalHastası skyblockundaki zenton Zorrowhitwe YL hatırladım rehbetlrdim
Evet Hatirladim Kardeşim Zenton ismini
1.8 olmanıza rağmen sadece "radyo" ek bir yenilik. Diğer sunuculara göre farklılık yaratmak istiyorsanız bu konunun üstünde durun. Buildler de güzel gibi. İnşallah önceden yetkili olduğunuz serverin şahsiyetleri gibi olmaz durumunuz, kendinizi onlardan ayırmışsınızdır.
Önceki Sunucumun'da Sahibi Bendim Kardeşim Degerli yorumun için teşşekkürler elimizden geldigince Emek vermeye çalişiyoruz sunucumuza şuanki kendi yaptigimiz paket/Skript/Map olayi tamamen bize aittir gün geçtikçe gene gelişmeye devam edicegiz :)

SurvivalHastası

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
# GÜNCELLEME #
# Rütbelere kit eklendi ! #
# Pvp 10 Temmuz Öğlen 4'de açılacak ! #
# GriefPrevertion Claim Bugu Kaldirilmiştir #
#Saat 17:00'da Rehber Alimi Olucaktir #

Son düzenleme:

CoMe0n

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu beğendim. Umarım dediğiniz gibi bu sunucuda 11 ay gibi bir sure açık kalır. Başarılar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Düzeltme : 15.07.2016
İlk başlarda her şey çok güzeldi ki sadece lag sorunu ve bot saldırısı vardi.
13.07.2016 Tarihinde (yanlış hatirlamıyorsam) Bakıma girdi ve lobi yapılıcaktı sözde. Lobi falanda yok. Onuda geçtim her şey sıfırlanmış. O kadar oynadık bi emeğimiz var. En sevmediğim durum birinin emeğinin silinmesi veya sıfırlanmasıdır. Bu saatten sonra sunucu benimde gözümde sıfırlanmıştır. Sonuçta bir kere sıfırlanan sunucu yine sıfırlanır. Bu değişmez kuraldir arkadaşlar. Yorumu gören arkadaşlar buna göre girsin oynasın sunucuda.

Son düzenleme:

TarikMG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
18- Konu Baltalamak: Lütfen iddianıza kanıt ekleyiniz.
Sunucu hoş fakat adalet sağlanamıyor. VIP (annesiz,allahsız, vs. vs.) Küfür ediyor ben sadece argo kelime kullandım 30 dakika mute yedim ss'lerim var fakat buraya dökmeye gerek yok sunucu güzel oynuyorumda. Rehber olarak alınırsam adaleti sağlayabilirim.

Evet yine bir torpil ortağına GoldVIP veriyor, adam bizi kesiyor.

SurvivalHastası

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu hoş fakat adalet sağlanamıyor. VIP (annesiz,allahsız, vs. vs.) Küfür ediyor ben sadece argo kelime kullandım 30 dakika mute yedim ss'lerim var fakat buraya dökmeye gerek yok sunucu güzel oynuyorumda. Rehber olarak alınırsam adaleti sağlayabilirim.

kardeşim lütfen yanlis yunluş konuşmayalim kimseye vip verdigimiz yok vipler ücretli şekilde satiyoruz kardeşim ki vip satmak zorundayiz sunucunun geliri olmaz eger sunucun varsa bu dedigimi anlayip bilirsin adalet sunucuda var rehber olmadigi için muteyi ben atiyorum aslada ayirdim yapmiyorum kardeşm vipde olsa oyuncuda olsa ayni muteyi yer kardeşim her küfüre göre mute degişiyor ailevi ve normal küfür arasindaki fark gibi rehber alimi var evet forum skypeden ve serverden verildi bunu doldurduysan güzel şekilde begenirsek seçebiliriz.
İyi Günler Yorumun İçin Saol

#Güncelleme#
#Slot Sayisi 32 Yükseltildi #
#Bot Korumasi Güncellendi #
# Rehber Alimlari Bitti #

Ayrıca görmemişim Hiçbir şekılde torpil yoktur. 5 TL İndirimdeyken 3 adet vip sattık ss'leri gösterebiliriz kimseye TORPİL dahi sunucumda laf etmeniz yakışmıyor ve ortağım değil !