SonTürk -> mc.AlphaNW.org a geçtik !

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
@1 Alıntı: "Hedefimiz tabikide tüm sunucuların hedefi gibi en iyi sunucu olmak değil en iyi hizmet veren sunucu olmaktır. Zaten en iyi hizmet veren sunucu en iyi sunucudur demektir."
Kusura bakmayın fakat burada ki cümle cok sacma olmus, ilk cümlede amacımız en iyi sunucu olmak değil derken ikinci cümleninde anlamı amacımız en iyi sunucu olmaktır anlamına geliyor, mümkünse baska sunuculara laf atmadan bir yerlere gelmeye calısın. Sanki baska sunucuların o amacı edinmesini kötü gösterir gibi yazmısınız, ki sizin amacınızda aynı.

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Emrsmsk ile birlikte sunucu inceleme;
- Konu tasarımı göze şirk koşmuyor. (7/10)
- Mimari malesef ki yeteri kadar iyi değil. (3/10)
- Destek ve ilgilenme hoş gözüküyor. (9/10)
- Sunucu içi grafik (Eklenti vb.) on numara. (10/10)
- VIP gibi satışlarınız güzel hazırlanmış ve sunulmuş. (9,5/10)
Bir sonraki sunucu inceleme serisinde görüşmek üzere arkadaşlar. İyi günler!

Mimarimize neden öyle diyorsunuz ki bence mimarimiz de bi 5 ve yukarı almalıydı.

@1 Alıntı: "Hedefimiz tabikide tüm sunucuların hedefi gibi en iyi sunucu olmak değil en iyi hizmet veren sunucu olmaktır. Zaten en iyi hizmet veren sunucu en iyi sunucudur demektir."
Kusura bakmayın fakat burada ki cümle cok sacma olmus, ilk cümlede amacımız en iyi sunucu olmak değil derken ikinci cümleninde anlamı amacımız en iyi sunucu olmaktır anlamına geliyor, mümkünse baska sunuculara laf atmadan bir yerlere gelmeye calısın. Sanki baska sunucuların o amacı edinmesini kötü gösterir gibi yazmısınız, ki sizin amacınızda aynı.

Evet biraaz saçma cümle olmuş ama diğer sunuculara da laf atmıyoruz.

güncel

TRCollapse

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orman ve Arena,Fazla Hoşuma Gitmedi.Diğer Maplar Hoş Olmuş.Başarılar.

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Mimariyle İlgilenen yetkili benim lütfen mimarideki olumsuz yönlerimizi yazarmısınız düzeltelim

NOT: Unutmayın sunucu hala beta

sutu7878

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
proxy algılandı diyor bağlanamıyorum herhangi bir proxy programı kullanmıyorum dns ayarlarımda normal

MiracEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
proxy algılandı diyor bağlanamıyorum herhangi bir proxy programı kullanmıyorum dns ayarlarımda normal
Evet Birçok Kullanıcımızdan Aldık Bunu Bir An Önce Düzelmeye çalışacağız

PROXY HATASI ÇÖZÜLMÜŞTÜR. İYİ OYUNLAR SUNUCUDA BULDUĞUNUZ HERHANGİ BİR BUG VEYA HATA İÇİN SKYPE: DonluPatron veya Mirac.Gulsoy.tr ekleyin ve bildirin

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Proxy SOrunu düzeltildi Buyrun.

Güncel

Rehber alımı başlayacaktır buyrun sunucuyua

granaus2 Adlı skype kullanıcısı saldırı yapıyor ne yaptığını da anlamadım ama sunucu kapanıyor.Lütfen yardım edin.

dragonx_76

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dostum Başarilar diliyorum Benimde serverim var iyi iş cıkarmaya başlamisin.

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
firestud5 adminmi? O çocuk benim 50 online çeken survival'imi benden habersiz faction yapıp online sayımı 10'a düşürmüştü :S
Başarılar. Semih düşürdü siz tuttunuz demekki halatın ucunu :)

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
firestud5 adminmi? O çocuk benim 50 online çeken survival'imi benden habersiz faction yapıp online sayımı 10'a düşürmüştü :S
Başarılar. Semih düşürdü siz tuttunuz demekki halatın ucunu :)

Aynen . Semih ile de konuştum isim hakkında onay alınca sunucuyu açtık işte.Saldırılar yemesek çok güzel devam edeceğiz ama...

Saldırılara karşı yapılan tüm önlemleri aldık saldırıları en az seviyeye indirdik Güncel

Sunucu Aktif +25

tahalp

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
admin alımı varmıs burdan basvuracağız demi

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0
Beyler Saldırılar oldu miraç denilen admin 2 adet vip satıp kaçtı sunucunun tum klosorlerini sildi.Sonra yeni sunucu açıp oraya geçirmek istedi ama başaramadı lütfen bizide anlayın ve itemlerinizi geri vereceğiz.Lütfen