SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
SAKIN AMA SAKIN GİRMEYİN BU SUNUCUYA !
YAŞADIĞIMIZ OLAYA BAKIN ...
,,
Öncelikle herkese sesleniyorum yetkilileri sağlam hiçkimseye yardım etmeyen sunucu istiyorsanız bu servera girmeyin
Biz 22.04.2015 <Çarşamba> Akşamı oyuna giriş yaptık diğer serverlara göre güzel bir spawn + npcler felan ama 10-15 dakika sonra biri tpa attı ve dediki

Dtox69; kabul etsene tpa mı buga girdim çıkamıyorm
bunu yazmasından sonra bizde şöyle bir cevap verdik
"sen çok akıllısın kardeş"
ardından gelen tehditler
"admin benim cocukluk arkadaşım yarın görüceksiniz"
"gülün gülün yarın ban yiceksiniz"
vb. tehditlerden sonra
biz aldırış etmedik oyuna devam ettik..
sonra evelsi gün oldu yani 23.04.2015 <Perşembe>
biz herşeyimizi yaptık evimizi felan ardından oyuna giren bir yetkili ,
Şunu yazdı
>Dtox69'a artislik yapmışsın<
ve arkadaşıma [SeRoi] ye ban attı.
BUGÜN BİZE YARIN SİZE OLABİLİR
---------------------------------------------------------------------------------
Naziler, önce komünistleri tutukladılar;
Komünist değilim diye ses çıkarmadım.

Sonra Yahudileri tutukladılar,
"Yahudi değilim ki" dedim, sesimi çıkarmadım.

Sosyal demokratları tutukladılar,
"Savunmak bana mı kaldı" dedim, sesimi çıkarmadım.

Sıra bana geldiğinde,
Etrafta tutuklanmama ses çıkaracak kimse kalmamıştı!

---------------------------------------------------------------------------------

..SONTÜRK PİŞMANLIKTIR..
TABİ CANIM TABİ NEDEN KİMSE SİZİN GİBİ DEĞİL BUNLAR HEP ÇEKEMEMEZLİKTEN LAN BİZ KİME ÖYLE YAPMIŞIM VER BAKIYIM İSMİ KİM BENİM ÇOCUKLUK ARKADAŞIMMIŞ VE ÖYLE SEBEBLERDEN BAN ATMAYIZ GELİPDE BURAYA LAGA LUGA YAPAMAZSIN!

3mr3krm123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
TABİ CANIM TABİ NEDEN KİMSE SİZİN GİBİ DEĞİL BUNLAR HEP ÇEKEMEMEZLİKTEN LAN BİZ KİME ÖYLE YAPMIŞIM VER BAKIYIM İSMİ KİM BENİM ÇOCUKLUK ARKADAŞIMMIŞ VE ÖYLE SEBEBLERDEN BAN ATMAYIZ GELİPDE BURAYA LAGA LUGA YAPAMAZSIN!
KARDEŞİM BEN SANA ŞÖYLE SÖYLİM ŞU ANDA SURVIVAL SERVERLARIN EN IYISI SİZSİNİZ AMA
YEMİN EDİYORUM ARKADAŞI O SEBEPLE BANLADINIZ , İLKTE İNANMAMIŞTIM AMA YEMİN EDİYORUMKİ O YÜZDEN BAN ATTINIZ.

pmmedya

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serveri tavsiye etmem.
Çünkü ; Server defalarca sıfırlandı bir kere sitelerine saldırı yapılmıştı tüm üyelikler ellerine geçmişti ve vip üyelere girdiler kurucu üyelerine filan kendilerini op yapmalalar vs... bu yüzden tavsiye etmem.

Kanıtı yok iken hile ile top5'e çıktılar diyor.
Web sitesine yapılan saldırıyla hesap çalınmalarının ne alakası var. Web sitemizde kullanıcıların şifreleri gibi kişisel bilgileri barındırılmamaktadır. Başka yalanlar uydurabilir misiniz?

ecnisene

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
BULDUĞUM EN GÜZEL ÖMÜRLÜK SERVER :D
KESSİN GELİN VİP ALACAM
Xentax5

Gökdeniz1907

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
kardeş ben girdim de kaydolmanız gerek falan diyo siteyemi kaydolmamız gerek allah rızası için biriniz hemen cevap yazsın[DOUBLEPOST=1436601195,1436600968][/DOUBLEPOST]kardeş kaydolmanız gerek falan diyo siteyemi kaydolmamız gerek allah rızası için cevap yaz

pmxd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş ben girdim de kaydolmanız gerek falan diyo siteyemi kaydolmamız gerek allah rızası için biriniz hemen cevap yazsın[DOUBLEPOST=1436601195,1436600968][/DOUBLEPOST]kardeş kaydolmanız gerek falan diyo siteyemi kaydolmamız gerek allah rızası için cevap yaz
kardeşim oyun içinden /register şifre şifre yazıp kayıt olabilirsin kolayca

ENİS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sasukeraikiri netherda bugda kaldım cıkamıyorum zaten nether portalının icinde kaldıgım icin login yapamıyorum yardımcı olun lutfen

Bykarizma35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
servere kesinlikle girmeyin eğer olurda girerseniz ztn pvpye çıktığınız anda tek yersiniz adamın geldiğini bile görmeden. böle hile olan server ilk defa gördüm sontürk eskiden kraldı şimdi sadece hile krallığı adamlar demir tahta bloklu kapı mapı... dinlemior direk eve girior ve kesior hala gircekseniz siz bilirsiniz......