Sonunda bitti gibi tasarım.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu tip tasarımlar webmaster için kullanışlı oluyor mu ? Merak ediyorum.

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Read more butonunu biraz daha küçültebilirsin sayfanın dikkatini oraya topluyor. Biraz da top 10 a ayrıntı ekleyebilirsin. Bide profil bölümünde şifre yeri var bence gereksiz olmuş. Siteye girebiliyorsa zaten şifresini biliyordur. Bunlar dışında tema başarılı.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Read more butonunu biraz daha küçültebilirsin sayfanın dikkatini oraya topluyor. Biraz da top 10 a ayrıntı ekleyebilirsin. Bide profil bölümünde şifre yeri var bence gereksiz olmuş. Siteye girebiliyorsa zaten şifresini biliyordur. Bunlar dışında tema başarılı.
uzman konuştu :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İlk tasarıma göre kötü diyemem. Fakat read more butonu sayfadaki diğer öğelere oranla çok büyük olunca hoş durmamış. Sağ alta küçük bir devamını gör butonu yapılsa fena olmazdı. Aynı şekilde yazarın adını da devamını gör butonunun tam tersi kısmına koyarsan eşitlik de sağlanır. Tablo kısmına gelince de, biraz yorulmuşsun sanırım oralara gelene kadar :gg:

Bu tip tasarımlar webmaster için kullanışlı oluyor mu ? Merak ediyorum.
Tasarım süreci zaten direkt bu şekilde planlama ile başlar. Kodlama ile tasarıma başlamak çok da doğru değildir.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet read more kötü oldu, farklı olsun dedim de olmadı :D Ayrıca yaklaşık saat 7'den beri kafa yoruyorum. Ondan dolayı yaptığım yanlışları yarın düzeltmeye zamanım olabilir. Teşekkürler yorumlarınız için :)

UmmetEmin

İnsanlar unutulduklarında ölürler.
En iyi cevaplar
0
Evet read more kötü oldu, farklı olsun dedim de olmadı :D Ayrıca yaklaşık saat 7'den beri kafa yoruyorum. Ondan dolayı yaptığım yanlışları yarın düzeltmeye zamanım olabilir. Teşekkürler yorumlarınız için :)
Bir dahakine istersen taslak olarak boş bir kağıda çiz. Sonra ps de çizmesi daha kolay oluyor. Renklendirirsin zevkine göre. Genelde acele proje istedikleri için benden kağıttan direk koda döküyorum daha hızlı oluyor.

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir dahakine istersen taslak olarak boş bir kağıda çiz. Sonra ps de çizmesi daha kolay oluyor. Renklendirirsin zevkine göre. Genelde acele proje istedikleri için benden kağıttan direk koda döküyorum daha hızlı oluyor.
İlk deneyimim olduğundan güzel tavsiyelerinizi sömüreceğim, sıkıntı yok :)

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık. Php admin panelli filanmo yoksa düz html mi olacak

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Kendin kodlayarak mı yaptın ? Yoksa programlarla mı ?

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tasarım yazıyor, yan sadecetasarım kodlamasını ben yapmayacağım.