Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2DİR BAŞVURULARIM REDDEDİLİYOR SKYPE VERSENİZ NASİL YAPACAGIMI Bİ ANLATSANIZ ??

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
2DİR BAŞVURULARIM REDDEDİLİYOR SKYPE VERSENİZ NASİL YAPACAGIMI Bİ ANLATSANIZ ??
Başvurunuzu nasıl yapacağınızı biz anlatmıyoruz araştırabilirsiniz farklı yerlerde rol oyunlarına girebilirsiniz öğretici yazıları okuyabilirsiniz vb[DOUBLEPOST=1433186971,1433186841][/DOUBLEPOST]
Sunucu açıldımı tarihi geçmişte
@Axel102 Cevap verebilir misiniz ? Hala polis olabiliyor muyuz ?
Doğaç Bitmişken Aç Oynyalım Vallaha Öldüm Bittim Buney Yav
Serverde oynamakta istiyorum tsdede hiç kimse yok
Arkadaşlar polis alımı tekrar başladı 03.06.2015 tarihinde saat 20:00"da olucak sunucu açıldığı gün polis alımı olucak ts3 adresinden alım odasına geçiyorsunuz saat geldiğinde konuşmalar yapılıyor sorular soruluyor güzel ve doğru cevap verenler polis alınıyor.

iiscotty1000ii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
valla kardeş işte cevaplıyorum testleri bi hikaye yaz diyor yazıyorum 3dk sora mesaj geliyo aramıza katılamadın 1 tanesinde bunu yazmıstım ben batının muhtesem savas yetenekleri ile yetişmiş scotty soyadı 1000 dirr... bana batılı1000 derler türkçe konsururum konus ma becerilerimile batının sevgisini kazandım batılı1000 diyolar buyuzden ben ailemi öldüren o polis ! ve arkdaş komiser vs oldugu için maceraya atııldım beni durduramıycaksınız... ben madenciydim fakat siz benim bu masum hayatıma engel oldunuz artık avcıyım POLİS AVCISI elim yok farketinizmi her yer siyah gözüm bile siyah fakat kolum beyaz cünkü o gizli yay 60 kilo oldugum için hızlı kosarım yakalayamsın ben kimsenin emrinde olmam! kendi yolumu kendim çizerim çünkü ben böyle mutluyum kural kanun dinlemem tanıdıklarım ise bana naber maber diyorsa onları sever sayarım ama küfür ediyor lan lun diyorsa ÖLÜR! gibi saçmaladım aslinda

CoolKiisu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@iiscotty1000ii açıkçası yazdığın hikayede oyun kurallarını ihlal edecekmişsin gibi gözüküyor belki bu yüzden kabul etmemişlerdir.