[SORU]Neden Minecraft Modlu'ya hiçkimse ilgi duymuyor

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
benimki laptopu akşamları açabilirim sanırım ama biraz para toplaşıp bir sunucu açmak daha iyi olur. Kimde ne imkan var şimdi? Bir durumu değerlendirelim.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çünkü orijinal Minecraft resmen eski modlu Minecraft'a döndü. O yüzden modlu tercih edilmiyor artık, boşa uğraş olarak görülüyor.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni de sayın. _Alecks_ ile custom bir paket oynamıştık yakın zamanda. Forumda başka mod severler olduğunu görmek güzel. Toplanıp bir paketi oynarsak eğlenceli olabilir. Kovalski'nin hazır bir sunucusu var elime para geçtiği zaman ona bağış yapmayı düşünüyordum. Bu amaç için ne kadar uygun bilmiyorum fakat Kovalski yardımcı olabilir belki?

BFChickenGamers da modlu minecraft oynayan herkesin bildiği, YouTube üzerinde benim üzerimde en çok emeği olan adamdır. Modlu Minecraft'ı da, Vanilla Minecraft'ı da berk sevdirmiştir. Bıraktığında üzüldüm cidden.

Hali hazırda elimde 8 gb bir vds var onun üzerinden bir sunucu açtım oynuyoruz 3 arkadaş. Gelmek isteyen yazabilir. Özellikle sen _Alecks_. Birlikte oynadığımız o kısa süreyi hala unutamadım çok eğlenmiştim.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Beni de sayın. _Alecks_ ile custom bir paket oynamıştık yakın zamanda. Forumda başka mod severler olduğunu görmek güzel. Toplanıp bir paketi oynarsak eğlenceli olabilir. Kovalski'nin hazır bir sunucusu var elime para geçtiği zaman ona bağış yapmayı düşünüyordum. Bu amaç için ne kadar uygun bilmiyorum fakat Kovalski yardımcı olabilir belki?

BFChickenGamers da modlu minecraft oynayan herkesin bildiği, YouTube üzerinde benim üzerimde en çok emeği olan adamdır. Modlu Minecraft'ı da, Vanilla Minecraft'ı da berk sevdirmiştir. Bıraktığında üzüldüm cidden.

Hali hazırda elimde 8 gb bir vds var onun üzerinden bir sunucu açtım oynuyoruz 3 arkadaş. Gelmek isteyen yazabilir. Özellikle sen _Alecks_. Birlikte oynadığımız o kısa süreyi hala unutamadım çok eğlenmiştim.
Bir takılalım o zaman yani. Dcmi atayım
TR-KnightForEyes#8410
Hala benim paketmi yoksa farklı paketemi geçtiniz?
+ Artık sadece cumartesi ve pazar günü çok online oluyorum...
Hafta içleri okul ve stajerlik :/ Ortalama 18:30 da evde oluyorum.

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir takılalım o zaman yani. Dcmi atayım
TR-KnightForEyes#8410
Hala benim paketmi yoksa farklı paketemi geçtiniz?
+ Artık sadece cumartesi ve pazar günü çok online oluyorum...
Hafta içleri okul ve stajerlik :/ Ortalama 18:30 da evde oluyorum.

Hala senin paket ama bir kaç geliştirme yaptık bildiğin gibi. Artık daha fazla RAM istiyor.

Knight For Eyes ile FTB Pyramid Reborn 3.0 başladık gelmek isteyen için discordumu bırakayım: Ye Qiu#3421

Not: FTB Pyramid ilginizi çekmiyorsa aynı zamanda bir kaç kişi tamamen teknik ağır bir custom paket de oynuyoruz öyle aman aman gelişmedik ve istiyorsanız ona da gelebilirsiniz.