[Soru] Pusulayla Oyuncuların Yerlerini..

H

HardCore2

Ziyaretçi
Gösterecek Şekilde Nasıl Yapabilirim? Yardımcı Olurmusunuz..

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
çoook teşekkür ederim ama konu skript bölümünde ve ben skript istiyorum
Kod:
every 5 seconds:
    loop all players:
        loop-player is in "skyland"
        loop players in radius 128 of loop-player:
            set compass target of loop-player-1 to location of loop-player-2
            stop

Lag yapacaktır :) (kodun nasıl işlediğini bende bilmiyorum ama çalışıyormuş forumda öyle yazmışlar)

H

HardCore2

Ziyaretçi
Kod:
every 5 seconds:
    loop all players:
        loop-player is in "skyland"
        loop players in radius 128 of loop-player:
            set compass target of loop-player-1 to location of loop-player-2
            stop

Lag yapacaktır :) (kodun nasıl işlediğini bende bilmiyorum ama çalışıyormuş forumda öyle yazmışlar)
bu ne ya? nasıl çalışıyor bu :D

SnKaan

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu ne ya? nasıl çalışıyor bu :D
Bende bilmiyorum :D Şu şekildede yapabilirsin suan kendi pc'mde olmadığım için yapamıyorum sadace nasıl yapacağını söylicem.Oyuncu pusulaya sağ tıkladığında X Y Z kordinatlarını veriye kaydettir.Sonra örnek 100 blok çevresindeki oyuncuları tarattır oyuncu varsa onunda kordinatlarını aldırt.
Örnek bizim kordinatımız 100 50 150, düşmanın kordinatı 60 20 120 şimdi X kordinatlarını veriye kaydetmiştik onları birbirinden çıkarttırcaz.
100-60dan X40 kalıyor bunu Y ve Z içinde yapıyoruz elde ettiğimiz sonuc x:40 y:30 z:30 şimdi bunların hepsini toplatıyoruz elde ettiğimiz sayı 100.Bu oyuncu bizden 100 blok uzakta oluyor :)

H

HardCore2

Ziyaretçi
Bende bilmiyorum :D Şu şekildede yapabilirsin suan kendi pc'mde olmadığım için yapamıyorum sadace nasıl yapacağını söylicem.Oyuncu pusulaya sağ tıkladığında X Y Z kordinatlarını veriye kaydettir.Sonra örnek 100 blok çevresindeki oyuncuları tarattır oyuncu varsa onunda kordinatlarını aldırt.
Örnek bizim kordinatımız 100 50 150, düşmanın kordinatı 60 20 120 şimdi X kordinatlarını veriye kaydetmiştik onları birbirinden çıkarttırcaz.
100-60dan X40 kalıyor bunu Y ve Z içinde yapıyoruz elde ettiğimiz sonuc x:40 y:30 z:30 şimdi bunların hepsini toplatıyoruz elde ettiğimiz sayı 100.Bu oyuncu bizden 100 blok uzakta oluyor :)
çok teşekkürler yapmaya çalışacağım yapamazsam yarın sizin yardımlarınızla yapabilirim :)

Dul Bırakan

Ďℍ₰ ƐXƬΛSY ☠™ //// ƵŦ|☪ Naked™
En iyi cevaplar
0
çok teşekkürler yapmaya çalışacağım yapamazsam yarın sizin yardımlarınızla yapabilirim :)
Benim Hunger Games Serverimde Bulunuyor Ve Yapması Gerçekten Çok Zordu SnKaan'nın Mantıgı İle yapabilirsin !