[Soru]Sunucuyu Otomatik Kapatıp Açmak

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değerli forum üyeleri ; sorum şu , açıcağım sunucumun her gece 5 de otomatik kendini kapatıp açmasını istiyorum bunu nasıl sağlarım ? (windows sunucu)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kod:
:baslangic
java.exe -Xms3072m -Xmx3072m
timeout 10
goto baslangic

Bu kod ile sunucu kapandığında otomatikmen yeniden başlar. Sunucuyu her gece 5 de kapatma olayınıda skript yada pluginle halledebilirsin zor değil. Eğer çözemezsen basit bir plugin yazabilirim özel mesaj atman yeter.

Ek: "https://www.spigotmc.org/resources/autorestart.2538/"

Son düzenleme:

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kod:
timeout 10
goto baslangic

Bu kod ile sunucu kapandığında otomatikmen yeniden başlar. Sunucuyu her gece 5 de kapatma olayınıda skript yada pluginle halledebilirsin zor değil. Eğer çözemezsen basit bir plugin yazabilirim özel mesaj atman yeter.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
timeout 10
goto baslangic

Ek: "https://www.spigotmc.org/resources/autorestart.2538/"
ben Server.Pro Hostingi Kulaniyorum ve PaperSpigot benim sunucuumda belirlenmis zamanda otamatik kapatip acmak Mumkunmu ?

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ben Server.Pro Hostingi Kulaniyorum ve PaperSpigot benim sunucuumda belirlenmis zamanda otamatik kapatip acmak Mumkunmu ?
Eğer ki sunucunun bat veya bash dosyasına erişimin varsa veya sunucun stoplandığında otomatik başlıyorsa mümkündür. Yukarıdaki talimatlara bakabilirsiniz.