SORUN ÇÖZÜLDÜ Konuyu Siler misiniz ?

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun Çözüldü.

Son düzenleme:

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir daha ki sefere bu şekilde bir konu açacağın zaman aklında bulunsun; tam hata raporu ve varsa Java crash logunu paylaşmalısın.

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ve bana geçenler de sana javayı öğreteyim diyen insan bu. Kendisi çözemiyor bana öğretecekmiş. :ci:

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ve bana geçenler de sana javayı öğreteyim diyen insan bu. Kendisi çözemiyor bana öğretecekmiş. :ci:
Java Bilgim var ama bu kadar değil Ben Senin Gibi Lamer ve Alıntı Şeyleri Benim diyerek Kendimi Savunmuyorum. Suan Launcher Kodlyorum Bilgine...

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Java Bilgim var ama bu kadar değil Ben Senin Gibi Lamer ve Alıntı Şeyleri Benim diyerek Kendimi Savunmuyorum. Suan Launcher Kodlyorum Bilgine...
:) Hah, hahah! Alıntıymış... :ci: Yardım alabilirsin, normal bir şey ama geçenler de herşeyi bilirim diyen sendin. Kendi hostumu açıyorum, vs. vs.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kodladığın launcher hakkında teknik bir iki bilgi alabilir miyim? :p
Suan Yapmak Yaptığım Launcher Tam Olarak Bir Launcher Değil Aslında Sadece Minecraft Girdiğinde Minecrafttin web sitesi Çıktığı yerde Kendi Sitemi Ekledim Suanki bilgim sadece bunu yapa biliyorum birazda internette java öğrenmek için videolar izliyorum ama bir verimlik alamiyorum yapmak istediğim şey kendi minecraftin içinde çanlı bir radyo eklemek bu mümkün mü biliyorum ama deniyorum.... suan Tam Java Bilgim Bir Yüzdelik Oranla %12 filan diye bilirim yeni yeni Öğrenmeye Başladım.

TarikHacioglu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Suan Yapmak Yaptığım Launcher Tam Olarak Bir Launcher Değil Aslında Sadece Minecraft Girdiğinde Minecrafttin web sitesi Çıktığı yerde Kendi Sitemi Ekledim Suanki bilgim sadece bunu yapa biliyorum birazda internette java öğrenmek için videolar izliyorum ama bir verimlik alamiyorum yapmak istediğim şey kendi minecraftin içinde çanlı bir radyo eklemek bu mümkün mü biliyorum ama deniyorum.... suan Tam Java Bilgim Bir Yüzdelik Oranla %12 filan diye bilirim yeni yeni Öğrenmeye Başladım.

Skypede Haftalar Önce Engel Attiğim Gibi şu an Bu forumda Sana Engel Atiyorum İnsanların Emeğini Çalip Kendin Yapmış gibi Göstermek Hiç hoş bir şey değil bilgine.
Kimden bir şey çaldım söylesene? şu an örnek ve yardım aldığım kişiler; @Personinblack ve @StableDeveloper