[SORUN DEVAM EDIYOR] BUNGEECORD Server Bot Sorunu Bilgisi Olan Acil Baksın.

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ilk olarak /crash ve tek blokla server çökmemesi için paperspigot şart.

dediğin skript yüklü
authmedende girişler sadece
- Turkiye
- Azerbaycan
- KKTC
açık girişler bu ülkeler dışında kapalı.

ve dediğiniz çözümlerin hiç biri işe yaramıyor çözümü bulan bir server var ve sorduğumda şu şekilde anlattı çözümü vermedi

bu şekilde :( ...​

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1

dediğin skript yüklü
- Turkiye
- Azerbaycan
- KKTC

ve dediğiniz çözümlerin hiç biri işe yaramıyor çözümü bulan bir server var ve sorduğumda şu şekilde anlattı çözümü vermedi

Saygıdeğer hocam, 30 tl vs. Yalancı şahıslara veyahut SATICI ünvanına sahip olmayan ve ek olarak satış yapmamamış veyadda bilgisi olmayan kişilerden alışveriş yapmayın. Konuştuğun arkadaşın sunucu şikayetleri bölümünde dosyası mevcuttur. Sizleri en başta uyarmak isterim. Kiminle ticaret yaptığınıza dikkat ediniz.

adaletcraftt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardesi

dediğin skript yüklü
- Turkiye
- Azerbaycan
- KKTC

kardeş skypede beni ekle bi görüşelim. benim bir kaç önerim var.. işe yarayabilir belki skype adresim : live:atahanzula

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
@Metin2TR bunu diyen sunucu her dakika bot saldırısına uğrayıp botlardan lobisi çöken bir sunucu ???

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Bycakr çok tşkler hocam uyarınız için.
ztn alışveriş yapmadım reddettim.

@adaletcraftt tmm ekliyorum konuşalım.

@CashTR haklısın ama şuanda saldırı yemiyo galiba bulmuş olabilirlermi ?

aslında bi kaç çözüm biliyorum ama onlarda kabul edermi.

gidip sonoyuncu kurucusuyla konuşsak. bir plugin yapsalar o plugini servere kurunca sadece sonoyuncu launcerden giriş yapsak bu şekilde hem hile hem bot önleriz hemde turklerin özel bi launceri olmuş olur da tabi bunu sonoyuncu kabul edermi. yani o plugini parayla satsalarda alırız. ama ücretsiz yaparsalar çok güzel olur herkes geçiş yapar rahatlıkla hilesiz minecraft tekrar başlar böylece oyunun tadı çıkar​

adaletcraftt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeş ekliceksen ekle artık kaç saatir bekliyorum benimde kendime göre işlerim güçlerim var

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@adaletcraftt ekledim msj da attım.
yanlış kişiyi ekledim galiba sen eklesen

arkadaşlar 3 tane çözüm yolu buldum.

1-) SonOyuncu sahibi ile konuşup launcerini bizimde kullanmamıza izin vermesi. (bir plugin yapıcak launcerden girip girmediğini tesbit eden bizde yükliycez ve bu kadar hem hile hem botlar biticek.)

2-) Bu botlar sadece server premium iken giremiyor yani saldırı olduğunda server preye geçerse bittikden sonra normal düzelirse olabilir fakat bundada sabaha kadar bot atarsalar iş kötü oluyo.

3-) yüksek sürümlerde bu bot denilen illetim çözümü varsa yüksek sürümlere geçebilirim.​

ErenLaEren

Marangoz
En iyi cevaplar
0
@adaletcraftt ekledim msj da attım.
yanlış kişiyi ekledim galiba sen eklesen

arkadaşlar 3 tane çözüm yolu buldum.

1-) SonOyuncu sahibi ile konuşup launcerini bizimde kullanmamıza izin vermesi. (bir plugin yapıcak launcerden girip girmediğini tesbit eden bizde yükliycez ve bu kadar hem hile hem botlar biticek.)

2-) Bu botlar sadece server premium iken giremiyor yani saldırı olduğunda server preye geçerse bittikden sonra normal düzelirse olabilir fakat bundada sabaha kadar bot atarsalar iş kötü oluyo.

3-) yüksek sürümlerde bu bot denilen illetim çözümü varsa yüksek sürümlere geçebilirim.​
Eğer son oyuncu izin verirse haber verir misin. Bende onlara ulaşmaya çalışacam destek bölümünden

CASPER_VIA_M1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@ErenLaEren haber veririm

kardeşim şu Allahın cezası mcspam koruması yokmu yaa bıktım bıktımm. 2 de bi lobinin girişler kapanıyor. ne biçim iştir bu ya bu saldırılar yüzünden gelişemiyoz bide bunu yapanlar kendi milletimiz ne bekliyosun işte neyse yaa. *Beyler şunun korumasını bulalımda herkes rahat etsin*

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba hocam, benim kodladığım plugin sayesinde bu Proxy Bot saldırları engelliyor aynı saldırılar benim sunucuma atıldı ama. Hepsini engelledim. Proxy Ağ saldırıları bungeecord 1.8 sürümünde çok görünüyor o yüzden 1.8 bungeecord pek kullanma derim ama illa 1.8 lazım diyorsanız Skype adresim : granaus2 buradan bana ulaşabilirsiniz.!
TIKLA bunu tıklayarak benim spigot için geliştirdiğim hem bot korumalı hemde /crash korumalı spigotumu sizler kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@xxsmetxx bot saldırılarını çözer demi hocam.
birde skypeden istegi kabul ederseniz mutlu olcam.

korumayı yuklemedim yüklemedende ss atamda şuraya
Tarih: 18.07.2017 Saat: 16:05
Ve biz cayır cayır bot yerken :( :( :( ...

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
BungeeCord'a gelen ve sürekli tekrarlanan ip adresi bot'un ip adresidir.
iptables -A INPUT -s bo tip adresi -j DROP
şu şekilde yazarsan karşıdan gelen kişinin bot'u engellersin eğer hiç bot yemek istemiyorum dersen yurt dışı ip adreslerini kapat.