SORUNNN...ACİLL

kucuksucuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR; Ben minecraft sitesinde üye oldum ama launchere yazınca ''Login Failed'' yazıyo ... Ben üye olurken kullanıcı adı yazmak için yer yoktu o yüzden kullanıcı adım yok.Nasıl kullanıcı adı alabiirim.LTFN YARDIM EDİN.... ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..

mustafa68

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece üye olunmayla giremezsin satın alman gerekir.Onun için korsan oyna minecraftın kendi sitesinden indirdiğin orjinaldir :)

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Multiplayer korsanda olmuyor diye bir şey yok Ayrıca korsan derken illegal değil onu da belirteyim . Sadece premium sunuculara giremezsiniz( Ki böyle türk sunucusu varsa da çok azdır.) birçok sunucu zaten premium olmayanların da oynayabilmesi için sunucuyu premiumda açmıyor. birçok sunucuya girebilirsin yani. Premiumlara girmek için 50 TL verip orjinal alman gerekiyor yani üyelik acsan bile giremezsin premium serverlara.

kucuksucuk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Multiplayer korsanda olmuyor diye bir şey yok Ayrıca korsan derken illegal değil onu da belirteyim . Sadece premium sunuculara giremezsiniz( Ki böyle türk sunucusu varsa da çok azdır.) birçok sunucu zaten premium olmayanların da oynayabilmesi için sunucuyu premiumda açmıyor. birçok sunucuya girebilirsin yani. Premiumlara girmek için 50 TL verip orjinal alman gerekiyor yani üyelik acsan bile giremezsin premium serverlara.
İyi de ben loginden oyuna giremiyorum online olarak..

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Forumun minecraft indir kısmından MinecraftSP dosyasını indir ve çalıştır login kısmı çıkmaz.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Forumumuzun Minecraft Sunucuları bölümünde premium olmadan oynayabileceğiniz birçok sunucuya erişebilirsiniz.

İyi forumlar.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ne demek görevimiz. Login timeout yazısı alıyorsan bağlanmaya çalıştığın sunucuya erisilemiyordur yani büyük ihtimalle kapalıdır.

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bir bağlantı sorununuz olduğunda da erisemeyebilirsiniz tekrar deneyin.