Etkinlik sosyal medya Gift kod yarışması

Romeo_Mp3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu kadar uğraşıcagma. çalışıp kendi gift codemi alırım .D

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
gözünüzü para bürümüş arkadaş... yok beğen yok paylaş yok 3.saniyeye kadar izle anneni çağır beğenme tuşuna o bassın ama sen basarsan olmaz filan artık şeyini çıkardınız yani.. bi gift code için kendimi bu kadar rezil edemem ben arkadaş bu nedir ya? adminleride kınıyorum para için neler yapıyorsunuz yazık

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Yine mi geldi mediadrug ??
Kusura bakmayında daha konuyu hazırlamaya zahmet etmemişsiniz programdanda pek bir şey beklemiyorum açıkçası .
Ayrıca bu bir yarışmada değil yarışmada bir emek bir rekabet olması gerekiyor burda her şey şansa bağlı ve bu gidişle en azından burdan kullanıcı toplayabiliceğinizi sanmıyorum .

furkansahin1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adamlar siz uğaşın demiyo isteyenler girebilir diyo mantık ,,

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Affedersin de kim uğraşcak bukadar şey yapmaya ne bilcen belki o site virüslü pc ye virüs gelince de senin virüs koruma programını almamız için reklam yapıcaksın ?
afedersinde cahilmisin bir şey indirmiyorsun ve minecraft türkiye gibi bi site asla seni kazıklamaz.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
afedersinde cahilmisin bir şey indirmiyorsun ve minecraft türkiye gibi bi site asla seni kazıklamaz.
Minecraft Türkiye Yapımcıları Senin Babanın Oğulumu ki Kefil Oluyorsun Ya Yaparsa Senden mi Soralım ?[DOUBLEPOST=1408037562,1408037529][/DOUBLEPOST]Ayrıca Sadece İnternet Sitesinde Dolaşarak Bile Bilgisayara Virüs Girebilir.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft Türkiye Yapımcıları Senin Babanın Oğulumu ki Kefil Oluyorsun Ya Yaparsa Senden mi Soralım ?[DOUBLEPOST=1408037562,1408037529][/DOUBLEPOST]Ayrıca Sadece İnternet Sitesinde Dolaşarak Bile Bilgisayara Virüs Girebilir.
o tamemen yanlış bir bilgidir işte o kendisi yükler sende indirilenlerden görürsün iptal edersin/silersin ancak ip adresini vb alabiliyorlar hem sen ne biçim düşünüosun 2011 yılından beri herkes bu siteye güvenilir şekilde reklam veriyolar diğer siteler gibi 100 mesaj sonra konu açabilirsiniz vb yok.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o tamemen yanlış bir bilgidir işte o kendisi yükler sende indirilenlerden görürsün iptal edersin/silersin ancak ip adresini vb alabiliyorlar hem sen ne biçim düşünüosun 2011 yılından beri herkes bu siteye güvenilir şekilde reklam veriyolar diğer siteler gibi 100 mesaj sonra konu açabilirsiniz vb yok.
Bak :D 2012 12 Kasımdan Beri Ben Zaten Bu Forumdayım Ve Aşırı Güvenilir Bir Site Fakat Geleceğe Bakmak Lazım Ya Öyle Bi Olay Olursa ? Ne Yapacaksın Diyorum ? Sen Boşuna Kefil Oluyorsun Ayrıca Virüs Bulaştıracak Siteler Var Bana Çok Oldu :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak :D 2012 12 Kasımdan Beri Ben Zaten Bu Forumdayım Ve Aşırı Güvenilir Bir Site Fakat Geleceğe Bakmak Lazım Ya Öyle Bi Olay Olursa ? Ne Yapacaksın Diyorum ? Sen Boşuna Kefil Oluyorsun Ayrıca Virüs Bulaştıracak Siteler Var Bana Çok Oldu :)
onu iptal edebiliyorsun ve..
Dur bisaniye ya neden kendimi tehlikeye atıyorumki forumda tartışanları banlıyorlardı.. şu adminler beni sniperle indirmeden gidiyim hemen.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
onu iptal edebiliyorsun ve..
Dur bisaniye ya neden kendimi tehlikeye atıyorumki forumda tartışanları banlıyorlardı.. şu adminler beni sniperle indirmeden gidiyim hemen.
Tartışma Yapmıyoruz . Fakat Konuyu Baltalıyoruz Bencede Kapatalım Konuyu.

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
başka ne yapalım ?
çekilişe katılıyorum diye pankart hazırlayayım sonra bunun resmini çekip paylaşayım mı ?
işiniz gücünüz hit kasmak -,-
hiç katılmayın daha iyi sanki başka çekiliş düzenleyen olmayacak

MathJohn19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence yarışma tam bir sazan avı. Kazanamassan ne olcak ? Boşa beğenmiş olacaksın.