1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

SoulCraft kazık atmaya çalıştı ! #DOLANDIRILMAYIN

Konusu 'Minecraft Sunucu Şikayetleri' forumundadır ve BY_MAFYA tarafından 21 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. BY_MAFYA Zombi Katili

Steam:
    by_mafya
    Reklam
    Merhaba gençler benim adım atakan
    Bugün sizlere SoulCraftta yaşadığım bir olayı anlatacam oyuna girdim her zamanki gibi oynuyorum kurucu dedi ki 'verimlilik 500 kazma satılır 5 tlye ' benimde dikkatimi çekti almak istedim arkadaş numaranı özelden gönder dedi gönderdik '100 TL Kredi Bazlı Kampanyaya Girdi 5 TL çekilecek' dedi arkadaşın amacı burada çok açık aşağıyada zaten ekran görüntülerini koyucam bu bir karalama değildir zaten bu arkadaşın sunucusunu karalasamda elime ne geçicek şunuda söyleyeyim benim amacım internet üzerinden birşeyler alıyorken çok dikkatli olmanız internet üzerinde bu traz dolandırıcılar çok yaygın umarım size birşeyler kazandırabilmişimdir

OYUNDAN BANA GÖNDERDİĞİ MESAJ ;
    TELEFONUMA GELEN MESAJ ;
    #DOLANDIRILMAYIN #DOLANDIRILMAYIN

Emirizm_, Onurbey034, LeaS ve diğer 1 kişi bunu beğendi.
  2. KebabReyiz1 Marangoz YASAKLANDI

Steam:
    Quaris
  3. Wittchen Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...

Xbox:
    Wittchen
    Steam:
    Wittchen
    Bazen böyle insanlar çıkabiliyor.

BY_MAFYA bunu beğendi.
  4. LifeMCServer MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT! Sponsor

PSN:
    LifeMCServer
    Xbox:
    LifeMCServer
    Steam:
    Play.LifeMCServer.Com
    Minecraft:
    TheDark_Gamer
    Bu tür sunucuların nesini beğenipte oynuyorsunuz ki zaten sadece para ile forumlarda reklam veriyorlar oyuncu çekiyorlar sunucularına hiç girmedim ama attığın resimdeki chat formatına baktığımda bile betacraft'tan alıntı olduğunu anladım baktılar batıyoruz hemen başlamışlar dolandırıcılığa kendi oyuncularını dolandıran çocuktan ne bekleyebilirsin ki. Sana 100 kredi satsa, veya 5 kredi, onun yine bir kaybı olmayacak, sadece oyundan bir eşya, item, vip v.s verecek. Ama kendisi hiçbirşey vermemek adına kampanya diyip 100 tl ile dolandırmaya çalışmış. Orda o mesaja EVET desen senden 100 tl çekilecekti ve sana verimlilik 500 kazma falanda verilmeyecekti, ve eğer ne oldu paramı geri verin, dolandırıcılar tarzından konuşursan direk ban yiyecektin. Bu konuda kendilerini savunacak birşeyleride yok. Gelip şimdi 5 tl çekilcekti, yalan ss ler falan demesinler. Yalanı yalanla kapatmayın. İnsanlar düşündüğünüz kadar saf değil.

Emirizm_, BY_MAFYA, Onurbey034 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Svml Zombi Katili

SoulCraft a hiç girmedim. Konusunu da görmedim zaten. Ama biraz önyargılı yaklaşmadan önce şunu merak ettim.
    Adam zaten sana mesaj gelceğini biliyordur belki neden böyle bir şey yapsın ? 100 kredi için 5 tl yi yazarken falan yerlerini karıştırmış olabilir mi ? Bir sormak lazım. Ama aksi takdirde de dolandırıcı oluyorlar.

6. LifeMCServer MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT! Sponsor

PSN:
    LifeMCServer
    Xbox:
    LifeMCServer
    Steam:
    Play.LifeMCServer.Com
    Minecraft:
    TheDark_Gamer
    Zaten mesaj gelceğini bildiği için 100 tl kredi bazlı yazmış. Yoksa 5 tl yazıp evet yazın derdi. Siz ordaki 100 tl ye bakmayın biz 5 tl çekicez diyerek kandırmaya çalışıyor bildiğin.

BY_MAFYA bunu beğendi.
  7. Onurbey034 Zombi Katili

Steam:
    onur034
    Minecraft:
    Onur19
    Ahahah, evvel zaman önce SoulCraft diye bi server varmış önce başkasının swsine saldırı yapmak için makinasına program indirmiş ve makinasındaki server dosyaları çalınmış Batıhosttan yardım alarak çalan kişiye dava açmaya çalışmış sonra masal kahramanımız SoulCraft birini dolandırırken sert kayaya çarpmış adam üşenmemiş konusunu açmış. SoulCraft hatırlar mısın senin sunucunu çalan adamın babası çok üzülmüştü dava açmaman için özürler dilemişti. Şimdi sıra senin babanda konu sahibinin sana/babana dava açmaması için yalvarabilirsin belki tutar bol şans :)

BlondeCow ve BY_MAFYA bunu beğendi.
  8. BY_MAFYA Zombi Katili

Steam:
    by_mafya
    Verdiğiniz Yanıtlar İçin Teşekkür Ediyorum Fakat Şuanda Bile Bu Sunucunun 200 Onlinesi Var Bu Konuyu Daha Fazla Yaymam Gerektiğini Düşünüyorum Bir Kişinin Bile Bu Tuzağa Yakalanması Çok Kötü bir şey 100 TL az Bir Miktar Değil 10 Paket Sigara Parası

ShortPallMall bunu beğendi.
  9. ServetPro ➥ Plugin Paketi │Satışı│ │Skype: live:soncrafttr│ Sponsor

Steam:
    ServetPro
    Minecraft:
    ServetPro
    Al işte bide konumda çok saygılı bir ekip diye yazanlar vardı
    şimdi çok gülüyorum onlara :)

Yazık be allah korkunuz yokmu birçok insanın hakına giriyorsunuz?

BY_MAFYA bunu beğendi.
  10. BY_MAFYA Zombi Katili

Steam:
    by_mafya
    Valla Kardeşim Bunlarda Allah Korkusu Olduğunu Sanmıyorum Allah Korkusu Olan İnsan Bunları Yapmaz Yani

11. MineKing07 Demir Madencisi

PSN:
    Yok
    Xbox:
    Yok
    Steam:
    theprofighter07
    Minecraft:
    TheProFighter07
    Böyleleri forumdan yasaklanmalı.

12. ProcusCraft Zombi Katili Susturulmuş

Steam:
    hanifitr33
    Minecraft:
    RuhsuzErkek
    Böyle sunucular kendi firmalarına ait makinelerle pek masraf etmiyorlar. Şahsi düşüncemdir. Masraf etmeyince foruma bi 100tl veriyor konu yukarlarda. Adamların günde kazandıkları 400 500 küsür yani 1 aylık parayı çoktan çıkarıp geri kalan para kendilerinindir. Pek duydum bunun gibi sunucuları. Böyle insanların sunucularında oynamakta insanların yanlışı.

BY_MAFYA bunu beğendi.
  13. BY_MAFYA Zombi Katili

Steam:
    by_mafya
    Kardeş Kime Diyorsan Tam Anlamadım Biraz Daha Açık Olurmusun ?

14. BlondeCow Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    BlondeCow
    Minecraft:
    BlondeCow
    Dostum ShardOfCraft ile karıştırmışsın sen :ci:

15. MineKing07 Demir Madencisi

PSN:
    Yok
    Xbox:
    Yok
    Steam:
    theprofighter07
    Minecraft:
    TheProFighter07
    SEN değil kazık atanlar.

BY_MAFYA bunu beğendi.
  16. Onurbey034 Zombi Katili

Steam:
    onur034
    Minecraft:
    Onur19
    Aynı konuda ikisininde olayı var SoulCraft da olaya hakim yani kafamda öyle kalmış ama onunda bi davalık olayı var diye biliyorum.

17. BlondeCow Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    BlondeCow
    Minecraft:
    BlondeCow
    Yanlış hatırlıyorsun işte ShardOfCraft makineye crasher indirip pluginleri çalınıp batihost ile iş birliği yapıp babasına ulaştılar ve babasıyla konuşup olayı kapattılar anlattıklarının hepsi ShardOfCraft olayı içerisindeydi :p

18. Walden Zombi Katili YASAKLANDI

Minecraft:
    WaldenTR
    Türkiye burası dostlar, böyleleri çok maalesef...
    This is TURKEY!!!!

19. MineKing07 Demir Madencisi

PSN:
    Yok
    Xbox:
    Yok
    Steam:
    theprofighter07
    Minecraft:
    TheProFighter07
    Tamam varda sanki başka ülkelerde yok ama bu ülkede daha çok var tabii.

20. OnurOzbay Altın Madencisi

Minecraft:
    OnurPT
    Bunun gibi sunucular yerine yabancı premium sunucularda oynasanız böyle sıkıntılar çıkmaz.

Mr_ArifK bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş