ByNys352

Marangoz
En iyi cevaplar
0
REHBER alımlarımız başlamıştır, başvurular bu konudan yapılacaktır,
başvuru formu;
ADINIZ:Görkem
KULLANICI ADINIZ:Bygorkem
YAŞINIZ:18
NEDEN BİZ:İyi güvenilir bir sunucusunuz serverinizde emek var .
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:Açıkçası iyi huylu birisiyim diyebilirim tabii ki siz beni gördükçe tanıyacaksınız SS'siz bir işe hiçbir şekilde kalkışmam.Güvenilirimdir yardım severimdir lakin biraz inatçıyım bu huyum biraz kötü.Yaklaşık Minecraft'ı 3 seneden beri oynamaktayım.Çoğu serverde adminlik ve kuruculuk yapmış bulunmaktayım rehberlikte dahil.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:Tabikide güzel türkçemiz bu sıralar yokedilmeye başladı.
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:Başta anne,baba ya küfür edilmişse şahısa 5 dakikalık bir mute atarım şahıs ilerlemekte kararlı ise ss alır ve ağır küfürden banlanmasını arz ederim.
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Fraps'ım hazır olduğundan videoyu keser server yetkilisine gösteririm.
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?:Yönetimdeki görevlinin skype adresini vererim ve ona özelliklerini açıklarım.

Son düzenleme:

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
REHBER alımlarımız başlamıştır, başvurular bu konudan yapılacaktır,
başvuru formu;
ADINIZ:Görkem
KULLANICI ADINIZ:Bygorkem
YAŞINIZ:18
NEDEN BİZ:İyi güvenilir bir sunucusunuz serverinizde emek var .
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:Açıkçası iyi huylu birisiyim diyebilirim tabii ki siz beni gördükçe tanıyacaksınız SS'siz bir işe hiçbir şekilde kalkışmam.Güvenilirimdir yardım severimdir lakin biraz inatçıyım bu huyum biraz kötü.Yaklaşık Minecraft'ı 3 seneden beri oynamaktayım.Çoğu serverde adminlik ve kuruculuk yapmış bulunmaktayım rehberlikte dahil.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:Tabikide güzel türkçemiz bu sıralar yokedilmeye başladı.
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:Başta anne,baba ya küfür edilmişse şahısa 5 dakikalık bir mute atarım şahıs ilerlemekte kararlı ise ss alır ve ağır küfürden banlanmasını arz ederim.
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Fraps'ım hazır olduğundan videoyu keser server yetkilisine gösteririm.
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?:Yönetimdeki görevlinin skype adresini vererim ve ona özelliklerini açıklarım.
Başvurunuz kabul edilmiştir.

AykutYiğit

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ADINIZ:Aykut
KULLANICI ADINIZ:NaRkOTiK
YAŞINIZ:16
NEDEN BİZ:Diğer serverlere göre daha yeni ve daha iyi x ray engelleyici , market vb. güzel pluginler var.
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:2-3 sene önce rehberlik yapardım hep sonra csgo'ya sardım minecraftı bıraktım şimdi geri başladım serverde güzel rehber olmak isterim.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:Türkçe'ye Önem veririm.
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:ağır küfür etmediği sürece ilk önce 5 sonraki küfürlerinde 10 -20 -30 a kadar gider Allah'a Küfür Ederse SS'alırım Size Skype üzerinden veya oyunun chat kısmından hızlı resim olarak atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Vidyo Alrıım Size Kanıt Olarak Sonrada Kanıtı Size Skypeden Ekran Paylaşarak Gösteririm :)
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ? Kurucunun Veya Yetkili Birinin Skypesini veririm.

Son düzenleme:

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ADINIZ:Aykut
KULLANICI ADINIZ:NaRkOTiK
YAŞINIZ:16
NEDEN BİZ:Diğer serverlere göre daha yeni ve daha iyi x ray engelleyici , market vb. güzel pluginler var.
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:2-3 sene önce rehberlik yapardım hep sonra csgo'ya sardım minecraftı bıraktım şimdi geri başladım serverde güzel rehber olmak isterim.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:Türkçe'ye Önem veririm.
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:ağır küfür etmediği sürece ilk önce 5 sonraki küfürlerinde 10 -20 -30 a kadar gider Allah'a Küfür Ederse SS'alırım Size Skype üzerinden veya oyunun chat kısmından hızlı resim olarak atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Vidyo Alrıım Size Kanıt Olarak Sonrada Kanıtı Size Skypeden Ekran Paylaşarak Gösteririm :)
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ? Kurucunun Veya Yetkili Birinin Skypesini veririm.
Başvurunuz kabul edilmiştir.

Burak123tr12331

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ADINIZ:BURAK
KULLANICI ADINIZ:QuennyS
YAŞINIZ:14
NEDEN BİZ: Çünkü adeletsiz serverlerden bıktım buna son vermek icin bu serveri seçtim ve millete yardımcı olmak için
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK MAKALE YAZINIZ: Ben Burak Yaklaşık 3 senedir minecraft oynuyorum 6 7 serverde rehberlik ve sonradan mod olduğum serverler var
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİN : TABİKİDE VERİRİM ANLAYIŞLI KONUŞUP KARŞIMDAKİ KİŞİYİ ANLAMAYA CALIŞIRIM
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ : küfür edene mute atarım

HİLE GORDUGUNUZDE NE YAPARSINIZ : önce kapatması gerektiğini söylerim baktım dinlemiyo video alırım kanıt sunmak için sonra banlarım sonra server kurucusuna gösteririm @Rider711905

Vivat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu ve konu anlatımı güzel bir server :)

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu ve konu anlatımı güzel bir server :)
Teşekkürler, sizler için dahada güzel ve kaliteli olmaya çalışıyoruz. :alay:

ADINIZ:BURAK
KULLANICI ADINIZ:QuennyS
YAŞINIZ:14
NEDEN BİZ: Çünkü adeletsiz serverlerden bıktım buna son vermek icin bu serveri seçtim ve millete yardımcı olmak için
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK MAKALE YAZINIZ: Ben Burak Yaklaşık 3 senedir minecraft oynuyorum 6 7 serverde rehberlik ve sonradan mod olduğum serverler var
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİN : TABİKİDE VERİRİM ANLAYIŞLI KONUŞUP KARŞIMDAKİ KİŞİYİ ANLAMAYA CALIŞIRIM
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ : küfür edene mute atarım

HİLE GORDUGUNUZDE NE YAPARSINIZ : önce kapatması gerektiğini söylerim baktım dinlemiyo video alırım kanıt sunmak için sonra banlarım sonra server kurucusuna gösteririm @Rider711905
Deneme rehber olarak göreve alındınız.

MadeCekcu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ADINIZ: Mustafa Aktaş
KULLANICI ADINIZ: MadeCekcu
YAŞINIZ: 15
NEDEN BİZ: Güzel ve kaliteli bi server. Böyle kaliteli serverde rehber olmak isterim.
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN: Şimdiye kadar hiç bi serverde rehberlik yapmadım ama rehberlik yapabileceğimden eminim.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ: Elimden geldiğince
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ: ailevi,dini,siyasi küfürlere 30 dakika diğer küçük küfürlere 5 dakika mute atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Hemen video kaydı açar ve en ince ayrıntısına kadar kaydetmeye çalışırım.
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?: Yetkili kişinin iletişim adreslerini kendisine bildiririm.

Toprak_HD

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ADINIZ:Toprak
KULLANICI ADINIZ:Toprak_HD
YAŞINIZ:13
NEDEN BİZ:Survival Serverleri seviyorum favorim oldular hep ve oyuncularada yardım etmeyi severim
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN:Öncelikkle ben Toprak 4 yıldır Minecraft oynuyorum bütün herşeyin craftingini biliyorum nerdeyse :) İnşallah Alınırım
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ:Elbette
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ:10 dakika mute atarım Yine küfür ediyorsa bu sefer 30 dadika atarım(ana bacı sövenlere 15 dk daha yüksek atarım)
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: İlk kapamasını Söylerim baktım olmuyor kanıtını alıp jaile atarım 1 gün
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ: sunucuda kurucu falan yoksa Kurucuların skypesini verip burdan alabilirsin derim

Rider711905

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
@Rider711905 adamın teki evimize girip öldürdü bizi ya server şikayetci zatn
Sorunlarınızı skype adreslerimizden Fotoğraf yada Video kanıtı alarak yollayın, skype adreslerimiz; gslikadir.ozipek , sefo.syn
Forumdan şikayet kabul etmiyoruz yorumunuzu silin.

AUC Plugin Yükle Güzel Sunucu.
Gereksiz lag yapan bir plugin ayrıca chatı kirletmekten başka bir işe yaramıyor. ancak öneriniz için teşekkürler.

ADINIZ: Mustafa Aktaş
KULLANICI ADINIZ: MadeCekcu
YAŞINIZ: 15
NEDEN BİZ: Güzel ve kaliteli bi server. Böyle kaliteli serverde rehber olmak isterim.
HAKKINIZDA 30 KELİMELİK BİR MAKALE YAZIN: Şimdiye kadar hiç bi serverde rehberlik yapmadım ama rehberlik yapabileceğimden eminim.
TÜRKÇEYE ÖNEM VERİRMİSİNİZ: Elimden geldiğince
KÜFÜR EDENE NE YAPARSINIZ: ailevi,dini,siyasi küfürlere 30 dakika diğer küçük küfürlere 5 dakika mute atarım
HİLE GÖRDÜGÜNÜZDE NE YAPARSINIZ: Hemen video kaydı açar ve en ince ayrıntısına kadar kaydetmeye çalışırım.
VIP ALCAK BİRİ VARSA NE YAPARSINIZ?: Yetkili kişinin iletişim adreslerini kendisine bildiririm.
Başvurunuz reddedilmiştir,