SoyluCraft.Batihost.Net | Sunucu Daha Dün Açıldı Koş Gel | Eventler - Vip Çekilişleri | Binek Çağırma | Meslek | Kara Gün | Ve Daha Fazlası

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Binek sistemi dışında bir yenilik göremedim, geliştirilebilir başarılar.

09cakal

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kara günde güzel itemler düşmeli ya da kara günü komple kaldırmalısınız (bence).. onun dısında sunucu efsane, başarılar

barbarosarda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kara günde güzel itemler düşmeli ya da kara günü komple kaldırmalısınız (bence).. onun dısında sunucu efsane, başarılar

kara günde artık itemler düşecek her öldürdüğünüz karagün özellikli zombiden vb. yaratıklardan 25 tl kazanacaksınız yorumunuz için teşekkürler :)

barbarosarda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bineklerinizin Üstünde Sahibi Yazıyor Bilginize !

azak32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle rezillik olmaz pvp açıldı, rehberi görüp öldürünce kurucu bey gelip bizi kesti üstüne üstlük itemlerı da vermedi böyle kurucusu olan serverdan hayır gelmez zaten rehberlerinde de hayır yok girerken bunu düşünerek girin lütfen :)

barbarosarda

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle rezillik olmaz pvp açıldı, rehberi görüp öldürünce kurucu bey gelip bizi kesti üstüne üstlük itemlerı da vermedi böyle kurucusu olan serverdan hayır gelmez zaten rehberlerinde de hayır yok girerken bunu düşünerek girin lütfen :)

Öncelikle yalan söylemeyi keselim sunucu açıldığından beri sizi izliyorum fightda kill aura kullandığınızı gördüm ve üstüne xray kullandığını farkettim burda forumdakilere yalan söyleme

azak32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yalan söylemeyi keselim sunucu açıldığından beri sizi izliyorum fightda kill aura kullandığınızı gördüm ve üstüne xray kullandığını farkettim burda forumdakilere yalan söyleme
Tabi canım izliyorsun izliyorsun :)))) klasik yetkili lafları
Başarılar :)