SoyluMC | Survival Efsanesi | 1.8-1.16.X | Kaptan seni bekliyor! |

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.soylumc.com
Oyun Sürümü
1.8-1.16.3
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival

Kopyalanabilir ip adresi : Play.SoyluMC.Com

mor1.png
mor2.png
mor3.png
mor4.png
Adsız.png
2020-09-23_17.25.55.png
2020-09-23_17.26.02.png
2020-09-23_17.26.17.png
2020-09-23_17.26.30.png
2020-09-23_17.26.45.png
2020-09-23_17.28.17.png
2020-09-23_17.28.29.png

Haritalarımız alıntıdır. Yeni haritalar yaptırılıyor fakat bunlar sizi aldatmasın. Sistemlerimizi konu tasarımına sığdıramadım gelip görün derim :) Kaptanın selamı vaar!

PLAY.SOYLUMC.COM
1.8-1.16.X

Ekli dosyalar

• 2020-09-23_17.25.55.png
    2020-09-23_17.25.55.png
    901.4 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

ColonyNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gereksiz yere banlandım. Geçen diyalog ta aynen şu:
ben: buildleri hazır almışsınız kötü olmuş :(
felox (kurucu): para kazanırsak 1 haftaya yaptırıcaz
ben: kendiniz yapın. Mesela biz öyle yaptık
felox: kalitesiz olmuştur
ben: neden görmeden kalitesiz dedin
felox: bir paralı builderların yapması var, bir de amotörlerin. Kötü olmuştur
ben: 3k saat minecraftım var ve zamanında builderlık yaptım.

ve bann

oyunculura böyle davranmaya devam ederseniz hiçbir şey yapamazsınız

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
gereksiz yere banlandım. Geçen diyalog ta aynen şu:
ben: buildleri hazır almışsınız kötü olmuş :(
felox (kurucu): para kazanırsak 1 haftaya yaptırıcaz
ben: kendiniz yapın. Mesela biz öyle yaptık
felox: kalitesiz olmuştur
ben: neden görmeden kalitesiz dedin
felox: bir paralı builderların yapması var, bir de amotörlerin. Kötü olmuştur
ben: 3k saat minecraftım var ve zamanında builderlık yaptım.

ve bann

oyunculura böyle davranmaya devam ederseniz hiçbir şey yapamazsınız

Dostum gelip sunucuda spam yapıyorsun ve söylediğin diyaloğun hepsi yanlış , dalga geçer gibi geliyosun 3-4 kere yazıyosun sonra onu geçtim son yazdığın hele tam yalan olmuş 3000 saat minecraft oynayıp yıllarca builderlik yapan ben : HAHAAHAHAHAHAH diye 3-4 kere spam attın resmen bizimle dalga geçiyorsun. Terbiyeli olman gerek ve bir oyuncu olsaydın eleştirini dinlerdim fakat sunucu sahibi olarak boş eleştiri yapanları dinlemiyorum. Kendimiz map yapabilsek yapardık zaten değil mi :D Merak etme yakında harita alacağız ve konumuzdan görmüşsün alıntı olduğunu bile bile yazmışsın kışkırtmak için 1 gün banlamışım şimdi sınırsız banlıyorum seni ve senin gibi sunucu sahiplerini sunucumda görmek istemiyorum.

EDİT : 3 gün önce açıldık +25 onlinemiz var arkadaşlar açılalı baya bir olmuş online rekorları 14 :D dalga geçmek istemiyorum ama hiçbirşey yapamayacağımızı söylemen garip bizim online rekorumuzu şöyle bırakayım buraya 3 günde

sadsadsa.png

ColonyNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum gelip sunucuda spam yapıyorsun ve söylediğin diyaloğun hepsi yanlış , dalga geçer gibi geliyosun 3-4 kere yazıyosun sonra onu geçtim son yazdığın hele tam yalan olmuş 3000 saat minecraft oynayıp yıllarca builderlik yapan ben : HAHAAHAHAHAHAH diye 3-4 kere spam attın resmen bizimle dalga geçiyorsun. Terbiyeli olman gerek ve bir oyuncu olsaydın eleştirini dinlerdim fakat sunucu sahibi olarak boş eleştiri yapanları dinlemiyorum. Kendimiz map yapabilsek yapardık zaten değil mi :D Merak etme yakında harita alacağız ve konumuzdan görmüşsün alıntı olduğunu bile bile yazmışsın kışkırtmak için 1 gün banlamışım şimdi sınırsız banlıyorum seni ve senin gibi sunucu sahiplerini sunucumda görmek istemiyorum.
ahahahahhaha. Ban sebebin de "gereksiz boş" yazıyor. Ayrıca serverınız kalitesiz. 1 ay sonra batacaksınız

ColonyNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tek yaptığın şey baltalamak , 3 gün önce açıldık reklam yapmadan sizden çok daha kaliteliyiz.
Bizde 15 çekiyoruz ama sen bilirsin. Ayrıca dediğim gibi sen kurucusun, küfür bile olsa böyle cevap veremezsin. Craftrise da bile rauf ile tartıştığımızda ne mute yedim ne ban. Ama siz 3 günde 10 çekiyoruz diye sevinip egoya kapıldığınız için :D hgjfsdophjsagfo

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ayrıca siz kurucusun. Küfür bile olsa böyle davranmaman gerekir. Benim serverımda bana "kanka" diyen insanlar var ve banlamıyorum sen ise oyuncunu azarlıyorsun. Seviyesiz seni
Ve ayrıca sunucu sahibi olarak sunucumu nasıl yöneteceğimi bırak da ben bileyim , senin gibi yönetseydim +14 te takılırdu sunucu ama herkesin kendine ait yönetim şekilleri vardır. Kimse buna karışamaz Kurucu-Oyuncu ilişkisi benim gözümde şöyle olmalıdır , fazla samimiyet içermemeli fakat yardım istendiğinde yardım edilmeli. Fazla samimiyet olursa oyuncu senden bir şey ister , laubali konuşur ve istediği şeyi vermezsen gider başka sunucuya. Yaptığın büyük yanlışlardan biri bu ki sunucun kapanmış.

ColonyNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ve ayrıca sunucu sahibi olarak sunucumu nasıl yöneteceğimi bırak da ben bileyim , senin gibi yönetseydim +14 te takılırdu sunucu ama herkesin kendine ait yönetim şekilleri vardır. Kimse buna karışamaz Kurucu-Oyuncu ilişkisi benim gözümde şöyle olmalıdır , fazla samimiyet içermemeli fakat yardım istendiğinde yardım edilmeli. Fazla samimiyet olursa oyuncu senden bir şey ister , laubali konuşur ve istediği şeyi vermezsen gider başka sunucuya. Yaptığın büyük yanlışlardan biri bu ki sunucun kapanmış.
Sunucu kapalı değil. şu an batihost kaynaklı sıkıntılar var. Slimmwebe geçiş yapmaya çalışıyoruz. O yüzden de sunucularımız kapalı. Biz kendi elimiz ile kapattık.

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz günceldir .
-Crafting Table özelleştirilmiştir
-Kaptan'a end eklenmiştir belirli bir rütbe üstü giriş yapabilir.
-Hitler düzenlenmiştir.

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Orman'a spawn eklenecek ve 19.00'da açılacak. Orman önü claim almak istiyorsanız hızlı olun!

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun tanıtım videosu konuya eklenmiştir.

Felox

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzdaki kaptan sistemi güncellenmiştir ! İyi oyunlar.