[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
küfür sslerini boş yere piyasaya çıkarıyorsunuz bu güne kadar durdunuz o ssle server açıcagını duydunuz nerden giydirsem diye paylaşıyorsunuz bence böyle boş işlerle uğraşmayın kitap falan okuyun adam server açmadan önce bi dünya küfür ediyor evet bu doğru inkar edilemez bir şey kurucu oluyor gene küfür ediyor bir şey farkettinizmi siz bilmem ama ben farkettim bu adam kurucu olmadan önce nasılsa kurucu olduktan sonrada gene aynı huyları var diğerleri gibi vip sattıktan sonra havalarda falan değil veya aktif olup ilgilenmemezlik yapmıyor { diss } bi insanı küfürlerinden yargılamayın sizler etmiyormuşsunuz gibi saldırıyorsunuz prim.exe - @Emristyy @Overrated @Dabbe0 Discord davet linki atarmısın hocam geçersizlik varda
Çok teşekkürler

Son düzenleme:

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yakın bir zamanda SonMILAS! Yapım aşaması hız kesmeden devam ediyor. #YenidenHatasızMilas

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Haritaların gelişmesi gerekli, sistem olarak gayet kaliteli başarılar diliyorum.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ip adresiniz baya degisikmis tebrikler :o