[YAKINDA] SONMILAS | 1.8+ | Discord'a katıl ödülleri & bildirimleri kap! & SONMILAS Efsanesi yapım aşamasında!

UNTIMAIN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hile yasak olursa server 15 online zor görür isteyen hile kullananlarla oynar isteyen hile kullanmayanlarla oynar. Açıldığı gün serverda olucam. Başarılar diliyorum.

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet hile serbest yaparak Türkiye'nin hileyle oynayan vel@-i zinalarini sunucuya çektiniz. Şimdiden söylüyorum o sunucunun "chat'i" cringelık olacaktır.

Son düzenleme:

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Dostum öncelikle şunu söylemek istiyorum.
Sunucundaki hile yasağına katılmıyorum. Tabi ki senin kararın buanda saygı duyarım. Sunucuna OPSurvival olarak hitap edebilirsin ama hile serbestliğini tekrardan düşünmeni isterim.
Normal survival hayatını aşmış oluyor çünkü hileleri kabul sayarsak.
Şunuda eklemek isterim ki, 1.8 sürümü artık tarih oluyor sanırım en kısa zamanda sürümünü yükseltmeni tavsiye ederim.

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
| *BÜYÜK AÇILIŞ!* |

| Biliyoruz oylama yaptık ama sunucusal bi problemden dolayı sunucu YARIN SAAT 20:00'DA AKTİF!
| Lobi ayarlamaları yapılınca ip gün için de verilecektir!

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzun açılışı sistemsel ve kadroda ailevi sorun olduğu için açılış pazar gününe ertelenmiştir her hangi bi sorun yok sadece sorunsuz açılış yapmak için uğraşıyoruz 28 Temmuz 20:00 da sunucu aktif.

ZacharieAbel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
discord linkine giriş yapamıyorum lutfen atarmısınız

SpaceRise

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evett açılış için son 1 gün yarın 20:00'da görüşelim yapmayı unutmamanız gereken şeyler! #çekiliş 'e katılmanız ve Discorda 1 arkadaşınızı davet etmeniz! #-ücretsizvip-kazan kazanmak için kanalına göz atın! Ve bir kaç duyuru sunucuda köklü değişiklikler yaptık o yüzden mapler değişti gün için de konuya yüklenecektir!​

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hile serbest olan bir sunucuda hilesiz oynayan oyuncu kalmayacaktır emin ol. Hileli olanlar hilesiz olanları öldürecek ve hilesiz oynayan kişileri sunucudan soğutacaktır, sizin yaptığınız tamamen kitle için sunucuyu saygı değer sunucular arasında sokabilmek için değil. Amaç sadece oyuncu olsun kalite önemli değil.

Dabbe0

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hile serbest olan bir sunucuda hilesiz oynayan oyuncu kalmayacaktır emin ol. Hileli olanlar hilesiz olanları öldürecek ve hilesiz oynayan kişileri sunucudan soğutacaktır, sizin yaptığınız tamamen kitle için sunucuyu saygı değer sunucular arasında sokabilmek için değil. Amaç sadece oyuncu olsun kalite önemli değil.
Sunucuda ki hilesiz oynayan oyuncuların, hileli oynayanlarla pvp atma zorunluluğu yok ki? Hile kullanmayanlar kendi aralarında takım oluşturabilir, tek oynayabilir, farm yapabilir, maden yapabilir, build yapabilir vb. Çok takılmayın yani bence. İstesek hilesiz açıp yine online çekeriz.

Ama dediğiniz şey çok saçma. Discord'a gelip baktığınızda oyuncuların büyük bir çoğunluğu hileli oynuyor. Neden adaleti sağlamak varken hileyi yasaklayalım?

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuda ki hilesiz oynayan oyuncuların, hileli oynayanlarla pvp atma zorunluluğu yok ki? Hile kullanmayanlar kendi aralarında takım oluşturabilir, tek oynayabilir, farm yapabilir, maden yapabilir, build yapabilir vb. Çok takılmayın yani bence. İstesek hilesiz açıp yine online çekeriz.

Ama dediğiniz şey çok saçma. Discord'a gelip baktığınızda oyuncuların büyük bir çoğunluğu hileli oynuyor. Neden adaleti sağlamak varken hileyi yasaklayalım?

Hileli oyuncular hilesiz oyuncuların peşini bırakmayacaktır, sürekli öldükleri için hilesiz olanlar bıkıp sunucudan ayrılacaktır.

Hile serbest olması kitle içindir üzgünüm.

"İstesek hilesiz açıp yine online çekeriz." Demek ki çekemeyeceğiniz için hileli açıyorsunuz sonuçta öyle bir yorum yapılmış. Hile serbest bir sunucuda nasıl adalet sağlanması beklenebilir ki.