Spawna neler eklemeliyim?

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kafama göre bir spawn yapıyorum fakat ne eklesem bilemedim. Sadece Doğma noktasını yaptım(Çok emek verildi). Ne ekleyeyim, yani market, vip bilgi, falan. 4 tane ana yol var bu yollar nereye çıksın?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
lapissiz olsun ve warp listesi yap ama şöyle Warp listesi için sağ tıkla ve seni warplar warpına göndersin :D oradan da warpları seçerler

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
lapissiz olsun ve warp listesi yap ama şöyle Warp listesi için sağ tıkla ve seni warplar warpına göndersin :D oradan da warpları seçerler
Ya bilmiyorum o kadar :D Singlede modsuz yapıyorum güzel gidiyor Alışılmışın dışında bir spawn fakat ne ekleyeyimm :lol: hem /warplist diye bir şey var :lol: Ench ekleyeceğim tamam. Örs ve Crafting ekleyeceğim etti 2 . Daha ne eklemeliyim? Vip bilgi eklenebilir oldu 3 . 1 tane yol boş kaldııı :D[DOUBLEPOST=1404764747,1404764717][/DOUBLEPOST]Aslında diğerine de market gelebilir :D

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ya essentials'dan tabelayı aktif ederek oyuncular yazmadan kolayca ulaşım sağlayabilecek bilmiyorsan tw'den yardım edebilirim

Iskefiyeli

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
hee tamam yeraltı treni yap evler arası :D redstone devresi ile isteediğin yere gidebilirsin.
Ev yok ev :D Garip bir spawn olacak temel olarak aynı sayılır fakat daha sade ama daha dolu gibi garip bir spawn. Yer altı treni derken? :D Söylemek istemiyorum ama ortada bir şey var 2 katlı 3 de yapabilirim duruma göre bilmiyorum ortada merdiven var Küp Sanatında paylaşmayı düşünüyorum fakat yarım kaldı bunları bitirip paylaşacağım.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ok bitir biraz gözlerimde canlandı en alt katında yaparsın