Speedcube ve yurtdışı ödeme hk.

They001

Zombi Katili
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Türkiye'de hız küpü satmıyorlar. Kübirik yavaş dönüyor ve sıkça patlıyor. Rubik's orjinal olmasına ve çok pahalı olmasına ramen işlevsiz. Son birkaç günümü speedcube için araştırmaya verdim ve birçok site buldum. Sorun şu ki; küplerin pahalı olmasının yanı sıra kargo ücreti küp fiyatının tamı tamına 3 katı! Sipariş versem üstüne birde ülkeye girişinden sonra vergi binecek. Kargo+vergi ile ödememin mümkünatı yok. "Cubezz.com" dünya çapında ücretsiz kargolama yaptığını söylüyor. Youtube'da siteden alışveriş yapmış çok insan olduğunu görüyorum. Aralarında Türk var.

Bu siteye güvenebilir miyim?
Hafif ve ucuz bir kargo gelecek bunun vergisini öğrenebilir miyim ya da tahmini ne kadar olur?

Not Western Union ile alışveriş yapacağım.
Not 2 Alacağım YuXin Little Magic 3x3 fiyat-performans kübü arkadaşlar tavsiye ederim. Normal şartlarda 3-5 dolar arasında oynayan bir fiyatı var. Bu kadar ucuz olmasına şaşıyorum doğrusu çok etkileyici.
Not 3 Site reklamı gibi anlatmışım ama değil.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
YJ GuanLong 3x3 modeli $2.75 fakat performans hakkında bilgim olmadığı için bir şey söyleyemeyeceğim.

Bende bi ara bu tarz küçük el oyuncaklarına bakmıştım. Oralarda 10-15 dolar gibi fiyatlar okul harçlığı iken burada kargo parasını cartını curtunu ekleyince 3 hanelilere çıkıyor. Üzücü

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Knk 3-5 dolar çok ucuz değil mi normalde 15-20$

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şikayet sitelerinde fazlaca olumsuz yorum var, temkinli olmak lazım.