Speedlane Graphics | Adımızı Kullananlar Hakkında

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 166451

Öncelikle merhaba. Ben Speedlane Graphics'in sahibi Google Amca.

Son zamanlarda çevremizin genişlemesi, müşterilerimizin artması ve discordda bulunan üye sayımızın da bunlardan dolayı artış göstermesinden dolayı bizim adımızı kullanan sahteciler piyasaya çıkıyor. 2 Gün önce Apostasy_#7918 adında biri bana discorddan "sizin ekibinize katılabilir miyim?" diye sordu. Ben ise hayır yanıtını cevap verince "peki." dedi ve bir daha yazmadı. Olaydan 1.5 gün sonra ise kendisi bizim discord sunucumuzu bulup geldi ve durum kısmına "Uygun Fiyata Kaliteli Tasarım SpeedLine Graphics DM " yazdı. Böyle kişilere asla inanmayınız. Kişi, hem benim(BRKN#0929) açıklamamı çalmış, hem bizim ismimizi değiştirmiş, hem de böylelikle dolandırıcılık yapmıştır! Speedlane Graphics olarak sizden bu gibi kişilere inanmamanızı istiyoruz. Piyasada bizim adımızda başka hiçbir yer yoktur ve olmayacaktır! Speedlane Graphics tektir ve sahibi BRKN#0929'dur. Sevgilerle...

- Speedlane Graphics Yönetimi

Ekli dosyayı görüntüle 166452

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
GÜNCELLEME:
çakmacı 1.PNG
çakmacı 2.PNG
çakmacı 3.PNG

Kişi uzun bir süre daha konuştu. Engelledim. dediğim gibi böyle kişilerle asla konuşmayın.

Son düzenleme:

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Şunu anlayamadım, "SpeedLane Graphics" adıyla minecraft sunucusu açılır mı ?

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aynen siber suçlar ya abi güldürmeyin discorda göre discordda satış yapamazsın? sen yapıyorsun ama? siber suçlar seni mi savuncak güldürme beni :D

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
aynen siber suçlar ya abi güldürmeyin discorda göre discordda satış yapamazsın? sen yapıyorsun ama? siber suçlar seni mi savuncak güldürme beni :D
siber suçlar kelimesi bile geçmedi komiklik yapmayın kimsenin kimseyi kötülemeye hakkı yok burada. yanlış yerdesiniz kendi yerinize gidin.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
dedi milleti discorddan dolandıran adam :)
boşver uğraşmaya değmez. SUFMEN Dolandırıcılığı konusunda da aynı yorumu yapmıştı siber suçlar diyince ben.

Ha bu arada. İnfumia ürünleri çalınıp paylaşıldığı için karakola gitti :)

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kibire hiç gerek yok baylar ^_^

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
speedline illüzyon 99