Sphynx Roleplay [Modern Roleplay]

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Role Play sunucusundan çok uzak, sunucular. Lütfen artık şunlara Role Play demek yerine modern hayat sunucusu diyin. Gerçekten can sıkıcı.

Sphynx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Role Play sunucusundan çok uzak, sunucular. Lütfen artık şunlara Role Play demek yerine modern hayat sunucusu diyin. Gerçekten can sıkıcı.

merak etmeyin ben de aynı fikirdeyim, Para kasma ya da çatışma sunucusu olmayacak. Lapiste kasılır gibi eroin toplanılan sunuculardan, sadece soygun yapıp polis-hırsız kovalamacası olan sunuculardan bıktık. Okul çıkışı sınıf arkadaşlarınızla cafe'ye gideceğiniz. Evde partiler düzenleyeceğiniz türden bir sunucu olacak. Ancak yine de olay oyuncularda bitiyor. Maalesef ki türk role-play oyuncularının çoğu bu kafada ve bu rolü yapacak türde oyuncular değil. bu türde olan oyuncular da zaten sadece kendi aralarında sunucu açıp rol yapıyorlar. Başvurusuz aldığımız, ilk defa roleplay yapan oyuncuya bile hardrp'nin zevkini yaşatabilirsek ne mutlu bize. şu an kabul ediyorum daha kat edeceğimiz çok yol var her geçen gün sistemleri iyileştiriyoruz ve hardrp kıvamında bir sunucudan uzağız. Ancak hedefimiz bu ve bizi diğer sunuculardan ayıran yanımız bu olacak. Bu yüzden çok sıkı çalışıyoruz. Map'i baştan hazırlamaya karar verip başladık. İyi günler dilerim.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merak etmeyin ben de aynı fikirdeyim, Para kasma ya da çatışma sunucusu olmayacak. Lapiste kasılır gibi eroin toplanılan sunuculardan, sadece soygun yapıp polis-hırsız kovalamacası olan sunuculardan bıktık. Okul çıkışı sınıf arkadaşlarınızla cafe'ye gideceğiniz. Evde partiler düzenleyeceğiniz türden bir sunucu olacak. Ancak yine de olay oyuncularda bitiyor. Maalesef ki türk role-play oyuncularının çoğu bu kafada ve bu rolü yapacak türde oyuncular değil. bu türde olan oyuncular da zaten sadece kendi aralarında sunucu açıp rol yapıyorlar. Başvurusuz aldığımız, ilk defa roleplay yapan oyuncuya bile hardrp'nin zevkini yaşatabilirsek ne mutlu bize. şu an kabul ediyorum daha kat edeceğimiz çok yol var her geçen gün sistemleri iyileştiriyoruz ve hardrp kıvamında bir sunucudan uzağız. Ancak hedefimiz bu ve bizi diğer sunuculardan ayıran yanımız bu olacak. Bu yüzden çok sıkı çalışıyoruz. Map'i baştan hazırlamaya karar verip başladık. İyi günler dilerim.
Türkiyede HardRPG bilen sadece 150 200 kişi falan vardır. Onlarda bizim kitleyi oluşturuyor zaten. Sunucunuza gelecek oyuncuların yaş ortalaması 13-15 olacak dolayısıyla Çatışma tabanlı bir modern hayat rpgsine dönecek eğer ki siz Whitelist açmazsanız.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Role Play sadece Orta Cag degildir.
Siz yaptığınız rolü rol mü sanıyorsunuz? Araba almak için 7/24 meslek yapanlar, chatten ana bacı sövenler , rol kavramını hakkında gram bilgisi olmayıp saçma sapan adam öldürmek için oynayanlar. Orta Çağ konsepti sadece MCRP'de role playın öncüsüdür. Ve Türkiye'de ki tek gerçek role play alanıdır.

Sphynx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Siz yaptığınız rolü rol mü sanıyorsunuz? Araba almak için 7/24 meslek yapanlar, chatten ana bacı sövenler , rol kavramını hakkında gram bilgisi olmayıp saçma sapan adam öldürmek için oynayanlar. Orta Çağ konsepti sadece MCRP'de role playın öncüsüdür. Ve Türkiye'de ki tek gerçek role play alanıdır.
Bu yorum gördüğüm en ön yargılı yaklaşım olsa gerek. Çoğu orta çağ ve modern roleplay sunucusunda yer aldım. Ben sizi tanıyorum siz de beni tanıyorsunuz rozenberg ama şu an kim olduğumu bilmiyorsunuz Bir sürü sunucuda aynı rol ortamında bulunduk. Modern roleplay ortamlarının nasıl olduğunu gayet de iyi biliyorum. Bir farklılık olsun diye zaten bilinçli bir kadro ile böyle bir işe giriştim. Biz de bıktık saçma role-play sunucularından. Orta çağ sunucusu açmak çok zahmetli ve zor iş. Herkesin yapabileceği bir şey değil. Zaten görüyoruz ki hazırlıksız ve kadrosuz yapanlar 1 ayda sunucularını kapatıyorlar. Sırf ekonomiyi ayarlayamadığı için kapanan orta çağ sunucusu gördüm. Ben yaratacağım atmosfere, sistemlere ve yaptıracağım eventlere güveniyorum. şu an tek sorun saygılı ve rol yapmayı bilen oyuncular bulmak. Sunucumuzda Zar da mevcut PVP silahlı çatışma da. En sağlıklı rol ortamını oluşturmak için rol sistemlerini oyuncular üzerinde deneyeceğiz. Bir D&D sistemini modern Roleplay sunucusunda aynen uygulamak çok saçma olurdu. En iyi ortam için sürekli çalışacağız. Gerekirse yeni bir sistem biz oluştururuz. Neden olmasın? Sadece sizlerin yardımlarınıza ve geri bildirimlerinize ihtiyacımız var.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Full meslek kasmak veya chati kullanmamak oyunun degil kitlenin sorunudur.Adam istedigi kadar iyi sunucu yapsın ama rp yapmak oyuncuların isidir

AhmetEfeKoc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Aşırı Ön yargılı insanların bulunduğu ortamları sevmem ancak sunucunun anlatılan özellikleri çok güzele benziyor elbette henüz beta ama ben bu ekipten tanıdığım var ve bu işi başaracaklarını biliyorum sizlere güveniyorum desteğim daima sizin yanınızda lütfen ön yargılı yorumları değil size değer veren insanların yorumlarını önemseyin boş insanlar çok siz yolunuza bakın ve türkiye'nin en iyi RP sunucusu olacak bu sunucuyu tamamlayın her zaman destekçinizim başarılarınızı dilerim

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok güzel bir servere benziyor inşallah diğerleri gibi aç-kapa olmaz. Mükemmel olmasını bekliyorum,sistemleri -ki özellikle telefonu- çok beğendim. Arabalar ya klasik yada güzel gibi, bir görselde klasik arabalar var, birisinde gerçekten emek harcanmış bir araba var. Pek anlamadım orasını. Ama iyice süzdüğümde güzel gözüküyor. 100/100

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rol ciddiliğinin korunamadığı bir ortam. Rol bile yapılmıyor. Sunucunun yarısının ismi japonca zaten, oldukça saçma sapan bir ortam. 17 yaşında 2 aylık çocuğu olan bir karakter var mesela, bunun gibi birçok saçmalık da dolu.
Amatörce bir sunucu, gelişmesini diliyorum.

nsmc

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, 2 discord adresine de ulaşamadım. Adresi yeniden atabilir misiniz?
Edit: Linki yanlış girmişim sorun yok :)

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Role Play? alakası yok. Başlığı değiştirip ''troll sunucusu'' yapmanızı öneriyorum. Yıllarca rol yapmış ve sunucu açmış birisi olarak içinizdeki bağın olmadığını fark ettim. Sistem tanıtımdaki sistemler sunucuda yok insanlar rol yapamıyor. Yetkililer bırak öğretmeyi kendileri bile rol yapmasını bilmiyor Superman RP, MetaGame ve DeathMach yapan admin gördüm. Saçmalıklarla dolu, efe138 sistem kodlamayı bilmiyor Cem3 +500 bonusla rol yapıyor desem yanlış olur çünkü rol yapmayı bilmeyen yönetim, sallamasyon yazılmış işlevler boş sunucu ve boş zaman kaybı bu sunucunun burada olması saçmalık role play değil faction.