Film Spider-Man Far From Home !

Sizce Nasıl Olacak ?

• Harika

• Kötü!

• Geliştirilebilir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
indir.jpg

Selamlar ! Bildiğiniz üzere geçenlerde "Spider-Man Far From Home" fragmanı yayınlandı. Marvel'in son zamanlarda çıkardığı filmlerin fragmanlarına ve filmlere bakacak olursak, bu filmde de güzel şeyler göreceğimizi düşünüyorum.

Filmin Konusu:

Peter Parker ve arkadaşları yaz tatilinde Avrupa'ya giderler; burada Peter, kendisini arkadaşlarını Mysterio olarak bilinen bir kötüye karşı kurtarmaya çalışırken bulur.
Özet ve Detaylar
Örümcek Adam macerasının 2. devam halkası olan filmde Peter Parker’ı bir kez daha milyonlarca hayran kazanan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland canlandırıyor. Genç Peter Parker’ın maceralarının anlatılacağı filmin yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor.

Filmin Avengers:End Game filminden saatler sonra geçtiği biliniyor. Bu durumda 3. Avengers filminde ölen kahramanımız olayların düzelmesinin sonucunda yeniden (Nick Fury'de dahil) dirilme yaşayarak hayatına devam etmektedir. Bu filmdeki kötü adamımız ise Mysterio'dur (tam olarak kötü mü emin değilim).

Peki sizlerin bu film ve önceki "Spider-Man" filmi hakkındaki görüşleriniz ve eleştirileriniz nelerdir ?

Şahsi görüşüm yeni "Spider-Man" in harika olacağı yönünde güzel hislerim bulunmakta. Umarız öyle devam eder !
Ankete katılmayı unutmayın! İyi forumlar

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Ankete katılacaktım ancak çok ekstrem şıklar olduğundan katılmadım.

Fragman vs çıkartılmasının End Game açısından kötü olduğunu düşünüyorum filmin gizemini korumaları gerekirdi, maalesef film dünyasında filmler biraz erken duyuruluyor, zaten fragman çıkmadan da filmin çıkacağı biliniyordu ancan fragman da işin son boyutu oldu.

Fragman için konuşmak gerekirse, aksiyon konusunda bir beklentim yok, karakteri biraz daha iyi tanıtmasını istiyorum ancak o yolda pek ilerlemeyecek gibi görünüyor.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
EndGame filminin sonuyla ilgili türlü teoriler yazılacak bir fragman olmuş olabilir.