Spigot 1.12.2 için oto sat skripti

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben sunucuma /otosat ac kapat yazınca açılıp kapanabilen bir skript istiyorum otomatik envanterde 640 tane demir olunca satıcak

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
birde blok kırmadan yapabilecekseniz çok süper olur
on break yazan kısmı on pickup yaptığın zaman envantere geldiğinde 640 tane olunca satacaktır.

Fakat dediğim gibi skyblock için istiyorsan durmadan konsola komut yolladığı için sunucun çok laga girer bunun yerine SellStick yani sandıktaki itemleri satma eklentisini yaparsan daha az huni koyarlar lag azalır ve daha rahat satarlar.

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
on break yazan kısmı on pickup yaptığın zaman envantere geldiğinde 640 tane olunca satacaktır.

Fakat dediğim gibi skyblock için istiyorsan durmadan konsola komut yolladığı için sunucun çok laga girer bunun yerine SellStick yani sandıktaki itemleri satma eklentisini yaparsan daha az huni koyarlar lag azalır ve daha rahat satarlar.
çok teşşekkür ederim

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önemli değil ama orada dediğim gibi demir blok vb. yok ekleyemiyorsan ekleyebilirim konuyu hemen kilitleme buraya yazman yeterli.
:)
gerek yok ona yapabiliyorum onuda sadece 1.12.2 ile belki 1.8de kodlanalar arasında bi farklılık vardır diye düşünüp konu açtım

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
gerek yok ona yapabiliyorum onuda sadece 1.12.2 ile belki 1.8de kodlanalar arasında bi farklılık vardır diye düşünüp konu açtım
yok dostum :)

sadece on pickup yapman yeterli.
Ayrıca sorunun düzeldiyse konuyu kilitleyebilirsin. :)

Iyi Forumlar.