Spigot son sürümü hakkında yardıma ihtiyacım var

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar spigotun son sürümü 1.8.4 heralde artık tam bilmiyorum 1.8 sürümü çıkmayan yani 1.7 sürümünde olan pluginleride çalıştırırmı sunucuyu tekrar açıcam 1.7 mi açsam .18 mi karar veremedim fikir yardımında bulunurmusunuz.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son Sürüm 1.8.6 olarak çıktı google a spigotdl yazarsan bulursun.
Ben zaten bir Survival , bir Faction birde kitPvp serveri 1.8.6 da ayarlıyorum şu an.
Yani o versiyonda da çalışan plugin bulunuyor.
İstediğine göre yapabilirsin.

Ama bence 1.8.6 yapmalısın. Çünkü Mojang bu güncellemede pek çok hatayı giderdi ve performans artışı yaptı.

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben zaten bir Survival , bir Faction birde kitPvp serveri 1.8.6 da ayarlıyorum şu an.

Ama bence 1.8.6 yapmalısın. Çünkü Mojang bu güncellemede pek çok hatayı giderdi ve performans artışı yaptı.
Kesinlikle ben de senin gibi düşünüyorum fakat şu anda çoğu kişi 1.8 sunucuları için olumlu bakmıyor nedense :(

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle ben de senin gibi düşünüyorum fakat şu anda çoğu kişi 1.8 sunucuları için olumlu bakmıyor nedense :(
Bence onların bakış açısından çok senin bakış açın önemli.
Çünkü şu bir gerçekki 1.7 sunucular elinde sonunda ya 1.8 e yada 1.9 a falan geçmek zorunda kalıcaklar.
Çünkü hergün bu sunucu sürümünde açıklar , hatalar bulunuyor.
Bir süre sonra zaten oyuncularda bıkıp sorun yaşamadıkları sunuculara yönelirler

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bilgin icin cok tesekkur ediyorum