SpigotMC'den Plugin Nasıl Satın Alınır?

Ataberkia

En iyi cevaplar
0

SpigotMC'den Plugin Nasıl Satın Alınır?
Selamlar! Bu konuda SpigotMC'den nasıl plugin alınacağından bahsedeceğim.

"SpigotMC'den plugin almak çok kolay, neden anlatıyorsun ki! Tıklıyorsun satın al butonuna, ödemeyide hallettin mi işlem bitiyor." Gibi yaklaşımda bulunmuş olabilirsiniz. Evet, aslında böyle. Şey, yani böyleydi. Ta ki 6 Haziran 2016 yani Paypal kapanana dek. Spigot'dan Paypal aracılığı ile tek tıkla eklenti satın alabiliyorduk. Ancak şu an maalesef Paypal Türkiye'de aktif değil. Spigot sitesi, sadece Paypal üzerinden satış yapıyor. Paypal, Türkiye'de aktif olmadığı için de maalesef eklenti satın alamıyoruz. Peki, nasıl eklenti satın alacağız?

Eklenti satın almanın iki yolu var.

Bunlardan ilki; satıcıyla özel mesaj yoluyla konuşup başka bir ödeme yöntemi talep etmektir. Bazı satıcılar bu talebi reddederken, bazı satıcılar Paysafecard gibi uluslararası ödeme yöntemlerini kabul ediyor. (Paysafecard kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor.)
Hi! I will buy your (PLUGİN İSMİ) plugin. But Paypal is not used in my country.
What should we do?

(Selam! Ben sizin (PLUGİN İSMİ) plugininizi satın alacağım. Fakat Paypal benim olduğum ülkede kullanılamıyor. Ne yapmalıyız?)

Eğer satıcı, farklı ödeme yöntemi talebinizi kabul ettiyse mükemmel! Fakat kabul etmediyse maalesef ikinci yolu denemeniz gerekiyor.

İkinci yolda, Paypal'a yabancı bir ülkenin IP adresi ile bağlanacağız. Bunun için bir VPN eklentisi veya programı kullanmanız gerekiyor. Kolay yoldan; eğer Google Chrome kullanıyorsanız Google Webstore'den bir VPN uzantısı edinebilirsiniz.
Screenshot_1.png

Chrome'a ekle butonuna tıklayarak kolay bir şekilde Chrome'unuza VPN kurup kullanabilirsiniz.
Bu işlemi yaptıktan sonra spoiler içinde verdiğim linke giderek Paypal'ı Türkiye'de kullanabilirsiniz ve istediğiniz eklentiyi satın alabilirsiniz.

Umarım hazırladığım "SpigotMC'den Plugin Nasıl Satın Alırım?" konusu sizin için yararlı olmuştur. İyi forumlar!

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgilendirci ve başarılı bir konu olmuş. Ellerine sağlık. Başarılar!

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Mastercard geçiyor sanırım o sitede ?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaw kardeşim sat sen onu, satın alınır... Buda böyle bi hikaye

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
paypala üye olunca mobile doğrulama istiyor ve doğrulanmıyor mobile olayı, code gelmiyor hata veriyor

"Your mobile number was added, but there was a problem sending the code to confirm it. Make sure your number is correct and try sending the code again. "

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
paypala üye olunca mobile doğrulama istiyor ve doğrulanmıyor mobile olayı, code gelmiyor hata veriyor

"Your mobile number was added, but there was a problem sending the code to confirm it. Make sure your number is correct and try sending the code again. "
Spoiler içinde verdiğim bağlantıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz bunun için. Tabi bunu yapınca başkasının Paypal hesabınıza girebileceğini unutmayın. İşlemi yaptıktan sonra kredi kartınızı Paypal'dan kaldırın.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece kredi kartı ile alınabiliyor bu arada.

efekec55

Team Arcenia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
unknown.png
Master Card dan ödeme yapılıyor

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spoiler içinde verdiğim bağlantıdaki telefon numaralarını kullanabilirsiniz bunun için.
hangi numaralar? ayrıca benim zaten bi hesabım vardı ancak numara doğrulama olmadığı için giriş yapamıyorum ondan dolayı bi sıkıntım var hangi telefon numarasını yazıcam bu arada biraz daha ayrıntı bilgi verir misin +90 olmuyor

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
İninal ile alınmıyor deneyebilirsin. Yalnızca kredi kartı ile alınabiliyor.

Yurtdışı PayPal hesabı açıp kredi kartı ile rahatça alınıyor. :)
Efendim, zaten ben de yurtdışı PayPal hesabı açmayı anlattım konumda. Ayrıyeten; bu işlemi yapınca İninal ile de alınabiliyor.
[automerge]1523980722[/automerge]
hangi numaralar? ayrıca benim zaten bi hesabım vardı ancak numara doğrulama olmadığı için giriş yapamıyorum ondan dolayı bi sıkıntım var hangi telefon numarasını yazıcam bu arada biraz daha ayrıntı bilgi verir misin +90 olmuyor
Konuda bahsettiğim şekilde farklı bir Paypal hesabı açıp linkte verdiğim +1 kodlu telefon numarasını kullanabilirsiniz. Tekrar hatırlatmış olayım bu işlemi yapınca Paypal hesabınıza, aynı işlemleri yapan herhangi biri giriş yapabilir. Satın aldıktan sonra kredi kartını direk çıkarın Paypal hesabından.

Son düzenleme:

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
teşşekür ederim haciyatmaz artık yasaklı sitelere de girebiliyorum :D