[SPONSOR ARANIYOR] #-Eretna Türk-# Factions / Yeni Büyüler - Sandıklar - Boss Adası - Rütbe /

iJudasPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucu Adresi ; mc.Eretna-Turk.com
Sürüm ; 1.7.X / 1.8.X

Faction Wars -Açıklama-
İlk göz ağrımız, vazgeçilmezimiz. Temeli Birliğini kurup diğer birlikleri domine etmeye dayanır, ama sadece bundan ibaret değil olmamalıda. Bizim en önemli bulduğumuz şeylerden biri de oyuncular arası ilişki, buna cidden değer veriyoruz. Belki eskisiyle aynı tadı vermeyecek ama size o ortamı sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.
Bizce Faction Wars, sadece o arkadaşlık ortamı için bile oynanabilecek bir oyun modudur.

Sponsorluk Icin Server & Makina Özellikleri

*-Sunucu Özellikleri-*
12 GB RAM
1 GB/s Bağlantı Hızı
Lokasyon; [Belirsiz]
Hosting Provider; [Belirsiz]
SSD Diskler

*-Sponsor Fikirleri-*
Sizden gelen öneriler bizim için değerli.
Yapılan her öneri dikkate alınıp sunucuya yansıtılıyor.
Sunucumuz istekleriniz ve önerileriniz doğrultusunda şekilleniyor.

*-Sunucu Özellikleri-*
Sunucumuzda rütbe sistemleri bulunmakta, bütün rütbeleri görmek için /ranks yazabilirsiniz.
Rütbe sistemini biraz açıklamak gerekirse, belirli bir miktar para karşılığında size belirli özellikler kazandıracak yetki gruplarıdır aslında.
Rütbe atlamak içni gerekli parayı topladığınızda /rankup yazmanız gerekmektedir.
Her rütbe size bir eşya seti, belirli bir miktarda tecrübe ve yeni bir hammadde alanı kazandırmaktadır.
Keyifli vakit geçirmeniz için birkaç eklentimiz daha mevcut sunucuda.
Rekabeti arttırmak için PvP Sıralaması ve Ekonomi liderlerini sıraladık, her ay sonu liderlere sürpriz ödül verilecek.
Biraz şansınızı denemek isterseniz /kutu ile sürpriz bir eşya kazanma hakkı elde edebilirsiniz.
Birazcık macera arıyorum ben dersen Boss Adamızı ziyaret edebilirsin.

SPONSOR OLUCAK KİSİLERİN BUNLARI OKUMASI ARZ. EDİLİR

PEKİ SPONSOR'UN BU İŞTEN ÇIKARI NEY ?
VIP Fiyatlarının %50'si Sponsora Ait Olucaktır.
Sponsor'un Server İle Asla Alakası Olmıcaktır. [Sponsor Arıyorum "ORTAK" DEGIL]
...

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İletişime geçin. Skype: mert.demir55