[Sponsorluk] Kaliteli Sunucu İçin Sponsor Olabilecek Host

MehmetBatınMuştu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba Host Sahipleri "MCSG, HyPixel, HiveMC, MinePlex vb. Gibi Bir Sunucu Neden Türkiyede Olmasın ?" Sloganlı Bir Çalışma Peşindeyim. Bu Tür Sunucular Neden Sadece Yabancılarda Olsun ki ? Bende Bireşebilirsek Gerçekten Kaliteli Bir Sunucu Sağlayabileceğimizi Düşündüm Ve Sizden Yardım İstiyorum. Bu Sunucu Kaliteli Olabilir Ancak Kaliteli Olduğu Kadar Ücretide Var. Ve Benim Ücret Verebilecek Durumum Yok. Eğer Bu Projeye Sponsor Olup Bize Sunucu Sağlayabilecek Herhangi Bir Host Varsa Lütfen İletişime Geçsin. Eğer Sunucunun Gidişatı Kötü Olursa Sunucu Kapatılabilir.
Peki Sizin Kazancınız Ne Olacak ?
Benim İstediğim Para Değil, Kaliteli Sunucu Açmak Bundan Dolayı Sunucunun Bütün Gelirleri Size Gidecek. 5 Kuruş Para İstemeyeceğim (Kendim İçin, Sunucu İçin tabii ki İsteyebilirim.) Sadece Bilindik Şeyler Değil Kendi Oyunlarımız da Olacak ! Türkiyeyi Temsil Edecek!
(Sunucunun Adını "OsmanliTR" Olarak Düşündüm Ancak Yinede Siz Bilirsiniz.) Şimdiden Yardım Eden Etmeyen Herkese Teşekkür Ederim.
Ulaşım:
Özel Mesak Atabilirsiniz.

@Hanibu
@NitradoTR
@batihost.com
@1sunucum
@UzmanBilisim
@AxiTRBilisim

DemonasMC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir fikir fakat alıcaksak server.pro'dan almanızı tavsiye ederim. Fakat çok maliyetli olcak 120TL lazım bi sunucu için
Sunucunun özellikleride 8GB RAM ve 80GB diski var.

GolcuOsman

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
güzel bir fikir ama sonoyuncu var zaten türkiyede kendi launcheri bile var :o :)

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir fikir fakat alıcaksak server.pro'dan almanızı tavsiye ederim. Fakat çok maliyetli olcak 120TL lazım bi sunucu için
Sunucunun özellikleride 8GB RAM ve 80GB diski var.
Server Pro Tavsiye Etmem Locasyon Avrupa Oldugu Icin Ping Yuksek Oluyor 9 Aydir Kulaniyorum Ben.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Host sahiplerinin sizi dikkate almasını istiyorsunuz fakat imla bile yanlış. . Küresel sunucu açacağım diyorsunuz sunucu ismi dediginizle uyuşmuyor. Adamlar belki hoşlanmıyor belki
Osmanli'dan .. Yardımcı olacaklarını da sanmıyorum . Yinede başarılar dilerim.

PandaPvv

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim mantığın yanlış hic bir hosting şansa o kadar yatırım yapmaz bu bir ikincisi ise Sen madem Global olcak ozaman tüm pluginlerini kendin kodlayıp hostinglere sunman lazım buda biraz zor yapacagını sanmam hypixelde bile 27 kisilik ekip var sen tek başına nasil yapıcaksın ? Yani anlıyacagın su hic kolay deil
Bak ama soyle olabilir : Bir sunucu acarsın bu sunucu tutar +200 +300 online ozaman işte sponsor olabilirler ama 0 dan sponsor olmaları zor
Yaşınızı Belirtseydiniz Keşke ?

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim mantığın yanlış hic bir hosting şansa o kadar yatırım yapmaz bu bir ikincisi ise Sen madem Global olcak ozaman tüm pluginlerini kendin kodlayıp hostinglere sunman lazım buda biraz zor yapacagını sanmam hypixelde bile 27 kisilik ekip var sen tek başına nasil yapıcaksın ? Yani anlıyacagın su hic kolay deil
Bak ama soyle olabilir : Bir sunucu acarsın bu sunucu tutar +200 +300 online ozaman işte sponsor olabilirler ama 0 dan sponsor olmaları zor
Yaşınızı Belirtseydiniz Keşke ?
Sonuna kadar katılıyorum...

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aptal arkadaşım, Yusuf tarafından yazılmıştır.
Düzenlenmiştir.Sponsorluğa başvurmuyorum iyi günler.

Son düzenleme:

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu tarz bir şeyler için burada konu değil hosting firmaları ile alakalı detaylı bir şekilde mail atın. Burada olmaz ve bu tarz bir şey için kimsede sponsor olmaz diye biliyorum. Tanınmıyorsunuz, yapacaklarınız belirsiz. Sonoyuncu gibi sunucular varken ı-ı