Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Almadıysanız hemen almanız tavsiye edilir. 17 Şubat'ta 3 aylık ücretsiz deneme süresi bitiyor.
24 Eylül 2020 Edit: Bu konuyu keşke silebilsem şu anda. Nasıl bir beleşçilik bu? Çok değişmişim...

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Netflix'ten sonra Spotify'da deneme kampanyasını sona erdiriyor. Zarar etmeye başladılar herhalde :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben bu spotify'ın premium olayını bir türlü anlamadım, bu premium reklamları engelliyor değil mi? E ben premium değilim 1 defa dahi reklam görmedim spotify'da acaba bana mı bir kıyak yapıyorlar yoksa ben premium olayını yanlış mı biliyorum?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ben bu spotify'ın premium olayını bir türlü anlamadım, bu premium reklamları engelliyor değil mi? E ben premium değilim 1 defa dahi reklam görmedim spotify'da acaba bana mı bir kıyak yapıyorlar yoksa ben premium olayını yanlış mı biliyorum?
nasssı ya :stonks:

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Reklamlar Spotify Premium al reklamları oluyor zaten. Onun dışında müzik indirme, çok yüksek ses kalitesi gibi özellikleri de var.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece hesabı olmayanlar için geçerli diye biliyorum ben normal aylık aldım.

İyi akşamlar.

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Sadece hesabı olmayanlar için geçerli diye biliyorum ben normal aylık aldım.

İyi akşamlar.
Daha önce premiumu denememiş herkes için var. Benim hesabım vardı premium hiç almamıştım. 3 aylık denemeyi başlattım. Sonrasında da yenilerim inşallah.
İyi akşamlar.