>SPRINT NETWORK - 2019 ULTRAOPSKYBLOCK Plugin paketi > 1.8\1.12 ( ücretsiz )

v1.0.1 Gelsinmi ?

• Evet

Kullanılan: 3 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ARKADAŞLAR HEPİNİZE MERHABALAR!

SPRINT NETWORK - 2019 PLUGİN PAKETİ
KENDİ SUNUCUMUN ESKİ PAKETİDİR GÜZEL ULTRAOPSKYBLOCK PAKETİDİR, BU PAKETLE +40 OLDK 1. GÜNDE

PAKETTEKİ SPAWN HARİTASI TAMAMEN BANA AİT DEĞİLDİR, FAKAT ÇOGU KISMINI BEN YAPTIM

PAKETTEKİ .JAR BULUNMAYAN PLUGİNLER ÜCRETLİ PLUGİNLERDİR DOSYALARI BULUNMAKTADIR.

SİZLERE ÖNCELİK OLARAK SUNUCU MOTD'SİNİ GÖSTEREYİM
123722

HEMEN SPAWN'A KISACA GÖZ ATALIM
123723

SPAWN'IN ARDINDAN SÜRELİ VİPOL GÖSTEREYİM

123724

İŞTE SIRADA SUNUCU HAKKINDA BİLGİNİZİ KOLAYLAŞTIRICAK HARİTA ARMORSTANDLAR

123725

İŞTE SIRADA GÜNLÜK BONUS

123726

GELİŞMİŞ RÜTBE SİSTEMİ

123727

SIRADA TOP5 ADA SIRALAMA

123728

VE İŞTE SEZON SİSTEMİ SÜRELİ HOLOGRAM

123729

SIRADAKİ, KASALAR

123730

İŞTE KOLAY SPAWNER KASMA YOLU DİNARMARKET

123731

PAKET BUKADARDI ARKADAŞLAR EĞER PAKET SEVİLİVEK OLURSA
v1.0.2 Güncellemesinde sizlerin bana discrddan istemiş oldugunuz sistemleri ekleyerek
Paylaşacagıma emin olabilirsiniz. İyi çalışmalar.

YOUTUBE VİDEOSU

EN KISA ZAMANDA

PAKET HAKKINDA YARDIM LAZIMSA
DİSCORD
iMatrixBoy#1413

SPRİNT NETWORK - 2019 PLUGİN PAKETİ
İYİ ÇALIŞMALAR

indirme link:

kaldırıldı
virüs total link:

Son düzenleme:

Spixit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor fakat konu biraz resimden ibaret hicbir bilgi yok rütbelerle ilgili kullandıgın pluginler filan keşke gosterseydin

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Güzel bir paket, Başarılar dilerim.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Paket güzel gibi fakat keşke map ı paylaşmasaydın. Emeğine yazık çünkü okadar ayarlamışsın galiba biri gelecek map da paketde 2 değişiklik yapıp sunucu açıcak :/ .
Başarılar...

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Paket güzel gibi fakat keşke map ı paylaşmasaydın. Emeğine yazık çünkü okadar ayarlamışsın galiba biri gelecek map da paketde 2 değişiklik yapıp sunucu açıcak :/ .
Başarılar...
Bu spawn bazı sunucular'da mevcut zaten. Kendisi yapmamış

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Bu spawn bazı sunucular'da mevcut zaten. Kendisi yapmamış
Onu demek istemedim paketle birlikte hazırlamış birçok şey hazır yani şu an mapı hiçbirşey yokken paylaşmış olsa neyse şu an nerdeyse paket resmen hazır sunucu tek yapılması gereken isim değiştirmek kısacası fırsatçılara gün doğru :) .

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar...
Şimdi şöyle ben bu paketin 2 kat iyisin yapmama rağmen oyuncu çekemedim kendi kodladıgım 1 2 plugin vardı ona rağmen kitle elde edemedim, bende neden eski paketimden insanlar yararlanmasın dedim yardım amaçlı paylaştım kullanana helali hoş olsun.

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
H
Güzele benziyor fakat konu biraz resimden ibaret hicbir bilgi yok rütbelerle ilgili kullandıgın pluginler filan keşke gosterseydin
Haklısın şöyle bir yukarıya kaydırdım baktım biraz resim olmuş birdahaki konularda dikkate alacagım, uyarın için teşekkürler.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Şimdi şöyle ben bu paketin 2 kat iyisin yapmama rağmen oyuncu çekemedim kendi kodladıgım 1 2 plugin vardı ona rağmen kitle elde edemedim, bende neden eski paketimden insanlar yararlanmasın dedim yardım amaçlı paylaştım kullanana helali hoş olsun.
Güzel düşünmüşsün fakat Minecraft Türkiyenin kalitesizleşmesinin sebebi maalesef böyle güzel düşünceler sen herşeyi hazır verince kimse uğraşmıyor uğraşmayınca önüne gelen sunucu açıyor.
Tekrar başarılar...

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel düşünmüşsün fakat Minecraft Türkiyenin kalitesizleşmesinin sebebi maalesef böyle güzel düşünceler sen herşeyi hazır verince kimse uğraşmıyor uğraşmayınca önüne gelen sunucu açıyor.
Tekrar başarılar...
Sanırım haklısınız, Birdahaki paylaşımlarımda göz önüne alıcağım teşekkürler.

RokerBB

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben bunu editleyip birkaç değişiklik yapıp kullanıma fakat attığım zaman taglar çalışmıyor ve o npcler de çalışmıyor neden? BAtihost hosting kullanıyorum ne yapmam Lızm söylermisiniz

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba ben bunu editleyip birkaç değişiklik yapıp kullanıma fakat attığım zaman taglar çalışmıyor ve o npcler de çalışmıyor neden? BAtihost hosting kullanıyorum ne yapmam Lızm söylermisiniz
tagları groupmanager'den ayarlayabilirsiniz, bir diğeri ise onlar npc değil armorstands onları çalıştırmak için ise /ascmd addcmd player çalıştırılacak komut yazıp ardından komutu ekleyeceginiz armorstanda sağ veya sol tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Onu demek istemedim paketle birlikte hazırlamış birçok şey hazır yani şu an mapı hiçbirşey yokken paylaşmış olsa neyse şu an nerdeyse paket resmen hazır sunucu tek yapılması gereken isim değiştirmek kısacası fırsatçılara gün doğru :) .
Aynen haklısın.
Bulunan sunucuyu bana söylermisin ? 2, 3 sunucuya ben sattım bilmeden yorumlamayınız
ayrıca biliyorsunuzki Harita Çalabiliyorlar
Peki dediğin gibi olsun bakalım. Senin yaptığını bilmiyordum ben sadece gördüğümü söyledim.