Steam Ay Takvimi Yeni Yılı indirimleri

Phusro

bum
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri

steamlunar1.png

SteamDB'nin açıkladığına göre 2021 yılının ilk büyük indirim etkinliği olacak Steam Ay Takvimi Yeni Yılı indirimleri bir E-Posta ile sızdırılmıştı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı indirimleri 11 Şubat'ta başlayıp 15 Şubat saat 21:00 da sona erecek.

Önerdiğim 10 Oyun

1- DmC: Devil May Cry: Şu ana kadar girdiği en büyük indirim olup %75 indirimle fiyatı 15 Türk Lirası'dır.
dmc.jpg

2- Fall Guys: Ultimate Knockout: Fall Guys, hızlı başlayıp hızlı durulmuş bir oyun olsa da seveni hala çok. %25 indirimle şu ana kadar girdiği en büyük indirim olup fiyatı 28.50 Türk Lirası'dır.
fall guys.jpg

3- Rust: Rust PvP odaklı hayatta kalma oyunudur. Son iki aydır çok fazla oynanan Rust şu an %33 indirimle 40.87 Türk Lirası fiyatla satılmaktadır. Rust rehberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
rust.jpg

4- Satisfactory: Satisfactory, tek başına veya arkadaşlarınla oynayabileceğin keşif ve savaş içerek birinci şahıs bir fabrika yapma oyunudur. Açıkçası ben tek başıma oynarken çok zevk almıştım, bir de arkadaşlarımla oynasam aldığım zevk üçe, dörde katlanırdı. Bu oyunu şiddetle öneriyorum. Satisfactory'nin şu ana kadarki en düşük fiyatı olup ücreti %20 indirimle 40 Türk Lirası'dır.
satisfactory.jpg

5- Crusader Kings III: Kısaca CK3 benim en sevdiğim strateji oyunudur. Henüz yeni çıkmış bir Paradox Interactive oyunu olsa da vanilla haliyle bile çok uzun saatler oynayabilirsiniz. Eğer çıkacak DLC paketlerini önceden almak isterseniz CK3 Royal Edition paketini tercih edebilirsiniz. CK3 şu ana kadarki en düşük fiyatıyla %20 indirimle 61.60 Türk Lirası'dır.
ck32.jpg

6- Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Kısaca r6s dediğimiz oyun 2015 sonunda çıkış yapmış bir taktiksel FPS oyunudur. Benimde çıktığından beri oynadığım ve sürekli güncellenen bir oyundur. Eğer FPS oyunu oynamaktan zevk alıyorsanız kesinlikle oynamanız gerek. Ayrıca arkadaşlarınızla oynarsanız zevkiniz katlanacaktır. Tom Clancy's Rainbow Six Siege %60 indirimle 35.60 Türk Lirası'na satılmaktadır.

r6s.jpg

7- Dying Light: Dying Light, yakında ikincisi çıkacak bir oyundur. Zombi virüsü yüzünden kapatılmış bir şehirde yaşayan insanların hayatta kalma mücadelesini içeriyor. Parkurları ve fizikleri çok iyi olan bir oyun, kesinlikle öneriyorum. Dying Light şu ana kadarki en düşük fiyatıyla %66 indirim alarak 20.39 Türk Lirası'na satılıyor. Ayrıca DLC içeren paketleri almanızı öneririm.
427825.jpg

8- Metro Serisi: Metro serisi, Metro 2033 ile başlayarak insanların geriye kalan son temsilcilerini yaklaşmakta olan bir tehlikeye karşı uyarmak üzere yola çıkan Artyom isimli karakteri anlatır ve Artyom üzerinden oyunu oynarız. Muhteşem bir seri olup Metro Franchise Bundle fiyatı %65 indirimle 155.80 Türk Lirası'dır.

metro.jpg

9- Squad: Squad, gerçek bir savaş deneyimi vermek isteyen 50vs50 kişilik çok oyunculu birinci şahıs bir nişancı oyunudur. Squad çok detaylı bir oyun olup söz dinlemeniz gereken bir oyundur. Hataların telafisi yoktur. Squad şu an %25 indirimde 59.90 Türk Lirası'dır.
squad.png

10- Mordhau: Mordhau orta çağda geçen PvP odaklı bir kılıç oyunudur. Büyük kılıç savaşları yapabildiğiniz, isterseniz gitarınızı alıp koşa koşa şarkı söyleyebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Mordhau şu an %25 indirimle 37.50 Türk Lirası'dır. Ayrıca size Mordhau'da çekilmiş bir komik anlar videosu bırakıyorum.

Evet arkadaşlar benim tavsiye ettiğim oyunlar bunlardı. Eğer sizin de dikkatinizi çeken bir indirim varsa yorum atıp okuyucuları bilgilendirebilirsiniz. Daha büyük bir indirimler bu yaz bizimle olacaktır ama ay takvimi yeni yılı indirimleri de oldukça tatmin edici oldu.

Son düzenleme:

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rust'u denemek isterdim. Oyunlar ve açıklamaları baya güzel olmuş.

Mavpir hiç ölmeyecek.

ArdaKaya_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satisfactory'i bir youtuberden görmüştüm , gerçekten güzel bir oyun.