Yardım steam hesabım çalındı

saybortt

Yeni Doğmuş
Mesajlar
1
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
0
Puanları
10
dün akşam boşluğuma gelip https://rollcsxnice.host/222 sitesine girdim site ye girince tabikide guard kod istedi verdim,steam şifremi ,e postamı vs herşeyi değiştirmişler ben steam ımı nasıl geri alalbilirim ? lütfen 100 tl lik birikim var
 


ZoneSsBey

Kömür Madencisi
Mesajlar
122
En iyi cevaplar
1
Beğeniler
33
Puanları
150
Dostum bende steam kullanıcısıyım öncelikle geçmiş olsun diyorum baştan için yavaş yavaş acımaya başlamıştır.
".host,.gg,.csgo," bunun gibi alan adı olan siteler pek güvenilir degildir. Site zaten belliki güvenilir degil bilindikte degil .

Steam hesabını kurtarmayı unutun zaten . Çünkü Steam Guard'denen şey hesabının kök bağlantısı sende bunu adamlara vermişsin .
İstersen kurtarabilirsin ama zor yani . Steam'e destek açıyorsunuz adamlara durumu bildiriyorsunuz . Steam yetkilisi size şu şekilde bi cevap vericek
hesabını kurtarmam için hesabının eskiden sana ait olduğunu bildiren bi bilgi vermen gerektiğini falan sorucak. Onlara en son para yüklediysen para miktarını ve
parayı nerden yüklediysen ( ininal , banka kartı , e-pin ) bunlardan biriyse bildiriyorsun şu kadar ve şurdan diye . Eğer e-pin ise e-pin atarsan daha kolay bi şekilde yardım ederler . Sakın cs go itemlerinin skinlerini falan söyleme direk konuyu iptal ederler. Hesabından en son kiminle konuştuysan hatırlıyorsan onunla konuşmalarını ve ismini söyle . Tabi adamlar silmediyse konuşmaları .

Bunları deneyebilirsin ama şöyle söyliyim en yararlı yöntem para yönetmidir işe yarayan tek yöntem budur . İnşallah hesabını kurtarırsın ama 7 gün geçmeden elini tut çünkü yeni bi guard ekleyip hesabın içindekileri ( csgo itemlerin varsa ) onları takas'la alabilirler veya hesabına ban yedirtebilirler.

Ek : Ayrıca siteye baktım sen büyük ihtimal yem olarak kullanılmışsın herkes gibi girişte bi kasa açtırıp skin veriyor gerçek olmayan bunuda çekmek istemişsindir ve hesabın gitmiştir.
 

Üst