Yardım Steam hesabıma giriş yapamıyorum

ReDooM

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selamlar ben çift steam hesabı kullanıyorum ve geçen gün 2. steam hesabıma geçiş yaptım bir oyun oynamak için ertesi gün asıl hesabıma giriş yapmayı denerken türkçe karakter bulunduğu için kullanıcı adını giremedim ve kurtarmayı deniyim dedim fakat kurtarmayı denerken telefon numaramı ve eposta adresimi yazınca böyle bir eposta adresi bağlı değil tarzında hatalar aldım hesabım silinmiş olarak düşündüm ilk baş ama 2. hesabımdan girip baktığımda hesap duruyor fakat giriş yapamıyorum yardım eder misiniz?

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Hesabınız başkasının eline geçmiş olabilir. İki faktörlü doğrulama etkin miydi ?

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Selamlar ben çift steam hesabı kullanıyorum ve geçen gün 2. steam hesabıma geçiş yaptım bir oyun oynamak için ertesi gün asıl hesabıma giriş yapmayı denerken türkçe karakter bulunduğu için kullanıcı adını giremedim ve kurtarmayı deniyim dedim fakat kurtarmayı denerken telefon numaramı ve eposta adresimi yazınca böyle bir eposta adresi bağlı değil tarzında hatalar aldım hesabım silinmiş olarak düşündüm ilk baş ama 2. hesabımdan girip baktığımda hesap duruyor fakat giriş yapamıyorum yardım eder misiniz?
Merhabalar,

İlk önce panik ile epostanızı yanlış girmiş olabilirsiniz. Sakince tekrar giriş yapmayı deneyin. Epostanızın değiştirilip değiştirilmediğini eposta adresinize bakarak kontrol edin. Ödeme yaptığınız kartların ödeme geçmişlerini kontrol edin. Eğer profilinize girdiğinizde hesap gizlenmiş ise muhtemelen çalınmıştır.

Eğer epostanızın doğru olduğuna ve hesabınızın çalındığına kesin eminseniz Steam Destek'e başvurun.​

Bu bağlantıdaki rehberi kullanarak hesabınızı geri almayı deneyin. Sayfada yapmanız gereken şeyler yazılı. Mesaj göndereceğiniz yere ulaşmak biraz karmaşık ama ulaştıktan sonra sayfada size sunulan hesap doğrulama yollarından bir kaç tanesini kullanarak hesabın size aitliğini doğrulatın. Destek bir kez hesabın size ait olduğunu anladıktan sonra hesabınızı çok kısa süre içinde teslim alırsınız.

Hesabınızı geri aldıktan sonra lütfen Steam Guard'ınızı açın ve şifrenizi karmaşık bir şey yapın. Kesinlikle scam sitelere girmeyin, eğer bir site konusunda kararsız kaldıysanız Google'da güvenirliğini sorgulayın. Bir şey fazla iyi görünüyorsa muhtemelen sahtedir. Ve son not olarak, Discord'da falan Steam dolandırıcılığı inanılmaz derecede attı bunlara kanmayın engelleyin geçin.

AngelDudley

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Makaleyi takip edebilirsiniz. Umarım size ve başkalarına da yardımcı olur.