Steam-Kısıtlaması

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Steam'ın 5 dolarlık kısıtlamasını biliyorsunuz benim sorum şu başka bir kişiden 50 tl lik steam oyun kodu alırsam (etkinleştirmeli) bu sınır kalkar mı ?? 32 tl illa ödememiz gerekiyor mu ? Steam'ın saçmalıkları zaten paranın kölesi olmuş steam :D

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Steam cüzdan kodu aldığında, bunu sen almışsın gibi sayar bu yüzden kısıtlama kalkar fakat, herhangi birinden "hediye" olarak alırsan kısıtlı olarak kalmaya devam edersin. Ayrıca bu kısıtlamanın sebebi, Steam'de bot kullanıcının oluşması için oluşmuş bir sistem. Saçmalık diyemeyiz :)

YsmePro37o48y06

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Steam cüzdan kodu aldığında, bunu sen almışsın gibi sayar bu yüzden kısıtlama kalkar fakat, herhangi birinden "hediye" olarak alırsan kısıtlı olarak kalmaya devam edersin. Ayrıca bu kısıtlamanın sebebi, Steam'de bot kullanıcının oluşması için oluşmuş bir sistem. Saçmalık diyemeyiz :)
Yani bot için olduğunu biliyorumda 3 dolar yapmaları felan iyi olurdu ben oyun keyi alıcam 50 tllik bir oyunun keyi var satın alıcam siteden o olur mu cüzdan kodu değil.

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Yani bot için olduğunu biliyorumda 3 dolar yapmaları felan iyi olurdu ben oyun keyi alıcam 50 tllik bir oyunun keyi var satın alıcam siteden o olur mu cüzdan kodu değil.

Pek emin değilim, Steam'in kullanıcı kısıtlaması hakkındaki oluşturduğu makaleye şöyle bir göz atarsan belki senin için daha iyi olur.

support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-iagk-7663&l=turkish