Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Steam Profil Resmi

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
Mesajlar
886
En iyi cevaplar
1
Puanları
3,280
gamer.png

nhzfu6toj3bllpqpx6jd.jpg

Steam Profil Resmi
Güzel bir profil resmi kim istemez ki? Siz de güzel bir profil fotoğrafı yapıp millete hava atmak istiyorsanız bu konu ile size yardımcı olacağım.

Steam Profil Resmi Yapımı
Eh istediğimiz profil fotoğrafı için tabii az da olsa uğraşacağız. Bunun için Steam'a giriş yapıp isminizin bulunduğu sağ köşeye tıklayıp profili görüntüle seçeneğine basıyoruz. Bastığımız zaman seviye kısmının altında profili düzenle butonu karşımıza gelecek. Aynı şekilde oraya da tıklayıp biraz aşağı indiğimizde profil fotoğrafımızı değiştirmek için gereken kısım geliyor. Yapmak istediğiniz fotoğrafı seçin ve son olarak dosya seç butonuna basarak kolayca profil fotoğrafını seçip en aşağıdan değişiklikleri kaydet butonuna tıklıyoruz. Eğer direk bu ekrana gelmek istiyorsanız isminizin sağında -eğer profil fotoğrafınız yoksa soru işaretidir.- kendi profil fotoğrafınız vardır. Buradan da yine profili düzenle diyerek profil fotoğrafımızı değiştirebiliriz. Profil fotoğrafınızı değiştirdiğiniz zaman sağ köşedeki bulunan mevcut fotoğraf kalkar. Tabii önceden profil fotoğrafı yapmayan kişiler de o kısımda soru işareti bulunur. Yine aynı şekilde değiştirildiği zaman o soru işareti de kalkar. Eğer daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız aşağıya resimli bir şekilde nasıl yapacağınızı bırakıyorum. Resimleri inceler ve burayı okursanız rahatlıkla profil fotoğrafı değiştirebileceğinizi düşünmekteyim. Eğer sorularınız olursa aşağıdan sorabilirsiniz.
l.png


c.png

Bir konuyu daha sizlerle birlikte devirmekte bulunuyoruz.
İyi Forumlar!