Steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: Battlerite

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
______________________________________________________________________________________________________________
steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: Battlerite
______________________________________________________________________________________________________________

Hepinize merhaba değerli Gamer.com.tr yetkilileri, üyeleri ve ziyaretçileri... Malumunuz yaklaşık 3-4 saat önce sizlerin de bildiği üzere steam platformunda neredeyse çoğu oyuna indirim gelmiş durumda. Peki hangi oyunları almalıyız? Sizler için steam Yaz İndirimleri boyunca oyun tavsiye konuları açmayı hedefliyorum. Her gün 7-8 oyun öneri konusu açacağım.

Bildiğiniz üzere steam dönemsel olarak indirim kampanyaları yapıyor. Şuanda içerisinde bulunduğumuz dönemde de steam'in yapmış olduğu dönemsel indirimlerden steam Yaz İndirimleri ile karşı karşıyayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi indirim yaklaşık olarak 3-4 saat önce başladı. Lakin, şuanda bile steam'e erişimler oldukça güç. Başlangıç olarak benden oyun alacaklara tavsiye, 1 saat geçtikten sonra yapın işlemlerinizi. Evet, haydi gelin daha fazla uzatmadan önerdiğimiz ilk oyun hakkında bilgi vermeye başlayalım.

Evet, önereceğim oyun LOL ve Dota hayranlarına daha çok hitap eder düşüncesindeyim. Ne de olsa oyun bize MOBA türünü andırıyor. steam'de aksiyon ve erken erişim kategorilerinde bulunan bu oyun, 20 Eylül 2016'da Stunlock Studios tarafından geliştirmiş olup yine Stunlock Studios tarafından yayınlanmıştır. Gerçekten ben, oyuna girip günde 5-6 el oynuyorum. Oyun öyle LOL veya Dota maçları gibi 45 dakika veya 1 saat sürmüyor. Kısa ve öz oluyor. Ortalama 5-6 oyuna 1 saatimi harcıyorum. Tabikide bu sürekli değişiyor. bazen 30 dakikada 10 el attığımı da bilirim. Oyun hakkında kısaca bahsedecek olursak, oyunda 2v2 veya 3v3 olarak rakiplerinizle savaşıyorsunuz. 3 olan kazanıyor. Oyunda strateji ve takım uyumu oldukça önemli. Yabancılarla veya tanımadığınız kişilerle girdiğiniz vakit genellikle hayal kırıklığına uğrayıp, oyunu kaybediyorsunuz. Fakat sesli bir platformdan arkadaşlarınızla konuşarak oynamak sizin kazanmanızı sağlayabilir. Oyun oldukça güzel grafiklere ve mekaniklere sahip.
Önceki Fiyatı: 31 TL
İndirimli Fiyatı: 20,77 TL
İndirim Oranı: %33
Almalı mıyız? Eğer arkadaşınız da bu oyuna sahipse veya arkadaşınızla birlikte alacaksanız ve eğer bu tarz (MOBA türünde olan LOL veya Dota) oyunları seviyorsanız kesinlikle almalısınız. Son olarak sistem gereksinimlerinden bahsedelim oyunun.

• MİNİMUM:
      • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
      • İşlemci: Çift çekirdekli, 2.8 GHz hızlı Intel ya da AMD işlemci
      • Bellek: 2 GB RAM
      • Ekran Kartı: Intel HD 3000
      • DirectX: Sürüm 9.0c
      • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
      • Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan
      • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Evet, steam Yaz İndirimleri oyun tavsiyelerinin ikinci konunun da sonuna gelmiş bulunuyoruz. . Bu arada şunu belirteyim, önerdiğim oyunlar ya öncesinden de oynadığım oyunlar olacak ya da yeni aldığım oyunlardan olacak. Ne de olsa oynamadığım bir oyunu sizlere öneremem, öyle değil mi?

DarkDraxill

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
steam o kadar yavaşki bi oyun alalım dedim 2 saat uğraştım bi türlü girmiyor siteye aşırı yavaş

Edoo81

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İndirimin ilk günü olduğu için ve satın alımların yoğun olduğu bir gün doğal olarak.
Bu sıkıntı 2-3 gün sonra düzelecektir, umarız. :)

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Almak istediğim oyun indirimde değil :(

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali