Steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: GTA V

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
______________________________________________________________________________________________________________
steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: GTA V
______________________________________________________________________________________________________________

epinize merhaba değerli Gamer.com.tr yetkilileri, üyeleri ve ziyaretçileri... Malumunuz 2 saat önce sizlerin de bildiği üzere steam platformunda neredeyse çoğu oyuna indirim gelmiş durumda. Peki hangi oyunları almalıyız? Sizler için steam Yaz İndirimleri boyunca oyun tavsiye konuları açmayı hedefliyorum. Her gün 7-8 oyun öneri konusu açacağım.

Bildiğiniz üzere steam dönemsel olarak indirim kampanyaları yapıyor. Şuanda içerisinde bulunduğumuz dönemde de steam'in yapmış olduğu dönemsel indirimlerden steam Yaz İndirimleri ile karşı karşıyayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi indirim 2 saat önce başladı. Lakin, şuanda bile steam'e erişimler oldukça güç. Başlangıç olarak benden oyun alacaklara tavsiye, 1 veya 2 saat geçtikten sonra yapın işlemlerinizi. Evet, haydi gelin daha fazla uzatmadan önerdiğimiz ilk oyun hakkında bilgi vermeye başlayalım.

Önereceğim ilk oyun, kuşkusuz hepinizin bildiği ve çoğunuzun oynadığı bir oyun. Evet, siz Gamer.com.tr okurlarına ilk önerimiz GTA V. GTA V 179.00 TL gibi bir fiyattan 89.00 TL gibi bir fiyata düşmüş vaziyette. Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yine Rockstar Games tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde piyasaya sürülen GTA V'in PC ve PlayStation kitlesi oldukça fazla. Oyunun çıkmasından 2 yıl geçse de oyun hala deli gibi oynanıyor. ''Online oyuncuları var mıdır?'' şeklinde kafanızı yormayın bile. Şüphesiz ki tahmininizden daha fazla oyuncu GTA V Online oynuyor. Şimdi oturup burada GTA V'te neler yapıldığını, ne gibi modlarının olduğunu açıklamama gerek yok diye düşünüyorum. Ne de olsa hepinizin GTA V hakkında bi' fikri vardır, değil mi?

Oyunun Normal Fiyatı: 179.00 TL
Oyunun İndirimli Fiyatı: 89.00 TL
İndirim Oranı: %50

Almalı Mıyız? Eğer +150 TL bütçeniz varsa kesinlikle önerimiz vardır. Fakat alacağınız tek oyun olacaksa başka oyunlara yönelin deriz.

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*Vista İşletim Sistemi için NVIDIA ekran kartı önerilir)
    • İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
    • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu

• ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
    • İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
    • Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
    • İlave Notlar:

Evet, steam Yaz İndirimleri oyun tavsiyelerinin ilk konusunun sonuna geldik. Biliyorum kısa bir konu oldu fakat GTA V hakkında çoğu şeyi zaten biliyorsunuz. Diğer konularda emin olun çok daha fazla açıklamalara yer vereceğim. Bu arada şunu belirteyim, önerdiğim oyunlar ya öncesinden de oynadığım oyunlar olacak ya da yeni aldığım oyunlardan olacak. Ne de olsa oynamadığım bir oyunu sizlere öneremem, öyle değil mi?

Son düzenleme:

SSlora_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
gta V kaldırırmı benim pc?
sistemim:

Kaldırır tabi

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GTA V şu an en sevilmeyen oyun oldu siz hala GTA V derdindesiniz... anladım.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben Gta V geçen yaz indirimdeyken aldım.
Oyunu bilgisayar kaldırıyor :)

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
i5 3210 2.5Ghz
8Gb ram
HD Graphics 4000
Kaldırır mı? :D

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Helyum gazı ile şişirilmiş balon hiç dokunmasanda havaya kalkıyor ama o ekran karti bu balonu bile havaya kaldıramaz bayağı kötü bi ekran karti oyunlar için
"Dostlar kötü söyler" Dostum I love you.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Take-Two OpenIV'ye cease and desist attı ve bildiğin bütün modları illegal yaptı. (Singleplayer modlarından bahsediyorum, Multiplayerde mod olmasın zaten)

O yüzden GTA V'i almayı düşünmüyorum.
Modsuz GTA olmaz.

Kaanoss

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
GTA kendi kendini batırdı :/