Steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: Insurgency

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
______________________________________________________________________________________________________________
steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: Insurgency
______________________________________________________________________________________________________________

Hepinize merhaba forum sakinleri bugün yine bir oyun indirimleri tavsiyem ile karşınızdayız... Hepinizin bildiği üzere steam dönemsel olarak bizlere indirimler sunuyor. Geçtiğimiz günlerde ise steam Yaz İndirimleri başladı ve neredeyse çoğumuz bu indirimlerden sağ çıkmaya çalışıyoruz. Ne de olsa alacak çok oyun var. Peki hangi oyunları almalıyız? Sizler için steam Yaz İndirimleri boyunca oyun tavsiye konuları açmayı hedefliyorum. Bakalım artık, ne kadar olursa :)

Bildiğiniz üzere steam dönemsel olarak indirim kampanyaları yapıyor. Şuanda içerisinde bulunduğumuz dönemde de steam'in yapmış olduğu dönemsel indirimlerden steam Yaz İndirimleri ile karşı karşıyayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu Yaz İndirimi geçtiğimiz günlerde başladı. Yaklaşık olarak 3-4 gün geçmesine rağmen hala oyun almakta kararsız, düşünceli olan arkadaşlarımız var. İndirimlerin ilk başladığı zaman steam'de birkaç sorun vardı fakat şimdi o sorunların hiçbiri yok diyebiliriz.
Evet, haydi gelin daha fazla uzatmadan önerdiğimiz bir diğer oyun hakkında bilgileri vermeye başlayalım.

Evet beyler, yok efendim bende para ne arar, bu oyunlar çok pahalı diyenlere gelsin bu oyun önerimiz: Insurgency. 2014 yılının Ocak 22'sinde New Woıld Interactive tarafından geliştirilen ve yine New World Interactive tarafından piyasaya sürülen Insurgency, aksiyon ve strateji türünde bir oyun. Oyun gerçekten 100-200 lira verip aldığınız oyunların hissini veriyor diyebiliriz. Oldukça güzel olan bu oyun neden 2 TL? Bu sorunun cevabını samimi bir şekilde veriyorum, gerçekten bilmiyorum. Oyunu alıp deneme fırsatım oldu, yaklaşık olarak 4 saat oynadım bi' oturuşta ve hiç sıkılmadım. Arkadaşlarımla birlikte aldık oyunu ve ortalığı dağıttık resmen. Böylesine ucuz bi' oyunu kaçırırsanız gerçekten çok yazık olur.
Çıkış Tarihi: 22 Oca 2014
Önceki Fiyatı: 18 TL
İndirimli Fiyatı: 2.70 TL
İndirim Oranı: %85
Almalı mıyız? 2 TL'ye günlük 3-4 saat oynayabileceğiniz oyun diyorum, gerisini size bırakıyorum...
    • MİNİMUM
      • Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
      • Memory: 4 GB RAM
      • Graphics: Video card must be 512 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
      • Hard Drive: 10 GB HD space
      • DirectX: 9.0c
    • ÖNERİLEN
      • Memory: 8 GB RAM
      • Graphics: Video card 2048 MB or more
      • Hard Drive: 10 GB HD space on a SSD
Evet, steam Yaz İndirimleri oyun tavsiyelerinde bir konnunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz... Bu arada şunu belirteyim, önerdiğim oyunlar ya öncesinden de oynadığım oyunlar olacak ya da yeni aldığım oyunlardan olacak. Ne de olsa oynamadığım bir oyunu sizlere öneremem, öyle değil mi?

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Oyunu almıştım.Oynayamadığım için silmiştim :)
Terraria hakkında konu paylaşsan fena olmaz.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bu oyun gerçekcilik üzerine kuruludur, öyle Cs:Go da ki gibi adama sıkarsan dağa taşa gitmez veya kilolarca ağırlıkta ki silahı taşırken bir anda eline bıçak aldın diye hızlı koşmazsın.

Bu oyunda hiçbir gösterge yoktur, silah seçersin gerekli parçaları (dürbün, susturucu, ekstra cephane falan...) takarsın ve sahaya bıraklırsın, kaç kurşunun kaldı haritanın neresindesin oyun sana bunları göstermez, kurşunlarını sayarsın, hangi ekipmanı alman gerektiğini düşünür ona göre hareket edersin taktiksel bir şekilde ilerlersin edersin bu oyunda. Kurşun türünü seçmek, bomba alıp almamak, ne tür zırh kullanmak bunları stratejik olarak seçmen gerekir. Öyle Counter Strike'ta ki gibi zırh çektim silah aldım yallah bir oyun değildir. Bu yüzden lütfen her aksiyon oyununu Counter Strike çakması olarak değerlendirmeyin şayet İnsurgency, Counter Strike'dan bana göre çok çok daha iyidir.