Steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: The Forest

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
______________________________________________________________________________________________________________
steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi: The Forest
______________________________________________________________________________________________________________

Eveet, bir diğer steam Yaz İndirimleri Oyun Tavsiyesi konusundan hepinize merhaba. Çok klişe bi' giriş oldu. Hep aynı giriyorum diye değiştireyim demiştim lakin yine çok klişe oldu. Neyse, biliyorum buradaki çoğu ziyaretçi Minecraft oynadı, kimileri artık Minecraft'tan sıkıldı, kimileri artık bütün sunucuların aynı olmasından bunaldı vs. ... Bu konumuzda Minecraft'tan kat kat daha güzel olan ve Minecraft'a harika bir alternatif ile karşınızdayız.

Bildiğiniz üzere steam dönemsel olarak indirim kampanyaları yapıyor. Şuanda içerisinde bulunduğumuz dönemde de steam'in yapmış olduğu dönemsel indirimlerden steam Yaz İndirimleri ile karşı karşıyayız. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu Yaz İndirimi geçtiğimiz günlerde başladı. Yaklaşık olarak 3-4 gün geçmesine rağmen hala oyun almakta kararsız, düşünceli olan arkadaşlarımız var. İndirimlerin ilk başladığı zaman steam'de birkaç sorun vardı fakat şimdi o sorunların hiçbiri yok diyebiliriz.
Evet, haydi gelin daha fazla uzatmadan önerdiğimiz bir diğer oyun hakkında bilgileri vermeye başlayalım.

Evet dostlar, oyunumuz başlıktan ve resimlerden de anlaşılacağı üzere The Forest. Biliyorum çoğunuz bu oyunu biliyorsunuz ve bazılarımız bu oyuna saatlerine harcıyor. Fakat hala daha bilmeyenler veya almakta kararsız olanlar için böyle bi' öneri konusunun olması onların akıllarındaki ''Acaba The Forest'ı alsam mı yaa?'' sorusuna bir nevi cevap olacağını düşünüyorum. Neyse, oyunun hikayesi şöyle, Bir baba ve oğlu uçakta yolculuk ederken uçak düşer ve oyunda oynayacağımız kazazadenin oğlunu yerliler kaçırır ve böylece macera başlar... Yani, hikayesi bana standart geldi açıkçası. Uçak düşer macera başlar... Hikayenin yanı sıra gerçekten oyunun grafikleri oldukça gerçekçi. Ağaçların kırılması vesaire her şeyiyle oyun harika. Tabikide oyunun çeşitli hataları bulunuyor. Bunların en büyük bahanesi de oyunun daha erken erişim aşamasında olması...
Başlık: The Forest
Tür: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Erken Erişim
Geliştirici: Endnight Games Ltd
Yayımcı: Endnight Games Ltd
Çıkış Tarihi: 30 May 2014
Önceki Fiyatı: 24 TL
İndirimli Fiyatı: 16,08 TL
İndirim Oranı: %33
Almalı mıyız? Kesinlikle almalısınız. Net.

• MİNİMUM:
        • İşletim Sistemi: Windows 7
        • İşlemci: Intel Dual-Core 2.4 GHz
        • Bellek: 4 GB RAM
        • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800GT
        • DirectX: Sürüm 9.0
        • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
        • Ses Kartı: DirectX®-compatible
        • İlave Notlar: 32bit windows users need to ensure they have at least 4gb of ram usable on their system.

• ÖNERİLEN:
        • İşletim Sistemi: Windows 7
        • İşlemci: Quad Core Processor
        • Bellek: 4 GB RAM
        • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560
        • DirectX: Sürüm 9.0
        • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
        • Ses Kartı: DirectX®-compatible
Evet, steam Yaz İndirimleri oyun tavsiyelerinde bir konnunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz... Bu arada şunu belirteyim, önerdiğim oyunlar ya öncesinden de oynadığım oyunlar olacak ya da yeni aldığım oyunlardan olacak. Ne de olsa oynamadığım bir oyunu sizlere öneremem, öyle değil mi?