Steam Yaz İndirimleri Son 2 Gün

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Merhaba arkadaşlar biraz geç oldu ama azda olsa bilgilendirmek istedim. Birçok arkadaşımız steam yaz indirimlerinde hangi oyunu alıp alamayacağına karar veremiyor. Bende kendime göre bir değerlendirme yaptım ve sizlere sunmak istedim en azından son iki gün güzel bir alışveriş yapın diye.
Bugünün indirimleri beni gerçekten tatmin etti bakalım bugün neler indirimdeymiş..

Oyun Hakkında Kısa Bilgi

Oyun bir keçi simülasyonu fakat simülasyon ile alakası yok tamamiyle eğlence amaçlı oyunda bir keçi oluyorsunuz ve insanları yüksek yerlerden atabiliyorsunuz masaları parçalayabiliyorsunuz isterseniz roket takıp uçabiliyorsunuz oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok ve hergün gelişmeye devam ediyor

Oyunu Almalımıyım ?

Bana kalırsa bu oyun için %40'lık bir inidirim çok az eğer sabırlı biriyseniz bu oyun zaten çok daha yüksek indirimleri görecektir oyunun satışları şuanda düştü ilerleyen zamanlarda daha çok düşecek ve oyunu indirime sokacaklar tahminimce 1 yada 2 ay sonunda %60'lık bir indirimi rahatça görecektir. Eğer sabırlı bir bireyseniz beklemenizi öneriirim çünkü koskaca yaz indirimlerine göre oldukça düşük bir indirim

Oyun Hakkında Kısa Bilgi
Garry's Mod, birçok modun birleşmesi ile oluşan bir oyundur kısacası bu oyundada yapabiliceklerinizin bir sınırı yok. İsterseniz arkadaşlarınız ile beraber yepyeni bir oyun bile tasarlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile arabal yapıp yarıştırabilirsiniz. Oyun size belli başlı materyallleri önceden sunuyor fakat bunlar yeterli gelmez ise başka yerlerdende
oyun için materyaller temin edebiliyorsunuz. Bu materyaller ile bir savaş haritası yapabilirsiniz veya arabalar uçaklar yapabilirsiniz

Oyunu Almalımıyım ?
Oyunu kesinlikle almalısınız bana kalırsa bugünün en iyi indirimi zaten oyun %75 indirimde ve bu indirim garrys mod için gerçekten iyi bir indirim.
Daha yüksek bir indirime giriceğini düşünmüyorum bu yüzden ben aldım bile

Oyun Hakkında Kısa Bilgi
Thıef gizlenme tabanlı bir oyun. Bir hırsızı canlandırıyorsunuz ve insanlara gözükmeden işinizi halletmeyi amaçlıyorsunuz fakat oyunda aksiyonada yer verilmiş.
İlla ben hiç gözükmeden oynarım diyenler içinde zorluk seviyeleri var ve puanlama sistemi var

Oyunu Almalıımıyım ?
Oyun şu an %50'lik bir inidirimde ve bu tarz bir oyun için bu indirim fazla diye düşünüyorum. Kaçırmadan almalısınız özelliklede bu tarz gizlenme oyunlarını seviyorsanız
size kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

Oyun Hakkında Kısa Bilgi
Portal 2 hem tek başına hemde başkalarıyla kafa yorabiliceğinizi bir zeka oyunudur. Oyunda hangi duvara portal açıcam hangi lazar bu portalın içinden geçip aktif olacak diye saatlerce düşünebilirsiniz kesinlikle üzerinde düşünürken yorulabiliceğiniz ve zevk alabiliceğiniz bir oyun ayrıca oyun 10 bölümden sonra bitmiyor. Oyunun internetde singleplayer için bine yakın mapi var. Co-op için ise 500'e yakın mapi var.

Oyunu Almalımıyım ?
Oyun şuanda %75 indirimde ve bu indirim bu oyun için gayet iyi eğer arkadaşlarınızda da bu oyun varsa oyunu almalısınız. Fakat şu konuda uyarmalıyım oyunu aldıktan sonra ben niçin para verdim bu oyuna internette aynısı varmış zaten diyecekseniz hiç almayın

Oyun Hakkında Kısa Bilgi
Kesinlikle oynayacağınız en iyi fps oyunlarından biri olucak. Oyunda ortaçağdaki bir savaştasınız elinizde bir kılıç veya yay diğer takım ile savaşıyorsunuz.
Gerçekten oyunun içinde hissi veriyor ve oynarken zevk alabiliceğiniz bir oyun

Oyunu Almalımıyım ?
Oyun şuanda %80 indirimde ve bu oyun için bu indirim fazla bile kesinlikle bu oyunu almanızı tavsiye ediyorum arkadaşlarınızla beraber çok öğreniceksiniz.

Diğer oyunları takip etmediğim için bu oyunlar hakkında bir bilgilendirme yapmayacağım. Bu oyunlar hakkında siz yorum yapabilirsiniz.