Steam'den Anlayanlar ?

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler 25 TL'ye Napoleon : Total War aldım. Kurdum , hemen oynaya basıyorum ama açılmıyor neden ? " Napoleon : Total War " Başlatılıyor diyor ama hiçbir şey çıkmıyor yardım !

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Steamden kütüphanenizi açıp oyunun üstüne sağ tıklayıp özellikleri seçin. Yerel dosyalar sekmesini açın alttaki butonlardan oyun dosyalarını denetle tarzında bir buton olması lazım, ona tıklayıp işlemin bitmesini bekleyin belki eksik yüklenmiş dosyalar vardır.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Steamden kütüphanenizi açıp oyunun üstüne sağ tıklayıp özellikleri seçin. Yerel dosyalar sekmesini açın alttaki butonlardan oyun dosyalarını denetle tarzında bir buton olması lazım, ona tıklayıp işlemin bitmesini bekleyin belki eksik yüklenmiş dosyalar vardır.
Kardeş heralde bu cevabı Donanım Forum'da açılmış konuda gördün ! :D Orda ki tüm şeyleri denedim olmadı.. Oyunu tekrar yüklüyorum olmazsa format atıcam :S

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
oyunun kurulu olduğu yerden direk exe ile başlat :)[DOUBLEPOST=1420388696,1420388633][/DOUBLEPOST]olmuyorsa format at bencede oyuna o kadar para vermişsin[DOUBLEPOST=1420388811][/DOUBLEPOST]
Kardeş heralde bu cevabı Donanım Forum'da açılmış konuda gördün ! :D Orda ki tüm şeyleri denedim olmadı.. Oyunu tekrar yüklüyorum olmazsa format atıcam :S
evet sana yardımcı olmak için deyaylı bi araştırma yaptım en mantıklı bulduğum yolu yazdım :)

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Control alt delete yap işlemlere bak oyunun işlemi gözüküyor mu?

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TF2 avatarlarını gördükten sonra bir özentilik yapasın geldi... Ama yapmıyacağım ve konu dışına çıktığımı farkettim.

*yapasım *yapmayacağım

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
steamı kapat aç olmazsa biraz bekle açılır