Steam'den beklediğiniz indirim ne?

Brius

gidenlerdenmiş
En iyi cevaplar
0
Merhaba, forumdaşlar. :şapka:

Steam'den beklediğiniz oyun indirimi, fırsat ya da etkinlik gibi ne beklediğimizi yazalım. Bakalım kimler neler bekliyormuş.

Edit: Hafta da bir kez en az 1-2 oyunun ücretsiz (free) yani -100% olması, mesela geçenlerde Payday 2 olmuştu, o iyiydi mesela.

İyi forumlar, iyi oyunlar..

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ark survival ._. en cok istedigim oyunlardan birisi

MrTurhan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şaka maka sanırım bu oyun Terraria yada ARK olucak. Bu oyunlar indirime girer veya beleş olursa anında kapacağım.

Son düzenleme:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reigns , Overgrowth ve Hanako.
Overgrowth oyununun güzel bir indirimini yakalasam direk alacağım da fırsatım olmadı maalesef. Şahane bir oyun.
Hanako oyunu da ilgimi çekti, onu da kesinlikle alacağım.
Reigns vakit geçirmek için ideal, boş vaktim çok olduğundan dolayı sıkıldığım zaman en iyi alternatif Reigns olacağını düşünüyorum.

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@NaikiTheCat41 Ark Survival benimde baya hoşuma gidiyor oyun ejderha eğitmek falan filan çok güzel bir oyun ama ücretsiz olacağını düşünmüyorum bir ara alıcağım :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Payday geçen yıl kısa süreliğine ücretsiz olmamış mıydı?

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2-3 sene önceki indirimler artık yok. "Pantolonları indirdik, içeride bekliyoruz" tarzı indirimleri vardı. Şimdi 50% görsek sevinir olduk.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2-3 sene önceki indirimler artık yok. "Pantolonları indirdik, içeride bekliyoruz" tarzı indirimleri vardı. Şimdi 50% görsek sevinir olduk.
Çok istediğim 2 tane oyun var. İkisine de %50 indirim aynı anda giriyor. İkisi de aynı fiyata düşüyor. İkilemde kalıyorum hangisi hangisi diye. Uzun uzun düşünüyorum hangisini alsam acaba diye. Birde bakmışım indirim bitmiş :(

Brius

gidenlerdenmiş
En iyi cevaplar
0
Çok istediğim 2 tane oyun var. İkisine de %50 indirim aynı anda giriyor. İkisi de aynı fiyata düşüyor. İkilemde kalıyorum hangisi hangisi diye. Uzun uzun düşünüyorum hangisini alsam acaba diye. Birde bakmışım indirim bitmiş :(
Sayılı gün çabuk geçer. (hatta nasıl geçtiğini bile anlayamazsın)
Elinde olan indirimi zamanında değerlendirmen gerekir, ikisininde aynı anda aynı indirime giriyorsa en sevdiğin, en çok oynamak istediğin, oynamaktan sıkılmayacağın, aldığına değecek oyunu tartıp öyle almanı tercih ederim.

• Beğen
Reactions: DIO

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun indiriminden çok ara sıra topluluk pazarında yapılan işlemlerden vergi kesilmemesini isterdim.
Herhangi bir içerik almak için 200 tl değerinde eşyalar satsan sana anca 150tl gibi bir miktar geliyor ve hiç hoş değil.
O zamanda dolandırıcılar hemen devreye girerdi. ^_^ Her konuda çok iyi aldığın fiyat ile sattığın fiyatın farklı olması.