Stellaris Pre-Order Trailer

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0

9 Mayıs'ta çıkış yapacak olan Stellaris, Paradox Store ve Steam üzerinden ön siparişe açıldı.

Steam Satış Fiyatı: 59.

Uzayda geçen oyunda amacımız oyunun başında oluşturduğumuz ırkı evrenin (daha doğrusu sistemimizin) hükümdarı yapmak. Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olarak oynanan oyunda ana harita olan bir sistemimiz ve alt harita olarak güneş sistemlerimiz bulunuyor.

Güneş sistemleri province olarak davranıyor ve içinde gezegenler barındırıyor.
Gezegenlerin dönüştürülebilirlik oranına göre o gezegenlere yerleşip ihya edebiliyoruz.

Oyunun başında birkaç gezegen kontrol ederken, sonlarına doğru farklı uygarlıklara karşı yıldız savaşlarına başlıyoruz.

Paradox tarafından yayınlanan oyunda farklı seyehat sistemleri bulunuyor. Yani oyunu bitirip sıkılsanız bile seyehat sistemini değiştirerek oyunu baştan oynayabilirsiniz.

Ben oynadım ve oldukça beğendim. Sadece ırklar arasındaki diplomasi biraz yavan kalmış gibi.​

Son düzenleme:

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet,Stellaris oyunu oynadım fakat oyun aslında o kadar zor değil sadece imparatorluğunuzun sınırı ne kadar büyürse o kadar zorlaşıyor

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet,Stellaris oyunu oynadım fakat oyun aslında o kadar zor değil sadece imparatorluğunuzun sınırı ne kadar büyürse o kadar zorlaşıyor
Enerji sorunu ve düşmanların yaptığı küçük ama her yerden gelen saldırılar çok zorluyor beni.