Steve, Alex'e Karşı | 2. SEZON - 3. BÖLÜM

2. sezonun üçüncü bölümünü nasıl buldunuz?

• Mükemmel

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok iyi

• İyi

• İdare eder

• Kötü

• Çok kötü

• Berbat

• Kullanılan toplam oy
    0

BarrelRoll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2. sezonun ikinci bölümünü okumadıysanız https://forum.gamer.com.tr/konu/steve-alexe-karsi-2-sezon-2-boeluem.388350/ linkine tıklayabilirsiniz. İyi okumalar.
STEVE, ALEX'E KARŞI | 2. SEZON - 3. BÖLÜM: BİR PROBLEM VAR
PvP/PvE eğitmeni Gabriel, Minecraft Stüdyosu'na girer ve Alex ile Steve'nin konuştuğunu görür.

GABRIEL: Ah, Alex. Steve'yle hangi konu hakkında konuşuyorsun?

ALEX: PvP eğitimi hakkında konuşuyorduk. Duyduğuma göre Steve ilk dersinde pek de iyi değilmiş.

GABRIEL: Evet, ama onun zamanında nereden baksan bir silah bile yoktu. Şimdi öyle mi, bir sürü silah seçeneği var.

STEVE: Aynen öyle. Bu yüzden kendini şanslı hissetmelisin Alex, aramıza doğru zamanda katıldın.

Spencer da konuşan üçlünün arasına katılır.

SPENCER: Beyler ben de sizinle konuşayım mı?

STEVE: Ne yapacaksın, parayla yaşadığın anılarını mı anlatacaksın?

Gabriel ve Alex, Steve'nin bu sözüne sessizce gülerler ama Spencer bozulur.

SPENCER: Iıı, Steve. Bunu konuşmasak olmaz mı?

STEVE: Çok özelse anlatmazsın.

SPENCER: Her neyse arkadaşlar gelin de size yeni sistemimizi tanıtayım.

GABRIEL: Pekala.

Steve, Gabriel ve Alex, Spencer'i takip ederler ve sistemi anlatacağı yere girerler.

SPENCER: Eveet, gelelim yeni sistemimizi tanıtmaya. Oturun şöyle.

Steve, Gabriel ve Alex sandalyelere oturarak Spencer'i dinlemeye başlarlar.

SPENCER: İlk olarak çalışma düzeniniz değişecek. Sabah 8 akşam 5 çalışmayacaksınız.

STEVE: Hmm, peki sabah 8 akşam 8 mi çalışacağız?

SPENCER: Hayır Steve, esnek çalışacaksınız.

ALEX: Esnek derken?

SPENCER: İstediğiniz zaman çalışacaksınız, istediğiniz zaman çalışmayacaksınız.

STEVE: Tamam, o zaman ben hiç çalışmayayım.

Steve stüdyodan çıkmak için ayağa kalkar ama Spencer onu tekrar oturtur.

SPENCER: Hayır Steve, sistemimiz o kadar da esnek değil. Minimum 3 saat çalışmak zorundasınız. 3 saat çalıştıktan sonra istediğiniz yere gidebilirsiniz.

STEVE: İyi, tamam. O da olur.

SPENCER: Bundan başka bir değişiklik yok, sistemin geri kalanı gayet güzel. Esnek saat uygulaması da bugün başladı, şimdiden evlerinize gidebilirsiniz.

STEVE: İşte bu, haydi beyler çıkalım.

Alex ve Gabriel, bir süre cevap vermeden Steve'in yüzüne bakarlar.

STEVE: Ne yani, gelmiyor musunuz?

Alex ve Gabriel, başlarını ''evet'' anlamında sallarlar ve Steve'ye kapıyı gösterirler.

STEVE: Tamam o zaman, size iyi çalışmalar.

SPENCER: Sağ ol Steve.

Steve, odadan çıkar.

SPENCER: İşte bakın, bu sistem bunun gibi fırsatçıları ortaya çıkarıyor. Varlığı bir, yokluğu bir... Neyse, siz burada kalmaya devam edecekseniz bir şeyler yapın, ne bileyim dosyaları inceleyin filan.

GABRIEL: Tamam, Alex. Haydi gel, aşağı inelim de dosyaları inceleyelim.

Alex ve Gabriel, aşağı inip dosyaları alırlar ve incelemeye başlarlar.

ALEX: Pek de fazla değilmiş sanki ha?

GABRIEL: Evet, sadece 4 dosya. Büyük ihtimalle geçen ayların gelir ve gider tablolarıdır.

ALEX: Aynen.

Alex, dosyasını açar ve içinde yazanlara şok olur.

ALEX: Ne?!? Bunun her yerinde ''evine git'' yazıyor.

GABRIEL: Ah, benimkinde de öyle yazıyor. Galiba Spencer evimize gitmemiz için bize böyle bir şey hazırladı. Anlamıyorum, neden yalnız kalmak istiyor ki?

ALEX: Bilmiyorum.

GABRIEL: Neyse, bence biz de şansımızı daha fazla zorlamadan çıkalım.

ALEX: Aynen.

Steve, evine girer ve üstünü değiştirmek için bir üst kattaki odasına çıkar. Bu sırada Rana'nın telefonla konuştuğunu duyar ve onun okula gitmediğini anlar. Onun durumundan endişe eden Steve, konuşmasına kulak kabartır.

RANA: Bir türlü kurtulamıyorum Axel'den. Git diyorum, gitmiyor. Evdekilere de söyleyemiyorum, çağırsam onları da döver. Bana bir şey yapacak diye korkuyorum. Baş edemiyorum, su aygırı gibi.

Steve, duyduklarının gerçek olduğuna inanamaz. Konuşmasına göre Axel, Rana'yı taciz etmektedir ve Rana, Axel'den korktuğu için bunu kendisine, annesine babasına söyleyememektedir. Steve, bunları düşünürken yanlışlıkla kardeşinin odasına dalar.

RANA: Ah, abim geldi. Kapatmak zorundayım, haydi görüşürüz.

Rana, telefonu kapatır ve abisini karşılar.

RANA: Abi, hoş geldin. Senin mesai saatin değil miydi? İzin aldın desem, sabah evden de çıktın. Ne oldu?

STEVE: Sabah 8 akşam 5 devrinden esnek saat devrine geçtim Rana. Bakıyorum da sen okula gitmemişsin.

RANA: E... evet. Böyle olacağını hiç hesap etmemiştim.

STEVE: Seni bir kez uyarıyorum, eğer bir daha okulu asarsan seni bizzat kendim götürürüm. Biliyorsun, hiç iyi şoför değilimdir.

RANA: Biliyorum, bir daha asmayacağım. Söz veriyorum.

STEVE: Aferin, şimdi istediğini yapabilirsin.

Rana, aşağı inip televizyonu açtıktan sonra Steve uzun uzun düşünmeye başlar. Belli ki okula Axel yüzünden gitmemiştir ve bu durum böyle devam ederse okulu açısından sıkıntılar yaşamaya başlayacaktır. Steve'in ne yapıp edip bir an önce Axel sıkıntısını sona erdirmesi gerekmektedir.

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel hikaye olmuş devamını bekliyorum ayrıca yazmaya devam et güzel işler başarıyorsun.