Steve Bir Mücevher Buluyor | 3.Bölüm | Final

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sonra Alex , Steve'yi kurtarmak niteliğinde köyden bir yardım ekibi toplayıp ,
Steve'yi kurtarma çalışmaları başlıyordu.Fakat o sırada Steve bir yere yaslanırken bir
geçit daha Steve'yi buluyordu.Bu geçidin arkası çok büyük ve çok değerli madenlere sahipmişti.
Steve masada bir elmas , zümrüt , altın görüyordu.Kazılmıştı.Steve bunları , gördüğü bir
torbaya koyup , gitmek için bir yol bulmaya çalışıyordu.Sonra bu alanda bulunan bazı
sistemli makineler vardı.Bulduğu kırmızı bir düğme vardı ve "BASMA!" yazısı bulunuyordu.
Steve ise merak edip , basmıştı.Madendeki bütün taşlar , altınlar , her şey dökülüyor ve
bir çıkış kapısı açılıyordu.Steve'in 10 saniyesi varken son anda çıkmış bulunuyor.Sonra köye
gidip , yaşadığı olayları anlatıp , bulduğu mücevherleri Alex'e vermeye dönerken madenin
giriş bölümünde yardım ekibi ve Alex'i görüyor " Hey ! Ne habersiniz ? Ne yapıyorsunuz ? " diyordu.
Alex ve yardımcı ekibi Steve'yi görünce şaşırıyor ve çalışmayı bırakıyorlardı.Köye dönerken mağara
yıkıldı ve yok olmuştu.Alex Steve'ye " Steve seni gördüğüme çok mutlu oldum . Torbanın içindeki
nedir ? " dedi.Steve'se " Sensin! " dedi." Bunları sana , senin değerliğine değer katabilmek için getirdim
ve seninle evlenmek istiyorum " dedi.Sonra düğün hazırlıkları başlar , birkaç gün sonra ise Steve
ve Alex evlenir , mutlu bir ömür yaşarlar.

SON!

Evet arkadaşlar hikayemi buraya kadar sabırla dinleyen
hikayeseverlere teşekkürlerimi sunarım.Hoşçakalın.
İyi günler dilerim.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz nostalji oldu gibi. Eskiden birçok hikaye yazılırdı Minecraft hakkında. Şu sıralar pek göremiyorum. İnsan özlüyor göremeye görmeye.
Var mı hatırlayan O hikayeleri? Özellikle de Herobrine hakkında yazarlardı :yıkıl:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz nostalji oldu gibi. Eskiden birçok hikaye yazılırdı Minecraft hakkında. Şu sıralar pek göremiyorum. İnsan özlüyor göremeye görmeye.
Var mı hatırlayan O hikayeleri? Özellikle de Herobrine hakkında yazarlardı :yıkıl:
Eskilerden olup hatırlamamak aptallık olurdu, yakın zamanda bir tane gelecek, bir tane de Harry Potter hayran kurgusu gelecek, bu kategoriyi 1 aya kadar canlandırırız eğer düzgün hikayeler gelirse :)

• Beğen
Reactions: DIO